Reklama

2013-09-08 09:04:03

Reklama

Wracali z dyskoteki. Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu. Nie żyją trzy osoby.

Reklama
Reklama

Mazda na nowotarskich numerach rejestracyjnych uderzyła w drzewo w Czarnym Dunajcu. Trzy młode osoby - dwóch mężczyzn i kobieta - nie żyją. Wracali z dyskoteki.

Do tragedii doszło o godz. 4:45 na łuku drogi w Czarnym Dunajcu, przy wyjeździe w stronę Ratułowa.

Kierowca mazdy stracił panowanie nad kierownicą. Samochód uderzył w drzewo.

Autem jechało pięcioro młodych ludzi w wieku 17-22 lata z Nowej Białej, Bustryku i Zębu. Nie żyją trzy osoby (dwaj mężczyźni i kobieta), dwie zostały ranne (kobieta ciężko, mężczyzna lekko).

Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi nowotarska prokuratura

mk, p

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Mordechai 2013-09-13 22:23:30
Z przerażeniem oczekiwałem stwierdzenia że zalatuje czosnkiem. Ale totylko omamy Ola. Nie wiem dlaczego swoje frustracje przelewa na mnie skoro sam doświadcza obrzucania błotem po swoim drastycznym i nienormalnym pomysle. Tak to jest Olo jak się pisze prymitywne komentarze. Jak widze jedziemy na jednym wózkó. Szalom.
olo 2013-09-12 08:55:43
Morde zalatuje mi tu prymitywnymi komentarzami zelka68 i aliasa ...;)))
Co do wypadku to każdy wie, że jak sie ma naście lat to jest sie nieśmiertelnym, szkoda młodego zycia.... o lat temu jak się rozpie..... ten śp. Sylwek to tez bylo larum i "koleżanki i koledzy " zmarłej w tym wypadku jego dziewczyny obrzucali mnie błotem jak napisałem, że nie pierwszy i niestety nie ostatni taki wypadek. Kolejny był kilka lat później w Kasince - to samo. W wieku 18 lat na kursie prawa jazdy powinna byc obowiązkowa wizyta na miejscu takiego wypadku, oglądanie denatów a następnie pobyt na pogrzebie ofiary i oglądnięcie jaka to tragedia dla najbliższych. Może to drastyczne i nienormalne ale ja nie mam innego pomysłu....A rodzice nadal niech kupują auto na osiemnastkę i pozwalaja po nocach jeździć na dyskoteki, życzę powodzenia...
Aborygen 2013-09-11 08:45:31
Mordechai

Wiesz , ja brałem udział w karambolu 7 samochodów na autostradzie ,jako młody człowiek

Nie jest to miłe wspomnienie .
Miałem szczęście bo w odpowiednim momencie poszedłem wzdłuż bandy rozgraniczającej , także tylko rozprułem bok samochodu .

Każdy wiek ma swoje prawa , i wszyscy popełniamy błędy .

Jedni za te błędy płacą mniejszą cenę inni tą najwyższą ,

Można dzisiaj GDYBAĆ , narzekać ale do tej tragedii już doszło i tego już nie zmienimy .

Wyciąg-my dziś wnioski z tej tragedii a nie pastw się nad ofiarami i ich rodzinami ./ na szczęście na drodze tego samochodu nie było nikogo postronnego /

Postawmy na EDUKACJĘ tych młodych ludzi wchodzących jeszcze z entuzjazmem w życie .

Jedną z takich CIĘŻKICH lekcji -dla wszystkich będzie dziś pogrzeb tej 16 letniej dziewczyny w Zębie .
merlin 2013-09-11 01:53:20
jak miala na imię ta dziewczyna co zginela razem z Patrykiem i Piotrkiem?
Mordechai 2013-09-10 22:11:19
cicho i nadal taki jestem. Jak dotąd nikogo nie zabilem ani nie wylądowałem na żadnym drzewie. Wszystkim tym aborygenom rysom i innym "współczującym" polecam komentarz mamy.
cicho 2013-09-10 09:22:26
do Mordechai- ty też byłeś kiedyś ,, gówniarzem''- ( i wtedy byłeś mądry i sprawiedliwy świata) - ciekawe,,
1223 2013-09-10 08:56:33
Ja pierdole, przestańcie robić wreszcie sensacje i pisać te durne komentarze, zatrzymajcie to dla siebie. Oni zginęli śmiercią tragiczną, a Wy piszecie takie głupoty, czujecie się wtedy lepsi jak napiszecie, że kierowca pił, czy coś tego typu. Te komentarze i tak niczego już nie zmienią, więc zamknijcie d*py i pomódlcie się za nich!
Spoczywajcie w pokoju [*]
mama 2013-09-09 23:25:30
nie którzy mają rację małolatą powinni nie dawac w ogole aut do ręki i pozwalac wsiadac za kolko
tragedia straszna , ale naprawde lepiej sie stalo ze uderzyli w drzewo a nie w jakies inne auto
ja wraz z męzem wracaliśmy ta droga 1,5 godziny przed ich wypadkiem z wesela koleżanki . nie chce myślec gdyby co by bylo gdyby oni w tedy jechali i np. uderzyli w nas . osierocilibysmy 3 letniego synka i kto wie stacilabym moze dziecko ktore nosze pod sercem . wspolczuje rodzinom , i napewno bylo by inaczej gdyby jechali wolniej i na trzeźwo
Rowerzysta Mateusz 2013-09-09 22:35:27
Wyrazy głębokiego współczucia dla bliskich ofiar tego wypadku {*}
Mordechai 2013-09-09 22:27:10
gazda1 Doceniam Twoją wrazliwość ale mam pytanie . kogo wolałbyś widzieć na miejscu tego drzewa. Siebie , swoje dziecko , matkę czy brata (siostrę) ?
gazda1 2013-09-09 21:52:21
Mordechai, żenujące są twoje komentarze, ...
Mordechai 2013-09-09 20:24:11
Czyli musisz zmienic tok rozumowania na bardziej logiczny i pozbawiony wszelakich uprzedzeń.
czarli27x 2013-09-09 20:23:26
do sxx-tragedia oczywista, ale lepiej ,że walnęli w drzewo, niż w auto,np twoje(jeśli kiedykolwiek zdasz na prawko, lub dosięgniesz pedałów).Samolikwidacja niedoświadczonych, szpanujących małolatom, chłoptasiów.Przynajmniej oni już nie okaleczą na drodze moich bliskich.Okrutne, ale prawdziwe.
rys 2013-09-09 20:20:52
Mordechai - tak odebralem Twoj komentarz dot.p.Kalaty
Mordechai 2013-09-09 20:11:08
Kalata. czemu mam szanowac czyjąs pamięc jesli ten ktoś nie szanuje swojego i cudzego życia ? Rys jakoś sobie nie przypominam żebym komukolwiek zyczył smierci ale zawsze w miejsce tego drzewa za Kalatę moge wstawić Ciebie skoro takie masz podejście do kwestii narażania czyjegoś bezpieczeństwa przez bandę rozwydrzonych gówniarzy.
rys 2013-09-09 19:58:15
Mordechai - zyczyc komus smierc to prawie jak usilowanie morderstwa ,wole juz wszystkich homo razem wzietych
Aborygen 2013-09-09 19:56:39
Mordechai
rozumiem twoje rozgoryczenie , ale możesz je skierować bezpośrednio na mój adres mailowy .
kontakt@furmanowa.pl

Proszę uszanuj pamięć tych młodych ludzi i ich rodziny .

Pozdrawiam
Jacek Kalata
Mordechai 2013-09-09 19:17:20
Drogi forowi-czu Kalata. Na pewno nie chciałbym wtedy być na miejscu tego drzewa. Szkoda że ciebie nie było na jego miejscu dziś byloby jednego barana forowi-cza mniej na forum. I wcale z tego powodu nie byłoby WIELKIEJ tragedii
Jannek 2013-09-09 18:51:02
Aborygen pierwszy raz w zyciu sie z Tobą zgadzam. To dobry znak dla Ciebie oczywiscie
Aborygen 2013-09-09 17:24:51
Drodzy forowi-cze
WSTYD MI ZA WAS , za to że nie możecie się opamiętać w swej głupocie ,

Doszło do WIELKIEJ tragedii i uszanujcie - tych młodych zmarłych ludzi a przede wszystkim uszanujcie ich rodziny - nikt z WAS niechał by się znaleźć w ich sytuacji .
lula 2013-09-09 16:31:43
To nieprawda, Iza B. żyje,jest w szpitalu i wyjdzie z tego!!!
NIe róbcie zamieszanaia i plotek!!
AWRA 007 2013-09-09 16:17:02
a ja chciałbym się zapytać , czy małolaty/smarki/smarkule mogą chodzić na dyskoteki , gdzie wstęp jest od 18 lat ...
Jak widzę po zdjęciach fanpage'ów dyskotek na portalu społecznościowym fb to tam są małolaty , które powinny się uczyć ...
szymek23de 2013-09-09 14:28:42
Drzewa stoja po to by ochronic choc troche trase przed wiatrem, by nie biz...ło jak w kieleckiem. Choć to straszna tragedia dla bliskich, nie ulega wątpliwości ze młodzi kierowcy nie mają wogule fantazji tylko brawura i szpan. Odbiegajac troche od tematu to i dobrze że zaostrzyli testy egzaminacyje, ponieważ za kilka lat było by wiecej kapliczek i krzyzy niż drzew.
anna 5 2013-09-09 13:42:27
puscili ale plotke. niezmarla czwarta osoba!!!!!!!!
tragik20 2013-09-09 11:59:02
tragedia. masakra wogole, że osoby mające- 16/17 lat o tej godzinie się do domu wracają. ja mam 20 lat i jakoś nie miałam tak że wracam kiedy chce a co dopiero w tym wieku.
głebokie wyrazy wspolczucia dla rodzin, jest to tragedia bardzo wspolczuje rodzicom, dziadkom, calej rodzinie osob ktore odeszly :( najciezsze przed Wami:(
cobra 2013-09-09 11:35:05
Zmarła czwarta ofiara niedzielnego wypadku w Czarnym Dunajcu na Podhalu. To 16-letnia mieszkanka Zębu. Informację z Gorącej Linii RMF FM potwierdził w rozmowie z dziennikarzem radia RMF FM rzecznik policji w Nowym Targu
Śwarno 2013-09-09 11:28:23
Nie żyje kolejna osoba, dziewczyna z Zębu!!
podhale100000 2013-09-09 08:35:05
a gdzie byla policja z czarnego dunajca. pewnie spali jeszcze otej godzinie.
cobra 2013-09-09 08:22:45
@harnaś10 rzeczywiście taki podobny zarys?
Mordechai 2013-09-09 07:19:06
sxx ja wiem że zdrowo przy#####łeś w to j3b@ne drzewo ale uwierz mi. To się da wyleczyć. Nastepnym razem jedź ostrożniej. Zamiast drzewa na drodze moze być twoja matka.
harnas10 2013-09-09 04:55:44
widzicie jakas postac na dzewie? ja widze postac Pana Jezusa
uorcyk 2013-09-08 22:17:07
Zostawcie drzewa w spokoju. Noga z gazu a bedzie bezpieczniej !
sxx 2013-09-08 21:46:47
Ku###wa powycinać te j3b@ne drzewa ... szkoda wam drzewka ? Przez nie ludzie giną, wiem co powiecie - mógł jechać wolniej ale nie jechał a drzewa stoją i po co ????
Kult 2013-09-08 21:20:27
Bo ona się bała pogrzebów

To tu, spójrz bliżej, jeszcze w korze ostry został ślad
I płacze las żywicy gorzką łzą.
Brzmiał opon śpiew i gadał silnik, w oknach śmiał się wiatr,
Gdy na dnie nocy on całował ją.
Tu kres podróży znaczy, w krwi rubinach, brudny koc,
Nie skrywam, przedtem jednak wypił ćwierć.
Przez chwilę widział szczęście, w światłach uciekało w noc,
No powiedz, może znasz piękniejszą śmierć?

A kiedyś się bała pogrzebów,
I drżało jej serce gdy szły.
Aż wreszcie ten pogrzeb,
We dwoje - jak dobrze,
W tym srebrze i czerni się lśni.
Mordechai 2013-09-08 20:17:07
Młody motocyklista z Poronina uderzył w przęsło mostu na zakopiance. BMW zderzyło się z fordem. Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu. A co mnie to wszystko obchodzi ? W poopie mam tam jakies istoty ludzkie. Najważniejsze dla mnie jest to czy piesek zdołał bezstresowo przejśc przez przejście dla pieszych . No i oczywiście czy sie przy tym niepotrzebnie nie zmęczył. Pani prezes. prosze o info.
kasiek132 2013-09-08 19:36:44
niektórzy za nim coś napiszą niech pomyślą nad tym dwa razy jak mają pisać takie głupoty.Pomyś sobie o tym co teraz przeżywają rodziny zmarłych....dla głupoli jest CZAT!!! Możesz tam popisać sie swoją głupotą.... TRZEBA WIEDZIEĆ CO KIEDY I W JAKIEJ WYTUACJI POWIEDZIEĆ NAPISAĆ...
kierowca-kierowca 2013-09-08 19:23:59
tyle wypadków i nie dało nikomu nic do myślenia, ten wypadek też nic nie da, młodzi ludzie nie wyciągną żadnych konsekwencji z tego, po kilku miesiącach zapomną
Sahara 2013-09-08 18:13:33
następne miejsce na fotoradar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lach 2013-09-08 17:57:33
@smoku Jak Ci następnym razem nie fiurgnie w odpowiednim momencie, to biegiem na skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, ktoś musi za to fiknąć ze stołka tam, w Warszawie. Nie może tak być, żeby wielkie pony ze stolycy pompowały ile wlezie, a Ty biedaku, żebyś sobie nie mógł powyczyniać fikołków. Niby był łebkiem, a jest...
@seba Za ujawnienie tajemnicy państwowej już leci do Ciebie helikopter z seryjnym samobójcą, przygotuj rodzinę na wydatki :D
Trojann 2013-09-08 17:42:36
Drajwer a gdyby zamiast tego drzewa stała tam twoja rodzina mama,tata i rodzenstwo ---TO CO TY NA TO---DRZEWA NA DRODZE NIE ROSNĄ.
poboczem 2013-09-08 16:53:46
@Octavia
Wszystkie kokoty tak mają,Fabia też...
sprite_zak 2013-09-08 16:19:33
Chyba za bardzo wzięli sobie do serca dyskotekowy okrzyk: "nie spać, zwiedzać, zapier...". Tak się kończy jak ktoś nie myśli za kierownicą. Całe szczęście że nie zabili jakiegoś pieszego itd. Za głupotę się płaci, czasem najwyższą cenę. Może to będzie przestroga dla innych "kozaków" żeby czasem pomyśleć za kółkiem, a nie pełnym gazem i ile fabryka dała.
Octavia 2013-09-08 15:49:01
@ drajwer, górski przygłupie, a może spójrz prawdzie w oczy: piłem, ćpałem NIE JADĘ !!!
drajwer 2013-09-08 13:50:52
Jestem całkiem pewien że gdyby nie to drzewo ten wypadek zakończył by sie całkiem inaczej. Nie możemy obwiniać drzew ale musimy zauważyć że to drzewo spowodowało ogromne uszkodzenia nadwozia co przyczyniło się do śmierci 3 osób :[
smrek 2013-09-08 13:45:29
No właśnie smoku, weź rozpęd i pierdyknij głową w ścianę, może zmądrzejesz, bo dla twoich niektórych kolegów jest już niestety za późno.
ziomal 2013-09-08 13:22:05
szkoda ludzi
seba 2013-09-08 12:28:01
@smoku2012
Zgadzam się z Tobą w 100%.
Widziałem na własne oczy (no bo czyje inne) jak Tusk i Palikot najpierw pod dyskoteką wypalił z nimi (tymi poszkodowanymi) działkę, potem obalił po dwie połówki na głowę, ale wcześniej podstępnie przesadził to drzewo na środek drogi. Po całym wydarzeniu "służby" przychylne władzy przesunęły drzewo i samochód na pobocze by upozorować to co widzimy na fotografiach.
Barti 2013-09-08 11:59:21
Oj tam Oj tam
korcia2 2013-09-08 11:42:22
No cóż głupota jest chorobą nieuleczalną ale młodych ludzi żal.Dobrze,że było to drzewo a nie inny samochód np.rodziny z dziećmi bo ofiar i to niewinnych byloby więcej.Gdyby policja choć trochę się wysiliła to tych piratów drogowych byłoby mniej.Bogate Podhale ma super samochody i młodzi jeżdża jak na rajdach czas z tym skończć!!!
e.s 2013-09-08 11:15:39
Mieszkam w Czarnym Dunajcu przy drodze na Ratułów, widzę codziennie z jaka prędkością jeżdżą tam auta, zamiast jeździć 50 w terenie zabudowanym, jeżdżą do 100/h . Przy drodze jest przedszkole.. Widziałam przy tej drodze mnóstwo rozjechanych zwierząt..., a przeciez przy tej samej drodze bawia sie dzieci. Czy ta ogromna tragedia uswiadomi gminie ze należy na tej drodze w kilku miejscach założyć progi zwalniajace ? Czy jak zwykle bywa to w Polsce będziemy czekać na kolejne tragedie ? .
Mordechai 2013-09-08 10:40:30
Nie wiem kiedy zdążyli przesadzić nieszczęsne drzewo z drogi na pobocze ale może cymbal harnas mi to wyjaśni. Redakcja jakoś dziwnie milczy o wczorajszym dośc poważnym wypadku ze skrzyzowania Tatmajera z Grunwaldzką w ktorym udzial wzieli zapatrzony w nawigacje staruszek i rajdowiec ze Skody
smoku 2012 2013-09-08 10:36:27
.... i po co to wszystko!? brak rozwagi , brawura, nie wspominajac o innych uzywkach, szkoda ludzi !!! to nie samochod zecz nabyta!!! wiecej swobody dla Ruchu Palikota niech da kazdemu mlodemu dziale , i polowke ze swojej rozlewni!!! i MY JESTESMY MLODZI < I WSZYSTKO NAM WOLNO! tez pare lat temu bylem lebem, i dziekuje Bogu i przede wszystkim sobie ze zyje!... TO POlski rzad jest za to odpowiedzialny.! nie trzeba eutanazji, wystarcza nasze dzisiejsze rzady i jest tak jak chca! POzwalaja samych siebie konczyc!!! szlak by trafil to wszystko!!! kondolencje dla rodziny!!!
ciupaga 2013-09-08 10:24:43
samochód za tatusia pieniądze prawko za masło i głupota w głowie. tak się kończy bo chce pokazać ile wyciągnie samochód . a moja dziewczyna patrzy i do tego alkohol. policja powinna przed każdą dyskoteką stać i przed każdą imprezą. powinni sprawdzać każdy samochód pod wszystkimi kątami. szkoda młodych co siedzieli jako pasażerowie bo kierowcy nie żałuje. wiem co to jest bo moi dobrzy koledzy też tak opuścili świat. a kierowca przeżył.
drzewo 2013-09-08 10:16:17
Co za idiota twierdzi, że to drzewa zabijają.... ? Zabija brawura, brak zdrowego rozsądku i alkohol. Szkoda młodych ludzi, ale trochę rozsądku zabrakło.
treto 2013-09-08 09:57:12
To nie drzewa zabijają ludzi, tylko ułańska fantazja jakby jechali normalnie to by tam nie wypadli z drogi
cyklista 2013-09-08 09:55:10
Pewnie z daleka wracali i spieszyli się bardzo na poranną mszę do kościoła.
cobra 2013-09-08 09:34:41
Trzy osoby poniosły śmierć na miejscu, a dwie zostały zabrane do szpitala. - Trójka poszkodowanych to mieszkańcy Nowej Białej. Dwóch jeszcze nie zidentyfikowaliśmy, ponieważ nie miały przy sobie dokumentów - mówi dyżurny nowotarskiej policji.
poboczem 2013-09-08 09:28:17
Każdemu należy współczuć,głupocie ludzkiej też...
m 2013-09-08 09:24:07
Nadmierna prędkość ;/... szkoda. młodzi ludzie. Dziś jesteśmy jutro nas nie ma.. ;/ Dużo sił rodzinom ofiar [*] r.i.p. :(
rolnik 2013-09-08 09:18:19
pewnie znow na ebaju wracali z dyski
harnaś 2013-09-08 09:15:17
Współczucia dla rodzin........pewnie znowy Dragon i te nieszczęsne drzewa ,które już tyle istnień ludzkich pochłonęły .
  • PRACA | dam
    FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A., WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU ORAZ SPRZEDAWCA - KASJER W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU. TEL. 668 333 831
  • PRACA | dam
    RESTAURACJA MAŁA SZWAJCARIA, ZAKOPANE, ZAMOYSKIEGO 11 ZATRUDNI: KELNERKĘ, POMOC KUCHENNĄ, KUCHARZA -
    Tel.: 600 07 61 07.
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    SPRZEDAM DZIAŁKI ROLNE: NR 42 OBRĘB 22 o pow. 0,1095 ha i NR 34/2 OBRĘB 22 o pow. 3822 ha. Zakopane.
    Tel.: 666 988 922.
  • PRACA | szukam
    Szukam dorywczej pracy/zleceń. Sprzątanie, opieka nad ogrodem, złota rączka. Posiadam doświadczenie.
    Tel.: 533686092
    E-mail: cava@vp.pl
  • PRACA | dam
    Przyjmę do pracy przy wylewkach maszynowych i betonach
    Tel.: 664427752
  • PRACA | dam
    Przyjmę na okres wakacji 2,3 miesiące, młodą dziewczynę, studentkę do pracy w handlu na stoisko. 501 323 145.
  • SPRZEDAŻ | zwierzęta
    YORKI - szczeniaki tanio
    Tel.: 603097962
  • PRACA | dam
    PRACA W RECEPCJI . Hotel w Białce Tatrzańskiej poszukuje osoby na stanowisko recepcjonista/recepcjonistka. Praca na stałe, bardzo dobre wynagrodzenie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, język angielski w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym.
    Tel.: 509 222 630
    E-mail: barbarakowalczyk155@gmail.com
  • PRACA | dam
    KUCHARKĘ zatrudni DOM WCZASOWY - dobre warunki.
    Tel.: 18 20 66 836.
  • PRACA | dam
    "TESKO" Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Spółka z o.o. w Zakopanem zatrudni ELEKTROMECHANIKA SAMOCHODOWEGO, praca stała, na pełen etat, dobre warunki pracy. Nr tel. 695 802 627, 18 20 25 620, e-mail: tesko@tesko.pl.
  • PRACA | dam
    STUDIO PAZNOKCI LEJDIS W NOWYM TARGU-SALA ZABAW MAŁPI GAJ zatrudni do manicure i pedicure. 691 888 444.
  • PRACA | dam
    CIEŚLA SZAL., MURARZ, ELEKTRYK, OPERATOR ŻURAWIA. WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ J. NIEMIECKIEGO. Cert. 6760. Kom. 513106189;
    E-mail: pach@diwa-personalservice.pl,
    WWW: www.diwa-personalservice.pl
  • PRACA | dam
    Pomoc do kuchni w pensjonacie, zapewniamy mieszkanie
    Tel.: 601343757
  • PRACA | dam
    Restauracja w Termach Szaflary zatrudni doświadczonego Pizzera i Kelnera/Kelnerkę Tel:
    Tel.: 698694677
    E-mail: Restauracja@termyszaflary.com
    WWW: www.Termyszaflary.com
  • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
    Noclegi w Zakopanem
    WWW: www.eNOCLEGI.biz
  • MOTORYZACJA | sprzedaż