2017-01-04 10:55:19

Reklama

Blog

Kaczyńskiemu więcej wrogów, Petru słonecznej Madery

Reklama
Reklama

Skromne życzenia noworoczne dla naszych polityków. Ułożyłem naszych władców w kolejności zajmowanych przez nich funkcji i wpływu na politykę.

Jarosław Kaczyński, naczelnik: więcej wrogów, bo bez wrogów ten Pan istnieć nie potrafi.

Tadeusz Rydzyk, dyrektor: nowego maybacha, helikoptera, większej dotacji na uczelnię i większej liczby naiwnych przesyłających daninę.

Beata Szydło, premier: kolejnych kapitalnych pomysłów gospodarczych, na przykład programu 500 PiS - głosujesz na PiS 500 złotych dostajesz.

Andrzej Duda, prezydent i notariusz: chociażby jednej zawetowanej ustawy i kolejnych ciasteczek od Dody.

Marek Kuchciński, marszałek: niskiego czynszu przy wynajmowaniu kolejnych pomieszczeń pod obrady Sejmu.

Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości: prawa i sprawiedliwości. 

Jacek Kurski, prezes TVP: wyeliminowania ostatnich ukrytych zwolenników PO z jedynie słusznej, narodowej TVP.

Ryszard Petru, prezes .Nowoczesnej: tanich biletów lotniczych i samych "służbowych" wyjazdów na Maderę i "Kanary".

Paweł Kukiz, szef Kukiz 15: jednej rozumnej wypowiedzi.

Mateusz Kijowski, lider KOD: kolejnych dobrych interesów przy informatycznej obsłudze KOD-u.

Grzegorz Schetyna, prezes PO: kończ waść wstydu oszczędź.

Władysław Kosiniak Kamysz, lider PSL: powrotu do czasów, gdy nigdy nie wygrywali wyborów, a zawsze znajdowali się w koalicji.

Donald Tusk, przewodniczący RE: dalszego bujania w obłokach.

Dopisujcie swoje życzenia.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
z boku 2017-01-31 00:51:06
dziadku...skad ta balbina ma wyrobione 4800 zl w zusie??Przeciez na panstwowej posadzie pracowal raptem kilka miesiecy jak byl premierem. Wczesniej gdzie ten obibok pracowal?? Kotwice malowal w stanie wojennym?? Ale chyba na papierze toaletowym tuz przed splukaniem. A moze za tytul doktora?? przeciez to komunistyczny tytulek za to sie dzisiaj ludzi karze poniewiera bo wyksztalciuchy czerwone.Ten niedorajda zyciowy nie jest w stanie kupic w sklepie niczego nawet do jedzenia bo on tego nie robil (mamusia)on nie ma pojecia co to jest kryzys bo w czasach kartkowych mial dostep do czerwonych sklepow wszak tatus dzierzyl stopien oficerski z nadania gomulki.
dziadek 2017-01-22 11:47:44
Panie Semek ? To życzenie małemu (167 cm) prezesowi więcej wrogów to raczej się nie spełni. Ale jak byś życzył żeby go kot podrapał abo z byka spod, to ? kto wie!!!

Znalezione w sieci, cyli cysto prowda abo i tyz g.wno prowda.
" Fiona jest jednym z dwóch kotów, mieszkających na stałe w willi Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu. Oprócz dwóch kotów domowych, prezes PiS-u opiekuje się też jednym dochodzącym. "
Abo takie cosi barzej z adrenalinom!
"Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, wiek emerytalny osiągnął w grudniu 2014 roku. Nie wybiera się jednak na emeryturę. Jak donosi Super Express, nie zgłosił się nawet do ZUS-u po odbiór świadczenia, które wynosi 4,8 tysiąca złotych miesięcznie.Na razie ma konkretny plan na najbliższe 8 lat, w ciągu których zamierza rządzić Polską. Przynajmniej póki zdrowie mu na to pozwoli.
Aby uczynić Polskę inną i lepszą, aby wprowadzić dobre zmiany, które obiecaliśmy, potrzebujemy ośmiu lat, dwóch kadencji w parlamencie - zapowiedział niedawno w wywiadzie dla Financial Times. Nie jestem jednak tak optymistyczny, abym przypilnował tego przez całe osiem lat. Będę bardzo szczęśliwy, patrząc na te procesy już na emeryturze.
Prezes PiS-u nie zamierza jednak, jak większość polityków, spędzić emerytury na pisaniu książek i prowadzeniu gościnnych wykładów na uczelniach. Planuje... założyć własną hodowlę byków.
Jak ujawnił w rozmowie z tabloidem, od dawna pasjonuje się ujeżdżaniem byków i do późnej nocy ogląda transmisje z rodeo.
Myślałem o tym, żeby po odejściu z polityki, już na emeryturze mieć swoją hodowlę byków i rodeo - wyznaje w tabloidzie."

Ponoć mały (167 cm) prezes nie ma prawa jazdy, ale jak siądzie na byka to tacy jak pan Samek i z boku bedom spierd... ino kurz zostanie.
rys 2017-01-21 19:41:23
z boku - troche grzeczniej. Poza tym bardzo dobrze. Niszcza wszystko, odbudowuja tylko "zomo".
Milcia 2017-01-21 08:10:08
@z boku, grzecznie, bez inwektyw i psich kloców pytam: kto ma rację w sporze o rzekome męczenie koni z Morskiego Oka? TVN i Anna Plaszczyk, czy Ty i przewoźnicy?
Baciar1 2017-01-21 08:02:24
Zbok to typowy miłośnik KODu i jej opacznie pojętej demokracji.Mateuszek zmajstrował sobie żłóbek i nie chce się od niego odspawać.Podobnie "z boku" utracił to co miał za PO i teraz pluje jadem.
z boku 2017-01-21 04:35:32
przenojmundrzyjso fobiopisuarska.
Glupszy,gorszy to takie normalne uwas w pisuari. Przypominam ci ze to nie jest tak ja wy sobie ubzduracie to myslicie ze kazdy juz tak musi myslec. trzaskasz inwektywami jak bezpanski pies klocami gdzie popadnie. Walnij jakims faktem. Ta wasz wspaniala komisja jak by tak poprosila ruskich albo amerykancow o udostepnienie ostatniej rozmowy TW balbina z rozowa teczczuszka ze swoim zabitym przez niego sama bratem to wtedy byscie sie wszyscy ze wstydu po...li. Cociaz znajac was to I tak byscie powiedzieli ze to ruski przekret. Tak samo jak nie dopuszczacie do siebie informacji ze blasik byl w kabinie pilotow podczas ladowania I ze tuz przed ladowaniem Kazana powiedzial ze nie ma decyzji pierwszego czy mozna leciec na inne lotnisko. Ale to tez nieprawda to wszystko klamstwo. Powtarzam jak chcesz swoja madroscia zaistniec to podaj przyklady. Ja sie zapytalem dlaczego nie macie opini grafologa?? Odpowiesz?? Nie bo wiesz dlaczego nie ma a jak bedzie to ja zamkna w IPN-ie razem z rozowa teczuszka waszego obsranca balbiny
Fibi 2017-01-19 14:46:12
Nie gorszy a głupszy sort :))))
Bo tym poście @ z boku toś odleciał....
Co do Wałęsy to on zachowuje się podobnie jak Ty piszesz ...
Chory z nienawiści do Kaczyńskiego...
z boku 2017-01-19 13:38:14
ty bledow mlodosci Walesie nie wypominasz?? Ale samo wspomnienie ze je ma swiadczy ze nie wypominasz a przy pominasz.Roznica jakas?? A jezeli juz przypominasz to moze jakis przyklad dla podparcia swojej teori?? Ile czasu juz minelo of otwarcia niesamowitych zasobow kiszczaka?? Jakis cien opini grafolaga macie?? Niestety grafolodzy nie zgarna takiej kasy jak nowoczesna komisja smolenska I nikt nie bedzie snul smetnych teori ze moze ,prawdopodobnie ,tak mozna przypuszczac. Stanelo na tym ze Walesa nie chce dac wzorow podpisu. PO JAKIGO GRZYBA???dzisiejsze podpisy?? Maja jego podpisy z przed 40,20 10 lat . Nie da sie porownac?? Dlaczego?? Balbina z rozowa teczka o wygladzie rozdeptanego kartofla przewidzial ze Walesa nie da teraz podpisow I tak bedzie was karmil bzdetami. Popatrz na swiat bez pisowskich okularow. Najwieksi tyrani tego swiata na przestrzeni kilkuset lat. Porownaj ich sylwetki fizyczne I zapatrywania na swietlana przyszlosc swego narodu. Napoleon,hitler,stalin jak wygladali?? jak mysleli?? Mieli 100% poparcia?? tylko garstka taka jak was I'm zaufala bezgranicznie. Do czego doprowadzili. Jaki byl ich koniec?? MARNY. To samo spotka was tylko my gorszy sort nie bedziemy nigdy zniewoleni przez klamce ktory dla wlasnego ego poslal na smierc prawie 100 ludzi w smolensku.
rys 2017-01-18 22:11:56
Fibi - on ma sie dobrze i pewnie bedzie tak mial. Gorzej z nami , gdy sie oczy otworza moze byc za puzno.
Fibi 2017-01-18 21:06:10
rys- Czy ja pluje na Wałęsę? nie wypominam" błędów młodości" komentuje tylko teraźniejszość... Uważam,że Wałęsa ma juz styropian z mózgu i dla swojego wizerunku powinien już z honorem odejść.
Co do Kaczyńskiego to narazie ma się dobrze :) resztę zobaczmy co czas pokaże :)
rys 2017-01-18 18:37:00
Fibi - niedlugo zmienisz zdanie i bedziesz pluc na kaczorka jak teraz na Walese.
Fibi 2017-01-17 23:23:06
Co mam Ci napisać ze piszesz jakby Ci mucha za yayka przpuczyła :)
UUjadasz jedno i to samo... Ostatnio Jak przy mediach też żeś tak pie....ł jedno i to samo...
Kto miał rację? No kto :)
Kijowski z KODem i cała reszt Media wydymały :) z tą różnicą, że dziennikarze szybko się połapali o co kaman :) a te
durnie się puczyły, gdzie kto
mógł.
Patrzeć jak Mati pójdzie w siną dal, już Szyumełda grzeje dope na stołek. To i Wałęsa jako jego mentor odżyje... Tak to nic nie da .
Resztę caluj kota w ogon :) az do następnych wyborów :)))) pozdro
z boku 2017-01-17 22:03:26
Tacy wyznawcy sekty smolenskiej jak fibi to tylko w ten sposob odpowiadaja. Fibi a moze tak jakis argument?? Juz wspomnialem nie umieci uszanowac tego kto ma inne poglady. Takiego nalezy waszym zdaniem wyeliminowac. Ale nie martw sie wy sie sami eliminujecie. Wasz kurdupel balbina z rozowa teczka zamknieta na amen w IPN twierdzi ze wszystkie wybory do tej pory byly falszowane czyli te ostatnie tez??? Wez walnij jakims argumentem a nie blaznij sie bo tak to nalezy o was sadzic bo to wy kolorow nie rozrozniacie wam sie marzy powrot do reglamentacji I uznanie ze tylko jedna jedyna sluszna pratia w Polsce I zaklamana pisuaria tak jak w PRL-u pzpr. To wam sie sni po nocach to wam sen z powiek spedza bo dobrze wiecie ze tak nie bedzie.
Fibi 2017-01-17 16:08:50
Post @ z boku to wpływ Blue Monday :)
Ps
Anna świetnie ;)
Co do lacha chciałabym wierzyć, że tak radykalnie zmienił swoje poglądy ;) Chociaż może i dojrzał... ;)
Kto wie, może się w końcu zakochał :))))
memento 2017-01-17 11:31:47
MODLITWA O WSCHODZIE SŁOŃCA

Każdy Twój wyrok przyjmę twardy
Przed mocą Twoją się ukorzę
Ale chroń mnie, Panie, od pogardy
Przed nienawiścią strzeż mnie, Boże

Wszak Tyś jest niezmierzone dobro
Którego nie wyrażą słowa
Więc mnie od nienawiści obroń
I od pogardy mnie zachowaj

Co postanowisz, niech się ziści
Niechaj się wola Twoja stanie
Ale zbaw mnie od nienawiści
I ocal mnie od pogardy Panie...

Nataniel Tenenbaum
Baciar1 2017-01-17 07:53:35
Trafiła Anna bo aż zbokiem ruszyło.
z boku 2017-01-17 00:53:59
Trafne zyczenia. Nic dodac nic ujac,chociaz cos by mozna bylo dodac.
Jestem pod wrazeniem wpisu anny. Czy ty znasz urbana a moze jestes jego krewna. Lzesz w zywe oczy I czyjesz sie spelniona?? Nic dziwnego u pisiorow to normalne. Odpowiedz sama sobie przed lustrem ,kto podzielil Polakow?? KOD??PO??czy ktos inny?? Przypomne ci ze ja mam gdzies jakie ty masz poglady,nie moge cie nienawidziec I przesladowac tylko dlatego ze jestes pisiorka. Ale jak zaczynasz mowic ze pisuaria to jedna jedyna sekta ktora ma prawo rzadzic to juz mysle jak by cie odsunac of jakiego kolwiek dostepu do ludzi. Kto powiedzial ze ci co popieraja pis to polacy a ci co maja inne zdanie to ludzie gorszego sortu. Czyzby to nie byl kurduplowaty mlaskacz przez sb nazwany BALBINA?? Czy to nie ten sam czlowiek czy tez polczlowiek ktorego rozowa teczka wciaz jest niedostepna w IPN-ie?? Kto w pisiorskiej telewizji wciaz grzmi ze wszystkie wybory dotej pory byly falszowane bo urny byly nie przezroczyste?? Kto do tej pory jeczal ze wybory sfalszowane?? Kto po ostatnich wyborach powiedzial wprost. ,,Przegralismy ale takie sa zasady demokracji. Czy przypadkiem to nie byla premier Kopacz?? Slyszalas takie slowa wczesnij z ust balbiny waszego guru?? Popatrz na ta jazde na trumnach. Nie brzydzi cie to?? Przytocz mi jeden jedyny przypadek ze po katastrofie lotniczej ktokolwiek kwestionowal zawartosc trumny. Jeden jedyny przypadek..Przypomne ci ze wasz towarzysz balbina jeczal ze jego brata wlozyli do ruskiej trumny. Skoro wiedzial ze wysyla go na pewna smierc kazac ladowac we mgle dlaczego nie zaopatrzyl go w Polska trumne??Dlaczego nikt spoza skty smolenskiej nie chce wiecej pieniedzy ani grzebania w trumnach?? DLACZEGO?? Jednym z argumentow ze sekce w rosji byly pretensje blondyneczki z Krakowa ze w czasie sekcji jej ojca nie stwierdzono ze byl po operacji. Nie wydaje ci sie ze to juz jest szczyt idiotyzmu?? Zauwaz ze kazdy wasz przeciwnik polityczny traktuje was jak przeciwnika politycznego a wy kazdego przeciwnika politycznego traktujecie jak smiertelnego wroga. W was jest taka nienawisc ze nawet nie jestescie w stanie kontrolowac emocji. Katastrofa w smolensku?? Wina PO ale ze nikt nie mial sie prawa wtracac w przygotowania a kancelaria dobrze wiedzial jakie tam jest lotnisko to wina PO. Wypadek dudusia dlugopisa w powrocie z nart to wina PO .Pisiorstwo ma pelnie wladzy a zaniedbania to wina PO. Nie myslisz ze to jest powod to zweryfikowania stanu zdrowia ?? Zapamietaj ze przyjdzie wam za to zaplacic. Nie smieszy cie za ten zalosny balbina zapowiada ze kanclerz niemiec bedzie postawiona przez niego do pionu?? Z kim wy chcecie wspolpracowac?? Ruskich checie wymordowac,niemcow do pionu postawic z kim ?? Z orbanem ktory tylko zerka na wschod a z zachodu kasiore doi?? Zalosne
rys 2017-01-16 19:31:34
Anna - da sie? Podobne stwierdzenia slychac od zwolennikow PiS nie wylanczajac prezesa.
Do Twoich zyczen z przyjemnoscia sie dolacze. Mysle jednak ze wrocimy do normalnosci.
ps. Pare posuniec rzadu mi sie podoba, ale to niestety kropla w morzu.
Anna 2017-01-16 01:34:35
Dziękuję drogi Lachu za komplement:)
Muszę przyznać, że tym razem nie znajduję sensownego komentarza do noworocznych życzeń blogera Bronisława. Wpisy Pani Beaty z zakopiańskiego KOD-u dostarczają mi zdecydowanie bardziej wysoko-oktanowego paliwa. W każdym razie obydwoje ci Państwo B&B korzystają z wolności i demokracji w sposób wręcz nadzwyczajny. Pani "B" zamieszcza na swoim Facebook-u posty skrajnie szowinistyczne i antypolskie, postulujące wysłanie całego rządu i wszystkich jego sympatyków na Madagaskar, względnie do Guantanamo a przede wszystkim chętnie widziałaby ludzi o odmiennych poglądach przed Trybunałem Stanu. Notorycznie wyśmiewa się z opcji prawicowej, zapowiada rychły upadek obecnego rządu i cytuje lewackie portale internetowe siejące nienawiścią do J.Kaczyńskiego, jako rzekomego architekta podziałów w naszym społeczeństwie. Podobnie jest w wypadku innych członków i sympatyków podhalańskiej KOD-ziarni. Anty PIS-owski jad i bezustanne pogróżki uchodzą im na sucho a Tygodnik Podhalański podnosi larum gdy grupka narodowców paląc antynarodowy transparent KOD-u zachowuje się jak należy. Tak, nie pomyliłam się, "jak należy", bo argumenty słowne nic tutaj nie dają. Szkoda tłumaczyć ludziom złej woli, że ONR to nie to samo co Goralenvolk (historia zdrady). Dzisiaj w TVP wyświetlono film Ewy Świecińskiej zatytułowany "Pucz", w którym poraża skala nienawiści zwolenników KOD-u do swoich bliźnich, którzy ośmielają się popierać obecny rząd. Szczególnie uderzyła mnie wypowiedź jednej pani, że "PIS należy wywieźć do Oświęcimia i zagazować". No i jak tutaj wierzyć, że w Polsce panuje jakaś dyktatura czy brak wolności mediów (słowa) albo ideologiczny zamordyzm???? Skala nietolerancji i podłości która wylała się na ulice Polski za sprawą obrońców "tego co było" przeraża. Aż strach pomyśleć co będzie z nami kiedy "noworoczne życzenia" i marzenia tandemu B&B nareszcie się spełnią. Osobiście wolałabym osiedlić się zawczasu na "San Escobar" aniżeli doświadczać "demokracji" w wydaniu Rzeczpospolitej KOD-omickiej.
Na przekór tym co nienawidzą, proponują więcej wrogości i chcą zamknąć nas w "puszce Pandory" życzę drogim forumowiczom pojednania i mądrości. O miłości nie wspomnę bo tak popękanej duszy narodu skleić się już raczej nie da.
ku pamięci 2017-01-13 15:26:28
do "kupa mięci"
toś, bracie walnął jak gołąb o parapet z tym Oskarem Wild-em.
Przeca chodziło o Marka Twaina.
lach 2017-01-11 18:32:45
Droga Anno!
Także i Twoje wpisy oceniane sa jako wybitne i przywodzą na myśl dawne ale nie minione czasy komentarzy na TP
może jednak Fibi się myli ...

pozdrawiamy

drodzy forumowicze:)
rys 2017-01-06 17:06:09
Anna nie masz wlasnego zdania ?
Anna 2017-01-06 02:12:46
Drodzy forumowicze!
Świetne riposty dla Pana "Bredzisława". A tutaj szczegółowe uzupełnienie do koncertu noworocznych życzeń:

https://www.youtube.com/watch?v=I_NLfiAp7Xs

Pozdrawiam:)
dziadek 2017-01-05 21:11:31
Wy tu blebleble, a nasz generał ma kłopot.
"Generał Pawlikowski odsunięty od pełnienia funkcji w BOR" donosi portal rp.pl.
Co ryś 2017-01-05 20:37:36
Mateusz Kijowski,coby se kupił najnowszego Iphone'a 7.
Takie moje życzenie ale czuje że mi się spełni.
rys 2017-01-05 19:05:30
Antoni Maciarewicz , coby mu sie udaly nowe Zmotoryzowane Oddzialy .....
Takie moje zyczenia.
Fibi moze i jestem tepy , ale takie mam skojarzenia.
Złobek 2017-01-05 11:26:44
Ręce precz od Kijowskiego.
zenzz 2017-01-05 08:56:57
Jo i wk , nie wiem w jakim świecie żyjecie. To, że rydzyk ma jedno i drugie dobro doczesne to raczej rzecz powszechnie wiadoma. Chcecie zobaczyć i to w dodatku w zako? Trzeba tylko wystarczająco długo poczekać w okolicach lądowiska przy Nosalowym Grand. Mam gdzieś politykę, uważam że żadna frakcja polityczna nie działa dla dobra statystycznego obywatela. Zauważam natomiast zbydlęcenie zachowań i słownictwa polityków odkąd nastały czasy pisu. Ostatnie posunięcia władzy przypomniały mi spektakl "19 południk" Machulskiego sprzed kilkunastu lat. Niepokojąco aktualna wizja.
Przykładem obniżenia standardów komunikacji międzyludzkiej jest sporo postów na tym i nie tylko na tym forum. Regułą staje się słowne obrażanie ludzi o przekonaniach innych niż swoje i jakże typowe dla mieszkańców małych miast (zwłaszcza niestety na Podhalu), używanie uszczypliwości jako rzeczowego argumentu w dyskusji. Pewnie to działa w krótkiej perspektywie, niestety nie daje dobrych prognoz na przyszłość w sprawie pozytywnego działania na rzecz społeczności lokalnej.
Dokąd zmierzamy?
Kazik 2017-01-05 00:05:31
@upośledzony, Bronkowi Komorowskiemu ciągle głowa boli, lewatywa nie wchodzi w grę. A Panu Semkowi życzę trochę więcej rozumu na Nowy Rok jak i całej redakcji Tygodnika. Wejść na szczyt trudno, spaść łatwo.
Fibi 2017-01-04 23:49:58
To jo tyz bloga założę i beda pisać... :)
Ps
Tak szczerze powiedziawszy to wartości blogerzy zwinęli się a zostały same plewy.
Szkoda.... :(
Czym to idzie?
Nie sądzę aby im nic w duszy nie grało.
Wniosek coś mi tu nie pasuje....
dość dyktatury kobiet! 2017-01-04 23:15:31
"Od moderatora: Szanowny/a Panie/Pani do pisania na naszym Blogu zapraszamy każdego niezależnie od poglądów politycznych oraz tematyki. "... może i zapraszacie. Ale, czy potem tych -niektórych- zaproszonych wpuszczacie w swoje progi? No, niektórych tylko w maliny.


Od moderatora: Oczywiście, zapraszamy :)
Fibi 2017-01-04 21:52:28
rys- nie przypuszczałam żeś taki tępy jak ten autor bloga. Ręce opadają
Ps
PSemek życzę abyś sam wystartować w wyborach do parlamentu... I chociaż jednego ze ssensownego tekstu, nie bredni.
kupa mięci 2017-01-04 20:24:50
Bredziu, ty posłuchaj i zrozum wreszcie.
Lepiej w towarzystwie być uznawanym za tępego bubka i milczeć, niż powiedzieć choćby jedno słowo i rozwiać ostatnie watpliwości.
(za Oscarem Wilde)
rys 2017-01-04 20:01:48
Trafne spojzenie na polityke. Nikogo nie dopisze, ale moge sie pod tym blogiem podpisac.
Rollo 2017-01-04 18:12:08
Mam pytanie. Czy każdy frustrat mający niezmierną potrzebę podzielenia się swymi przemyśleniami na temat nielubianych polityków ma zagwarantowane miejsce na łamach Tygodnika Podhalańskiego? Czy tylko ci mający polityczne poglądy zgodne z linią TP? Powiedzcie, drodzy redaktorzy 24tp.pl, jak uzasadniacie publikowanie elukubracji B. Semka? Czy w swoich tekstach choć jedno zdanie poświęcił Zakopanemu lub regionowi? Czy chociaż jest w jakiś sposób związany z Podhalem/Zakopanem? Czy zamieścił choć jeden tekst, którego nie da się streścić w jednym zdaniu: "jak ja nienawidzę PiSu/Kaczora!"?
Lepiej napisane teksty i o większej wartości informacyjnej można przeczytać pod dowolnym artykułem na większych portalach internetowych.




Od moderatora: Szanowny/a Panie/Pani do pisania na naszym Blogu zapraszamy każdego niezależnie od poglądów politycznych oraz tematyki. Za wyrażane poglądy odpowiada auto bloga, on też decyduje, co i kiedy się na nim ukazuje. Pod tym adresem: http://24tp.pl/s/16 można bloga założyć, pozdrawiamy
jo 2017-01-04 17:59:17
O maybachu ojca Rydzyka słyszałem choć nie widziałem, ale o helikopterze pierwszy raz słyszę. Panie Semek jak już z grubej rury to trzeba było z " jambo jetem" wyjechać. Potem wystarczyłoby to powtórzyć powiedzmy z tysiąc razy i już byłaby Czerska prawda.
WK. 2017-01-04 16:30:25
Życzysz ojcu Rydzykowi nowego Maybacha. A potrafisz udowodnić, że w ogóle istniał jakiś stary? Masz kwity i papiery? Czy opierasz się na goebbelsowskiej plotce z Czerskiej?
wielbiciel GW i TVN 2017-01-04 14:06:29
Ooooch, Bredzisław, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili...
bezkompromisowo, z całą wrodzoną inteligencją chłoszczesz całą klasę polityczną od prawa do lewa.
z taktem i przenikliwością właściwym tylko wybitnym umysłom obnażasz całą mizerię elit.
Ooooch, Bredzisław, pisz dalej, lej miód w me serce i uszy
daniel 2017-01-04 13:46:04
Bardzo ciekawy wpis, dowala wszystkim politykom, których utrzymujemy po równo
Tu man 2017-01-04 13:34:02
Nie karmić trolla,ten typ jest szczęśliwy jak wrzuci coś na temat PiS-u a my kłócimy się pomiędzy sobą.
upośledzony 2017-01-04 12:36:02
Dlaczego jesteś taki wściekły na pis . Jakich przywilejów bronisz . Morze twoi bliscy sie czego pozbeda , jakiejsc emeryturki czy czegos innego
klub wesołego szampana 2017-01-04 11:55:49
"Dopisujcie swoje życzenia" -tobie wybitnego psychiatry. Tylko czy taki jest, który będzie ci w stanie POmóc, obłąkany z nienawiści TYPIE?
upośledzony 2017-01-04 11:20:25
zapomniałeś jeszcze o bronku twoim imenniku .A ile bronek zawytował przes 8 lat ustaw
  • PRACA | dam
    PRZYJME pracownika do zakladu kusnierskiego
    Tel.: 601504522
  • PRACA | dam
    Firma Budowlana zatrudni cieślę szalunkowego, murarza, zbrojarza, ociepleniowca. Zapewniamy stałą pracę, dojazd, zakwaterowanie i dobre zarobki,
    Tel.: tel. 535 372 746
  • PRACA | dam
    Restauracja Termy Szaflary ZATRUDNI PIZZERA
    Tel.: 698694677
    E-mail: restauracja@termyszaflary.com
    WWW: www.termyszaflary.com
  • PRACA | dam
    Przyjmę do pracy w Karczmie w Czorsztynie kucharkę/ pomoc kuchenną od zaraz.
    Tel.: Tel. 509920018
  • SPRZEDAŻ | zwierzęta
    YORKI - SZCZENIĘTA -
    Tel.: 574 496 394
  • PRACA | dam
    KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - Firma IDS SERVICE Sp. z o.o. poszukuje do pracy Kierowców Samochodów Ciężarowych (wywrotka) do pracy w delegacji. Wymagania: Prawo jazdy C, CE. Oferujemy umowę o pracę + bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Kontakt: 609402828
  • PRACA | dam
    OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH - Firma IDS SERVICE Sp. z o.o. poszukuje do pracowników do pracy (w delegacji) na stanowisko Operatora maszyn budowlanych; Koparki, koparko-ładowarki, walce drogowe, spycharki. Wymagania: Prawo jazdy min B uprawnienia Koparki jednonaczyniowe klasa II, Koparko-ładowarki, Walce drogowe. Oferujemy umowę o pracę + bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Kontakt: 609402828
  • PRACA | dam
    PRACOWNIK WYPOŻYCZALNI ROWERÓW w Sromowcach - tel.602 25 11 66
  • PRACA | dam
    FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A., WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU ORAZ SPRZEDAWCA - KASJER W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU. TEL. 668 333 831
  • PRACA | dam
    RESTAURACJA MAŁA SZWAJCARIA, ZAKOPANE, ZAMOYSKIEGO 11 ZATRUDNI: KELNERKĘ, POMOC KUCHENNĄ, KUCHARZA -
    Tel.: 600 07 61 07.
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    SPRZEDAM DZIAŁKI ROLNE: NR 42 OBRĘB 22 o pow. 0,1095 ha i NR 34/2 OBRĘB 22 o pow. 3822 ha. Zakopane.
    Tel.: 666 988 922.
  • PRACA | szukam
    Szukam dorywczej pracy/zleceń. Sprzątanie, opieka nad ogrodem, złota rączka. Posiadam doświadczenie.
    Tel.: 533686092
    E-mail: cava@vp.pl
  • PRACA | dam
    Przyjmę do pracy przy wylewkach maszynowych i betonach
    Tel.: 664427752
  • PRACA | dam
    PRACA W RECEPCJI . Hotel w Białce Tatrzańskiej poszukuje osoby na stanowisko recepcjonista/recepcjonistka. Praca na stałe, bardzo dobre wynagrodzenie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, język angielski w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym.