2016-12-31 16:22:28

Blog

MOJE TYPY. 2016

Reklama

Bulas Roman. Czerska Beata. Danikiewicz Sebastian. Dawidek Stanisław. Gąsienica-Makowski Andrzej. Kęsek Jan. Kiszela Zdzisław. Kotowicz Grzegorz. Makowska-Małaczek Agnieszka. Paszyn Małgorzata. Pitoń Sebastian. Rafacz Anna. Rafacz Rafał. Skiepko Natalia. Słama Beata. Stoch Andrzej. Stoch Sabina. Topór Stanisław. Zegzda Leszek.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
buba 2017-01-14 08:37:50
Większość komentatorów powinna sobie zmierzyć ciśnienie.
GL 2017-01-05 14:07:46
@AB - zejdź na ziemię, bo to raczej opozycja doszła i to nie do ściany, a na skraj bagna :)
Co do głosowania - nie piszę tego w obronie PiSu, bo ani mnie grzeje, ani ziębi, ale powtarzając glosowanie daliby opozycji kolejne narzędzie do gierek politycznych.
AB 2017-01-05 12:31:52
Kiedyś za PRL mówiło się, że Sejm to cyrk. I nikomu do głowy nie przyszło, że może być jeszcze śmieszniej. Nie komentuje całego zamieszania. Dziwi mnie tylko jedna rzecz, dlaczego rządzący skoro mają większość i są tacy Prawi, zamiast rozwiać wątpliwości i ponownie usiąść i przegłosować, ... uparcie brną w to g.... . I to jest dowód na śmieszność. Ale biada temu, co za głośno będzie się śmiał (... tak myślą rządzący). I to chocholi taniec. Władza doszła do ściany i zachowuje się jak zwykły szczur, ... kąsa.
Sebastian Pitoń 2017-01-03 18:47:13
Lista jest z pewnością negatywna, skoro napisał ją lewak, a ja się na niej znalazłem ,-) Nie wiem, czy za demonstracje antyimigracyjną, czy za krytykę TPN, czy za moją architekture, ale cieszy mnie, że lewactwo mnie hejtuje ,-)
ucho prezesa 2017-01-03 18:08:24
Odchody w Zakopanem to nie jest wyczerpująca odpowiedź wobec wyborcy PiS.
Odchody w Zakopanem 2017-01-03 16:21:07
Ja za prąd płacę nadal tyle samo co i trzy lata wstecz.Trzeba podpisać sobie umowę z Tauronem na takie warunki i PiS niestraszny.Utrudniony dostęp do lekarza to z tego co pamiętam zawdzięczamy PO.Teraz wizyta u lekarza domowego będzie przysługiwać każdemu,niezależnie czy ma ubezpieczenie czy nie.Można by się tak długo licytować a summa sumarum to dobra zmiana jest bardzo dobrą zmianą dla zwykłego obywatela.Wszak protestują przeciw PiS ci co mają dochody po 20-50 tysięcy złotych a wy dajecie si? nabrać że to w obronie demokracji,wolnych mediów.
były woborca PiS 2017-01-03 15:21:42
Do @ Odchody w Zakopanem. Dlatego że PiS boi się górników muszę płacić więcej za prąd od Nowego Roku, Boi się lekarzy więc muszę jechać do Krakowa po receptę chociaż za płacę 100% za lek. Morawiecki chce założyć GPS ciężarówkom by je śledzić, widać przeliczyli się z odzyskiem VAT widząc w każdym złodzieja. Czekam kiedy założą GPS każdemu obywatelowi, też ze strachu. Drzewo można wyciąć bez zezwolenia na swoim, ale urzędnik określi czy to jest drzewo wolno rosnące, czy szybko rosnące. Deweloper ma kasę więc sobie poradzi, znowu skupi się to na karaniu starej babci. Jeszcze większy bałagan niż za rządów poprzedników. Czekam na ustawę antylichwiarską, ciekawe co PiS spłodzi w mękach. Mścić się i zbudować państwo represyjne, to każdy partacz potrafi.
boruta 2017-01-03 13:36:41
E hej, Jego typowanie na nowe odznaczenie: Krzyż Wschodni.
sstaszel 2017-01-03 11:18:10
Brakuje jeszcze Janusz Majcher.
jarząbek 2017-01-03 10:01:35
I ordery zasłużeni dla rozwoju Zakopanego :-)))
boruta 2017-01-03 08:11:14
Chyba się pośpieszyłem z tą oceną. Po wczorajszej wypowiedzi Morawieckiego po Wydarzeniach w Polsacie, to tak jakby mi skrzydła obcięło. Myślałem, że PiS "się wyklepie", ale brnie dalej jak poprzednicy.
alina 2017-01-02 22:28:57
Panie Macieju, czy wymienione przez pana osobistości mają się czuć dumne czy wprost przeciwnie. Bo ja nie mam w tym temacie rozeznania jak ten wpis odebrać! pozdrawiam i dosiego roku cokolwiek to oznacz.
dowód 2017-01-02 11:24:12
krytyczne wypowiedzi opozycji są najlepszym dowodem słuszności posunięć rządu
boruta 2017-01-02 10:40:00
@ana. Moi idole nie są z tego świata:-O :-D; - już to tyle razy wyjaśniałem i proszę 2 metry w bok.

Faktycznie masz rację, tak głupiej opozycji to jeszcze nie było. Poza tym, uważam, że niektóre pociągnięcia PiS są stosowne wbrew krytycznym wypowiedziom z opozycji i jestem za obiema łapami. Tyle i koniec.
ana 2017-01-01 22:42:58
boruta
z tego ,co się orientuję- senat wniesie poprawki ,uchwała wróci do sejmu- a twoi idole będą z ręką po łokcie w nocniku. wszystko zaplanowane przez JK.
Tak głupiej opozycji jeszcze nie było
Odchody w Zakopanem 2017-01-01 20:34:57
@boruta ,jak se wygros wybory to se bedziys mog ciskać co ci be pasować- to parafraza słów niejakiego Niesio.
boruta 2017-01-01 20:10:30
Może inaczej. Panie Jarosławie udostępnij te nagrania dotyczące quorum z uchwalenia budżetu. Jak jesteś prawy i sprawiedliwy, to rzuć im na twarz i niech się wszyscy odczepią. Będziesz wielki.
Ten typ tak ma 2017-01-01 13:51:51
Ciekawe,ciekawe.
kategoria "TYP"? 2017-01-01 13:20:25
A do której kategorii Autor by siebie zaliczył? :P
Fibi 2017-01-01 10:25:31
Dalej nie kumam :)
Jedno wiem Krupa =narcyzm ;)
Wzajemnie i szczesliwego z Nowym Godom...
Happy New Year !
blondynka z suwałk / 18 lat 2017-01-01 10:25:15
A mnie może Pan dopisać do listy ? Nigdy nie byłam w zakopanym Zakopanem .
Pozdrowienia noworoczne !
Janowski 2016-12-31 22:54:10
Ja bym dołożył parę nazwisk , ale przede wszystkim bym je po selekcjonował w kategoriach ha ha ha .
Ps. Krupa a ty w jakiej kategorii ? - ja wiem , do siego roku .
jawnie pijący 2016-12-31 21:15:20
@Fibi . Nie za wcześnie. Do pół nocy jeszcze trochę. Kumaj Fibi, albo kumkaj. Szczęśliwego nowego roku 2017.
Fibi 2016-12-31 20:37:50
Co za durny wpis. . W ogóle nie wiem o co kaman :)
Ze to niby wsadzić w rakietę i w kosmos :))))
Tak?
boruta 2016-12-31 20:20:47
Czerska Beata
klub wesołego szampana 2016-12-31 18:56:58
Jeśli chodzi o zapomnienie, jestem jak najbardziej za dopisaniem do listy Krupy. Macieja Krupy!!
Stańczyk 2016-12-31 18:43:34
Za żadne skarby nie chciałbym się znaleźć wśród tych osób. Trzeba mieć gust jak H... D... i kamieni kupa
rys 2016-12-31 17:24:29
Moj glos na pania Beate.
medea42 2016-12-31 16:55:52
zgadza się .dodam jeszcze:Maciej Krupa. siostry Młynarskie(obie) -niech w Nowym Roku idą w zapomnienie. Precz .Listę można uzupełniać.
  • PRACA | dam
    Pensjonat w Zakopanem zatrudni recepcjonistkę
    Tel.: 694667788
  • NIERUCHOMOŚCI | kupno
    Kupie działke w Zakopanym lub cały apartamentowiec
    Tel.: 660797241
    E-mail: marekg@b12.pl
  • PRACA | dam
    OSOBĘ DO STANIA ZE ZNAKIEM NAWIEDZONEGO DOMU - W ZAKOPANEM -
    Tel.: 889 835 605.
  • PRACA | dam
    POMOC KUCHENNA - KARCZMA "RĄBANICA" PORONIN -
    Tel.: 600 071 887.
  • PRACA | dam
    KARCZMA W PORONINIE ZATRUDNI KELNERKĘ -
    Tel.: 696 41 82 41.
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    Do wynajęcia MIESZKANIE długoterminowo Zakopane 2,000 zł. Tel. 887 03 02 01
  • PRACA | dam
    FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU ORAZ SPRZEDAWCA-KASJER W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU. TEL. 668 333 831
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    Do wynajęcia w Rabce-Zdroju przy ul. Orkana: kiosk wolnostojący o pow. 25 m2 oraz lokale na piętrze o powierzchniach 12 i 32 m2, tel. 504 252 727.
  • PRACA | dam
    Sieć sklepów z odzieżą używaną poszukuje młodych, energicznych osób do prowadzenia sklepów. Wymagana własna działalność gospodarcza lub chęć jej założenia. Nie wymagamy wkładu własnego. Atrakcyjne warunki finansowe. Praca na terenie Nowy Targ, Rabka, Zakopane, Mszana Dolna, Myślenice. 662 262 053.
  • PRACA | dam
    "TESKO" TKGK Sp. z o.o. w Zakopanem zatrudni KIEROWCĘ kat. C, praca stała, pełen etat. Tel. 18 20 25 632/633, tesko@tesko.pl, www.tesko.pl.
  • NIERUCHOMOŚCI | zamiana
    RABKA - MIESZKANIE 54 m2, Ip, komfortowe zamienię na podobne w Krakowie. 785 152 920.
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    DOM - stan surowy zamknięty, całość cegła, posiada parter i niezależne piętro. Powierzchnia użytkowa 343m2. Budynek ocieplony, posiada rozprowadzone światło, wodę i kanał. Położony jest w Chabówce na działce 32 arowej, na lekkim wzniesieniu, wśród zieleni, z daleka od hałasu i zgiełku, w odległości 1km od "zakopianki" i Rabki-Zdroju. Droga dojazdowa utwardzona, niezależna. Budynek posiada 7 pokoi na dole i 6 na piętrze, plus łazienki, garderoba i garaż. Możliwość wewnętrznej adaptacji w zależności od potrzeb na dom jedno lub dwurodzinny, pensjonat lub działalność usługową. Kontakt 785 152 920, 773 973 777, domchabowka@gmail.com
  • PRACA | dam
    Willa "Kurant" przyjmie do pracy na stałe KUCHARKĘ/-RZA i POMOC KUCHENNĄ Z DOŚWIADCZENIEM. Umowa o pracę. Kontakt: 601 544 134. CV: kurant@willakurant.pl