Reklama

2017-03-27 16:15:10

Reklama

Zawody Koziołka Matołka

Najlepsi w biegach, skokach i slalomie

Reklama
Reklama

68. edycja Memoriału im. Kornela Makuszyńskiego za nami, gratulacje należą się wszystkim startującym zawodnikom oraz organizatorom z AZS Zakopane.

Reklama

W Zawodach Koziołka Matołka w tym roku wystartowało blisko 300 młodych zawodników. Uczyli się nie tylko konkurencji, sportowej rywalizacji, ale także czym jest radość zwycięstwa. 

Koziołek Matołek na mecie witał każdego, wręczając startującym słodkości i przybijają "piątkę". Relacja w papierowym wydaniu Tygodnika Podhalańskiego. Poniżej szczegółowe wyniki. 

rav

BIEGI 

Rocznik 2007

DZIEWCZYNKI
Miejsce     nr start.            Nazwisko i Imię           Miejscowość            Wynik
1.             155               Moszczyńska Zuzanna        Poronin                 0:49.6
2.             103               Chrobak Maja                   Zakopane              0:53.6
3.             185                Damian Maja                    Nowy Sącz             1:00.5
4.             104                 Kizeweter Zuzanna           Zakopane              1:02.2
5.             198                 Jarząbek Julia                  Bustryk                 1:05.4
6.             199                  Rusnak Natalia                   Bustryk               1:17.2
 
CHŁOPCY 
Miejsce       nr start.            Nazwisko i Imie           Miejscowość            Wynik
1.               161                   Bobak Szymon           Zakopane                  0:47.1
2.               164                    Bartol Klimek            Zakopane                   0:48.2
3.                184                Smajdor Franciszek       Nowy Sącz                  0:49.4
4.               107           Słowakiewicz Nikodem           Zakopane                 1:04.4
5.               105            Gąsienica Wawrytko Jakub  Zakopane                  1:06.5

Rocznik 2008
DZIEWCZYNKI 
Miejsce         nr start.            Nazwisko i Imię            Miejscowość             Wynik
1.                   174                 Fatla Maria                    Zakopane               0:47.4
2.                   204                  Kaciczak Martyna          Zakopane               0:54.6
3.                   192                  Sobańska Marcelina       Zakopane               .0:54.7
4.                   20                    Giejbatow Julia              Kampinos                0:56.1
5.                   165                 Maciążek Zofia               Nowy Targ                0:59.1
 
CHŁOPCY 
Miejsce            nr start.             Nazwisko i Imie          Miejscowość            Wynik
1.                      135                Zarycki Michał             Biały Dunajec           0:46.5
2.                      127                 Pilch Oliwier                Zakopane                0:49.9
3.                      83                   Wydra Patryk              Zakopane                0:52.2
4.                      179                   Damian Krzysztof       Nowy Sącz              0:52.4
5.                      171                    Gruszka Mariusz         Dzianisz               0:53.1
6.                      147                 Kucharski Patryk          Zakopane               0:56.7
7.                       180                Damian Antoni           Nowy Sącz                0:56.8
8.                       111                Gawlak Stanisław         Zakopane                1:00.1
9.                       194               Hoły Norbert                Zakopane                1:11.3
10.                    181                Rożejowski Wojciech       Nowy Sącz             1:19.0

Rocznik 2009
DZIEWCZYNKI 
Miejsce             nr start.            Nazwisko i Imię          Miejscowość              Wynik
1.                    115                  Gąsienica Zuzanna        Zakopane              0:52.8
2.                    173                  Michniak Magda            Dzianisz                1:00.8
3.                    183                  Damian Zofia               Nowy Sącz              1:02.8
4.                    182                  Damian Weronika         Nowy Sącz              1:13.0
5.                    169                   Obrochta Emilia           Kościelisko              2:13.8
 
CHŁOPCY 
Miejsce             nr start.             Nazwisko i Imię           Miejscowość            Wynik
1.                   178                   Smajdor Hubert               Nowy Sącz              0:57.0
2.                   113                   Serwatowicz Mieszko           Zakopane             1:08.2
3.                    176                  Sroka Bartek                 Stare Bystre              1:09.3
4.                   16                      Popiołek Jan                Kraków                      1:22.6
5.                   191                 Gąsienica-Gut Andrzej           Zakopane             1:55.1
6.                     50                  Bizoń Paweł                     Zakopane                 2:46.6

Rocznik 2010 
DZIEWCZYNKI 
Miejsce               nr start.            Nazwisko i Imię              Miejscowość            Wynik
1.                      188                Gąsienica-Wawrytko Zosia    Zakopane             0:20.2
2.                      186                    Lis Roksana                     Zakopane           0:27.5
3.                     170                  Gruszka Angelika                 Dzianisz             0:31.4
 
CHŁOPCY 
Miejsce             nr start.                 Nazwisko i Imię             Miejscowość            Wynik
1.                      190                      Rabiański Borys            Białka Tatrzańska     0:19.8
2.                      195                      Kublicki Jan                        Poronin            0:20.7
3.                       18                       Górniak Jan                       Zakopane          0:26.4

Rocznik 2011
DZIEWCZYNKI 
Miejsce             nr start.                 Nazwisko i Imię                Miejscowość         Wynik
1.                     193                       Galica-Grab Oliwia            Kościelisko          0:21.0
2.                     172                        Michniak Marta                 Dzianisz            0:21.7
3.                       95                   Gąsienica Wawrytko Natalia     Zakopane          0:23.0
4.                     94                           Rząsa Marta                     Zakopane         0:27.0
5.                     17                        Popiołek Barbara                  Kraków             0:30.0
6.                      93                       Chrobak Hanna                   Zakopane          0:30.9
7.                     189                   Hodorowicz Emilia                         Groń           0:36.2
8.                      74                          Strama Katarzyna               Kościelisko         1:03.0
 
CHŁOPCY 
Miejsce            nr start.            Nazwisko i Imię                       Miejscowość          Wynik
1.                 200                      Jędrol Jan                                Suche               0:19.6
2.                     84                    Wydra Hubert                        Zakopane             0:19.9
3.                     31                   Miętus Szymon                        Zakopane            0:24.6
4.                  177                    Pasieka Kacper                        Nowy Sącz            0:25.8
5.                  156                     Moszczyński Stanisław              Poronin               0:26.2
6.                  33                       Budny Tomasz                       Zakopane              0:27.1
7.                   197                     Jarząbek Kamil                       Bustryk               0:29.7

Rocznik 2012
 DZIEWCZYNKI 
Miejsce           nr start.             Nazwisko i Imię                       Miejscowość           Wynik
1.                  112                  Serwatowicz Milena                   Zakopane               0:09.9
2.                    21                    Giejbatow Pola                        Kampinos              0:10.9
3.                  196                    Kublicka Hanna                      Poronin                  0:12.9
4.                   52                     Bizoń Justyna                          Zakopane              0:53.1
 
CHŁOPCY 
Miejsce           nr start.            Nazwisko i Imię                         Miejscowość           Wynik
1.                   201                 Jędrol Andrzej                           Suche                    0:10.0
2.                   133                  Ochmański Dawid                     Kościelisko              0:13.2
3.                   19                    Górniak Józef                           Zakopane                0:13.4
4.                   77                    Gasienica Sebastian                  Zakopane                0:15.7
5.                   205                Chowaniec-Bombac Daniel           Zakopane                0:19.8

Rocznik 2013
DZIEWCZYNKI 
Miejsce            nr start.                Nazwisko i Imię                     Miejscowość            Wynik
1.                  166                   Maciążek Antonina                    Nowy Targ                0:15.7
2.                    116              Gąsienica Maria Magdalena           Zakopane                 0:24.1
3.                   70                     Kenig Maria                            Zakopane                  0:43.4
4.                   175                      Stopka Helena                      Zakopane                  0:48.2
5.                   71                        Kenig Rita                            Zakopane                  1:05.5
 
CHŁOPCY 
Miejsce           nr start.                 Nazwisko i Imię                     Miejscowość               Wynik
1.                     140                    Stachoń Alan                         Zakopane                 0:12.2
2.                     30                      Miętus Batłomiej                     Zakopane                 0:14.3
3.                     134                     Ochmański Jan                      Kościelisko               1:08.6

SKOKI
Rocznik 2006
Miej.                Nr.St.                  Nazwisko i Imię                  Miejscowość   Dł.Nota     Dł.Nota         Wynik
                                                                                                           I Seria        II Seria 
1.                  167                        Dubiel Szymon                  Witów           9.0  4.0     9.0  4.0       26.0
2.                  114                    Serwatowicz Mikołaj              Zakopane        8.5  4.0     9.0  4.0      25.5
3.                  141                     Stachoń Karol                      Zakopane       7.5   3.5    8.0  3.5       22.5
4.                 203                      Kaciczak Bartłomiej              Zakopane        8.5   2.5   7.5   3.0       21.5
5.                  62                       Kulpiński Anatol                  Zakopane         7.5   3.0   7.5   2.5      20.5
6.                 126                       Bełtowska Pola                    Zakopane         7.5   3.0   6.5   2.5      19.5
7.                  51                            Bizoń Daniel                   Zakopane         4.5   1      6.0   3.0       14.5
Rocznik 2007

Miej.            Nr.St.                      Nazwisko i Imię                 Miejscowość       Dł.Nota      Dł.Nota       Wynik
                                                                                                                I Seria       II Seria 
1.                161                        Bobak Szymon                   Zakopane            8.0   4.0     8.0    3.5    23.5
2.               155                   Moszczyńska Zuzanna                Poronin              7.5   3.0     8.0    3.0    21.5
3.               168                    Zarzycka Hanna                       Zakopane            8.0   2.5     7.5    3.0    21.0
4.                1                        Dyduch  Michał                Sucha Beskidzka         8.0   2.5    7.0     2.5    20.0
4.               164                    Bartol Klimek                        Zakopane               7.0   2.0    8.0     3.0    20.0
6.               105                   Gąsienica Wawrytko Jakub        Zakopane              7.0    3.0   6.5     2.5    19.0
7.               107                    Słowakiewicz Nikodem             Zakopane               5.5   2.0    6.0     2.5    16.0

Rocznik 2008

Miej.          Nr.St.                    Nazwisko i Imię                   Miejscowość            Dł.Nota       Dł.Nota     Wynik
                                                                                                                  I Seria          II Seria 
1.                171                Gruszka Mariusz                         Dzianisz            8.0  4.5         8.0  4.0      24.5
2.                44                    Zięba Dawid                             Dzianisz            7.5  3.5         7.5  3.0      21.5
3.                135                 Zarycki Michał                          Biały Dunajec      7.5  3.5         7.0  3.0     21.0
4.                187               Michniak Szymon                         Dzianisz            8.0   4.0         6.0  2.0     20.0
5.                127                    Pilch Oliwier                           Zakopane          6.5    3.0        6.5  2.5     18.5
6.                194                  Hoły Norbert                            Zakopane           6.0    2.5        6.5  2.0      17.0
7.                204                Kaciczak Martyna                        Zakopane           5.5    2.0        6.0  2.0      15.5
Rocznik 2009
Miej.          Nr.St.                Nazwisko i Imię                     Miejscowość             Dł.Nota          Dł.Nota      Wynik
                                                                                                                    I Seria         II Seria  
1.             113                 Serwatowicz Mieszko                 Zakopane                 6.0  2.5      6.0  2.5         17.0
2.               16                    Popiołek Jan                            Kraków                  5.0  1.5       5.0  1.5        13.0
Rocznik 2010
Miej.           Nr.St.                 Nazwisko i Imię                   Miejscowość             Dł.Nota          Dł.Nota       Wynik
                                                                                                                   I Seria         II Seria  
1.                95               Gąsienica Wawrytko Natalia            Zakopane              5.5   3.0     6.0   2.5        17.0
2.              162               Bobak Antonina                             Zakopane              5.5   3.0     5.5   2.5        16.5
3.              163               Bobak Piotr                                   Zakopane              6.0   2.0     6.0   2.0        16.0
4.              156               Moszczyński Stanisław                     Poronin                5.5   2.0     5.5   2.0        15.0
4.              190               Rabiański Borys                       Białka Tatrzańska          5.5   1.5     6.0   2.0        15.0
6.              94                 Rząsa Marta                                 Zakopane                5.0   2.0     5.5  2.0        14.5
7.              195                 Kublicki Jan                               Poronin                    5.0   1.0     5.5   1.5       13.0
8.              205                 Chowaniec-Bombac Daniel           Zakopane               3.5     1.0     5.5   2.0       12.0
9.              202                Bartol Hanna                              Zakopane                3.0     1.0     5.5    2.0      11.5
10.            197             Jarząbek Kamil                                Bustryk                 2.0     1.0      2.5    1.0       6.5

ZJAZDY

Rocznik 2006
 DZIEWCZYNKI
Miejsce      nr start.                 Nazwisko i Imię           Miejscowość          Wynik
1.             153                      Dawidek Weronika          Zakopane          0:16.86
2.             232                  Tomachnicka Górka Amelia  Nowy Sącz          0:18.53
3.             137                    Czajkowska Antonia           Zakopane          0:18.59
4.            157                        Pasek Zuzanna              Warszawa           0:24.48
 
CHŁOPCY 
Miejsce        nr start.              Nazwisko i Imię             Miejscowość          Wynik
1.                114                   Serwatowicz Mikołaj            Zakopane         0:16.23
2.                43                          Kożbiał Piotr                 Żywiec             0:16.36
3.                242                     Janik Michał                    Zakopane          0:17.26
4.                211                     Zyzański Patryk         Sucha Beskidzka       0:17.38
5.                 36                    Kręcichwost Krzsztof         Radziechowy       0:17.50
6.                 62                     Kulpiński Anatol               Zakopane           0:17.69
7.                 4                       Wielgus Krystian               Cieniawa           0:17.70
8.                203                   Kaciczak Bartłomiej               Zakopane        0:17.99
9.                81                     Brodka Franek                      Żywiec            0:18.28
10.            122                    Urbański Salomon                   Żywiec           0:18.63
11.             236                   Słaby Rafał                        Czarnagóra          0:19.67
12.             167                  Dubiel Szymon                       Witów              0:20.17
13.             262                     Pajerski Bartek                    Nowy Targ         0:20.83
14.                40                  Wandzel Bartosz                    Radziechowy      0:22.37
Rocznik 2007
DZIEWCZYNKI 
Miejsce     nr start.               Nazwisko i Imię                    Miejscowość           Wynik
1.             92                       Skorupka Maja                  Żywiec                  0:16.36
2.             155                     Moszczyńska Zuzanna         Poronin                 0:16.42
3.            104                     Kizeweter Zuzanna               Zakopane             0:18.04
4.            103                       Chrobak Maja                    Zakopane             0:18.25
5.            121                   Bugajska Małgorzata                Żywiec                0:19.64
6.            209                      Długosz Marysia             Sucha Beskidzka         0:19.81
7.            73                           Szafarz Hanna                  Żywiec                 0:20.54
8.            61                        Łopuszańska Katarzyna       Warszawa              0:25.33
 
CHŁOPCY 
Miejsce    nr start.              Nazwisko i Imię                  Miejscowość                 Wynik
1.             6               Stolarczyk Franciszek            Rabka Zdrój                     0:17.16
2.             64               Zawada Karol                         Żywiec                         0:17.24
3.             1                  Dyduch  Michał              Sucha Beskidzka                  0:18.71
4.             7                   Aksamit  Jan               Maków Podhalański                  0:18.94
5.              228               Szmit Kacper                   Łodygowice                       0:19.18
6.              60                 Klimek Mateusz                 Zakopane                        0:19.48
7.             105             Gąsienica Wawrytko Jakub     Zakopane                        0:19.85
8.             107              Słowakiewicz Nikodem          Zakopane                        0:20.54
9.             216                 Bobak Szymon                Furmanowa                       0:20.86
10.            234               Tokarczyk Bartek                  Poronin                         0:22.22
11.            13                  Solarz Marek                      Kraków                          0:22.36
12.            108                Górecki Patryk                  Zakopane                         0:22.79
13.            255                Matuszyk Piotr                      Dzianisz                        0:24.47

Rocznik 2008
 DZIEWCZYNKI
Wyniki    nr start.              Nazwisko i Imię                  Miejscowość                      Wynik
1.            213                  Wadrzyk Weronika             Zakopane                         0:16.40
2.            250                   Gąsienica Roj Anna             Zakopane                       0:16.75
3.            42                    Kożbiał Kasia                      Żywiec                           0:17.05
4.            78                     Wierzbowska Julia              Warszawa                       0:17.25
5.            225                   Nejman Aleksandra             Wiązowna                       0:17.38
6.            210                     Stanaszek Julia              Sucha Beskidzka                0:18.12
7.            218                 Weronka Bieniek                  Nowy Sącz                       0:18.12
8.            240                 Szewczyk Maria               Dąbrowa Górnicza                 0:18.63
9.            34                     Zagórska Justyna                   Zakopane                    0:20.78
10.           20                     Giejbatow Julia                      Kampinos                    0:21.06
11.           138                  Trojanowska Maja                  Zakopane                      0:21.49
12.          204                Kaciczak Martyna                     Zakopane                        0:22.62
13.          248                Chmielowska Aleksandra             Zakopane                     0:23.63
14.          101                   Mateja Zuzanna                    Zakopane                       0:27.28
15.           27                     Hoły Magdalena                  Zakopane                        0:28.10
 
CHŁOPCY 
Wyniki    nr start.              Nazwisko i Imię                   Miejscowość                       Wynik
1.             127                      Pilch Oliwier                   Zakopane                          0:17.26
2.              83                        Wydra Patryk                 Zakopane                          0:18.33
3.            142                      Świgut Leon                      Cieniawa                           0:18.51
4.              25                      Szewczyk Bartosz               Kraków                            0:20.22
5.             82                        Jurowaty Franciszek             Stryszawa                       0:20.31
6.             41                    Wandzel Dominik                 Radziechowy                       0:20.81
7.             194                     Hoły Norbert                       Zakopane                         0:22.53
8.             131                        Bubak Jerzy                    Kraków                               0:23.27
9.               252                     Worobiak Andrzej           Kościelisko                             0:23.48
10.              23                     Galach Michał                  Zakopane                             0:24.26
 11.              1                  Gawlak Stanisław                      Zakopane                              DSQ
 2017
 Rocznik 2009
DZIEWCZYNKI 
Wyniki      nr start.           Nazwisko i Imię                   Miejscowość                                Wynik
1.              149               Andrejko Aleksandra             Zakopane                                  0:14.79
2.              223                Konieczna Zosia                  Bielsko Biała                               0:15.29
3.              220               Skarbek Malczewska Maja         Zakopane                               0:15.64
4.              35                 Kręcichwost Karolina               Radziechowy                            0:16.95
5.              143                 Biernacik Alicja                     Zakopane                                 0:17.61
6.             152                Węgłowska Aniela                    Zakopane                                 0:18.17
7.             100                 Chyc Kuros Emilia                     Zakopane                               0:19.13
8.             229                  Szmit Julia                           Łodygowice                                0:21.95
 9 54 Wójcicka Maja Zakopane 0:22.55
10 47 Bukowska Wiktoria Kościelisko 0:25.83
 
Z

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.
  • PRACA | dam
    PRACA NA BUDOWIE DLA POMOCNIKA. 731 354 986.
  • PRACA | dam
    Zajazd Górski Kuźnice zatrudni KELNERA/BARMANA. Tel. 601 268 550.
  • PRACA | dam
    Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni RECEPCJONISTKĘ/RECEPCJONISTĘ do Hotelu "Tatry" na Polanie Zgorzelisko z możliwością zakwaterowania. Tel. 18 20 637 30 lub 506 129 438.
  • PRACA | dam
    Zajazd Górski Kuźnice zatrudni POKOJOWĄ. Tel. 601 268 550.
  • PRACA | dam
    Hotel **** Belvedere w Zakopanem zatrudni pracownika na stanowisko PORTIER. Szczegółowe informacje pod nr tel +48 606 407 702. Zapraszamy do składania CV na adres: praca@hotelbelvedere.pl
  • MOTORYZACJA | sprzedaż
    RENAULT SCENIC 2, dCI 1.9, ROK 2003, MODEL 2004, CENA 3900. 607 876 098.
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    BUKOWINA TATRZAŃSKA WIERCH KURUCOWY - DZIAŁKA BUDOWLANA (WZ) 11 AR, WIDOKOWA. 608 021 538.
  • PRACA | dam
    HOTEL *** LOGOS w Zakopanem poszukuje: - kelnera do restauracji hotelowej ze znajomością języka angielskiego (chętnie z doświadczeniem). Oferujemy: - elastyczny grafik pracy,- umowę o pracę. Prosimy przesyłać aplikacje na adres: hotel@logos-zakopane.pl
  • PRACA | dam
    Zatrudnimy pracownika do obsługi Willi Malinowej w Zakopanem. Obowiązki: przygotowanie śniadań oraz sprzątanie pokoi.
    Tel.: 506970444
    E-mail: info@willamalinowa.pl
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    Sprzedam chodniki goralskie.
    Tel.: 182658152
    E-mail: marekp1@msn.com
  • PRACA | dam
    Pensjonat w Kościelisku poszukuje POMOCY KUCHENNEJ do przygotowywania śniadań. Praca w godzinach 6-13.
    Tel.: tel. 668302320
  • PRACA | dam
    ZATRUDNIMY OD ZARAZ Panów z orzeczeniem o niepełnosprawności do sprzątania marketu budowlanego w Nowym Targu. Wynagrodzenie od 11 zł/h netto (na rękę). Kontakt 601 156 466 lub 661 970 428
  • PRACA | dam
    OSOBĘ DO ROZNOSZENIA ULOTEK - MURZASICHLE, BUKOWINA, PORONIN. Darmowy transport z i na miejsce. Minimum 15 zł/godz.
    Tel.: 666 990 969.
  • PRACA | dam
    Przyjmę do pracy KUCHARKĘ z możliwością zamieszkania do pensjonatu w Białym Dunajcu. Wysokie wynagrodzenie.
    Tel.: 692522335
  • PRACA | dam
    Hotel Skalny *** w Zakopanem zatrudni osobę do obsługi recepcji - praca nocna.
    Tel.: 182019100
    E-mail: skalny@skalny.com.pl
  • ZDROWIE I URODA
    CENTRUM STOMATOLOGII DOMINIK ul. Zakopiańska 6a, Rabka. Pon-Sb 8.30-20.00. Tel.: 182670739, 696025147, www.csdominik.pl. Implanty, odbudowa kości szczęki, konsultacje implantologiczne, chirurgia, protetyka(korony, mosty, licówki, protezy). Leczenie bruksizmu (stawu skroniowo-żuchwowego) leczenie zachowawcze, kanałowe, ortodoncja.
  • MOTORYZACJA | kupno
    SKUP samochodów.
    Tel.: 512700770
  • PRACA | dam
    ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCZYNIE DO SKLEPU MONOPOLOWEGO, na stałe - PORONIN -
    Tel.: 606 751 351.
  • PRACA | dam
    Zatrudnimy Dwóch Ratowników Wodnych Do Nowego Hotelu W Bukowinie Tatrzańskiej. Stała Praca. Dobre Warunki. Praca Od Zaraz.
    Tel.: 601 508 720
  • PRACA | dam
    Zatrudnimy KIEROWCÓW kategorii C na transport lokalny, oraz kategorii C E na transport międzynarodowy.
    Tel.: +48502217387
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    SZUKAM DO WYNAJĘCIA MIESZKANIA 3-POKOJOWEGO W ZAKOPANEM. Na dłuższy okres.
    Tel.: 724 998 895.
  • PRACA | dam
    Kierowca Busa kat.D
    Tel.: 607864852
  • MOTORYZACJA | kupno
    SKUP AUT całych i rozbitych.
    Tel.: 516159309
    E-mail: msauto@onet.pl
    Inne: 516159309
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    Szukam KAWALERKI lub NIEWIELKIEGO 2-POKOJOWEGO MIESZKANIA W ZAKOPANEM. Na dłuższy okres -
    Tel.: 518 813 715.
  • PRACA | dam
    W związku z prężnym rozwojem naszej firmy poszukujemy kierowcy z prawem jazdy kategorii CE. Gwarantujemy umowę o pracę na stałe ,dogodne warunki i wynagrodzenie.
    Tel.: 504708402,500331199
    E-mail: malgorzatakrawczyk@onet.pl
  • PRACA | dam
    Zatrudnię do pracy w restauracji w Zakopanem!!! Kucharza lub do przyuczenia kucharza. Kelnerke/kelnera na stałe
    Tel.: 883930208
    E-mail: anitawak@icloud.com
    Inne: 697034110
  • PRACA | dam
    C.H. "Stopiak" w Nowym Targu zatrudni SPRZĄTACZKĘ. Praca co 2-gi dzień, w godzinach 14-21.30. Dojazd i powrót z pracy we własnym zakresie. CV przesyłać na adres: C.H. Stopiak, ul. Ludźmierska 26A, 34-400 Nowy Targ.
  • PRACA | dam
    NORWEGIA-ST0LARZ,TYNKARZ. Praca w Oslo na warunkach norweskich, (firma norweska) dla: Stolarza- do wymiany DREWNIANEJ stolarki (okna,drzwi), Tynkarza- (również młodych początkujących tynkarzy). Znajomość języka NIE wymagana,(pracownicy w firmie z Podhala). Zarobki w przeliczeniu: 9,000-15,000 zł/miesiąc, na czysto. Bardzo częste zjazdy do kraju, wg. własnego uznania-średnio co 3 tygodnie. tel. 0047 938 88 654. ZAPRASZAMY !
    Tel.: 0047 938 88 654
    E-mail: marekklimala@gmail.com
  • PRACA | dam
    ZATRUDNIĘ: KUCHARZA, POMOC KUCHENNĄ - ZMYWAK. RESTAURACJA MAŁA SZWAJCARIA, ZAKOPANE, ZAMOYSKIEGO 11 -
    Tel.: 600 07 61 07.
  • PRACA | dam
    Norwegia -TYNKARZ, MALARZ, DEKARZ, BLACHARZ BUDOWLANY, MONTER RUSZTOWAŃ. Praca w Oslo na warunkach norweskich, (firma norweska). Znajomość języka NIE jest wymagana,(pracownicy w firmie z Podhala). Zarobki w przeliczeniu; 9,000-15,000 zł./miesiąc na czysto.Bardzo częste zjazdy do kraju, wg.własnego uznania-średnio co 3 tygodnie.Tel; 0047 938 88 654, (8.00-21.00)
    Tel.: Tel; 0047 938 88 654
  • PRACA | dam
    FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU ORAZ SPRZEDAWCA - KASJER W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU. TEL. 668 333 831
  • BIURA RACHUNKOWE
    Usługi księgowo - kadrowe
    Tel.: 788539748
  • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
    GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
    Tel.: 507 171188.
    WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
  • PRACA | dam
    Zatrudnię KIEROWCĘ ZMIENNIKA NA TAXI - Zakopane -
    Tel.: 888 223 761.
  • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
    Noclegi w Zakopanem
    WWW: www.eNOCLEGI.biz
2018-02-22 09:15 Nie umieraj w Zakopanem 2018-02-22 07:00 Wołał o pomoc. Umierał w centrum miasta 2018-02-21 20:26 Seniorzy mają swój dom w Jaworkach 1 2018-02-21 20:11 Konie biegają po trasach biegowych 9 2018-02-21 18:00 Na biegówki także do Zębu 1 2018-02-21 16:03 Pomóżcie nam uratować córeczkę 4 2018-02-21 14:26 W ratuszu - o dawnych rzemieślnikach 2018-02-21 14:19 Warunki dla skiturowców i narciarzy doskonałe. Zapomnijcie o wiośnie 2018-02-21 13:56 Medal dla dyrektora 3 2018-02-21 12:40 Światowa sprawa – igrzyska w Zakopanem 2018-02-21 12:33 Złodzieje sylwestra 1 2018-02-21 11:23 Boulder Wars VI czyli wspinaczkowe starcia 2018-02-21 10:48 Suzi zaginęła w Cichem 4 2018-02-21 10:43 Łup za 25 tysięcy i złodziej w rękach policji 4 2018-02-21 10:09 Zakopane z systemem Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją 2018-02-21 09:59 W wieku 89 lat zmarł Walter Cygan 2018-02-21 09:00 Wyprzedaż 2017. Rabat nawet do 24 000 zł! 2018-02-21 08:01 Zgłoś osobowość 2018-02-20 19:45 Turystka w Zębie kibicowała skoczkom. Gdy wróciła do samochodu... 17 2018-02-20 19:30 Jak zabezpieczyć ogród przed mrozem 2018-02-20 17:29 Rozebrany budynek niedaleko Krupówek 2018-02-20 15:29 Narąbany jak pomoc drogowa 2 2018-02-20 15:16 Tak wyglądało dziś rano Podhale. Nadchodzą mrozy 2018-02-20 13:42 Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 1 2018-02-20 13:20 Wiadukt z dreszczykiem 2 2018-02-20 12:55 Orawskie Kilimandżaro 4 2018-02-20 11:24 Zakopiańscy policjanci zlikwidowali małą wytwórnię alkoholu 9 2018-02-20 10:01 Zima na stoku. Rozdajemy karnety 7 2018-02-20 10:00 Droga przez mękę 3 2018-02-20 09:17 O reprezentantach Gorców głośno na krajowych i międzynarodowych arenach 2018-02-20 07:58 Górale na gigancie 2018-02-19 20:20 Tak było w strefie kibica w Zębie. Mamy brąz! 1 2018-02-19 20:02 Czołówka w Starem Bystrem 2 2018-02-19 20:01 Wyciek gazu na Krupówkach 2018-02-19 18:39 W nietypowych strojach zdobyli Babią Górę (WIDEO) 2 2018-02-19 18:25 Kolizja w Białym Dunajcu. Zderzyły się dwa auta 2018-02-19 17:40 Krowy w sądzie 2018-02-19 16:59 Przeżyjmy to jeszcze raz! Tak zjeżdżaliśmy na byle czym (WIDEO) 2 2018-02-19 15:45 Pożar w dokumentach 1 2018-02-19 15:15 Kibicowaliśmy w Zębie. Brązowy medal Polaków 2 2018-02-19 14:50 Czyje to pieniądze? 3 2018-02-19 14:02 Zgon bezdomnego przy ul. Orkana 1 2018-02-19 12:57 Parlamentu się nie tyka 2018-02-19 12:18 Świetne występy podhalańskich kickbokserów 1 2018-02-19 10:57 Kamil Stoch od Kaspercoka. Dziś kibicujemy naszej drużynie! 4 2018-02-19 09:55 Cudowny dzień w Tatrach. Uwaga na mróz i lawiny 2018-02-19 09:25 Ten jedyny dzień w życiu 2018-02-19 07:40 Pożar w domu na Spyrkówce 2018-02-18 21:54 Zakopianka zablokowana 2018-02-18 20:58 Pogoda dla biegaczy
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2018-02-22 08:13 1. Sposób jest: oprócz tras biegowych przygotować/wytyczyć górkę na saneczki i wbić paliki żeby zaprzęg nie przejechał 2018-02-22 06:53 2. A ja się pytam, w czym przyczyniła się do powstania Domu znamienita posłanka zza miedzy i nasz senator, skoro z honorami dokonują otwarcia ? 2018-02-22 05:56 3. @nasz, Orle, nie spinaj się tak hehehe 2018-02-22 00:02 4. Jeżeli trasy są biegowe, to co konie mały by robić. Pływać, czy fruwać? 2018-02-21 23:26 5. "Obiecanki cacanki, a głupiemu radość" tak można określić kolejne obiecanki przedwyborcze włodarza. Miał być biały szlak dla fiakrów tak jak miała być otwarta trasa z Gubałówki zwrot PKL i wiele innych. Udał się tylko "sylwester" ale nie dla wszystkich na pewno dla tych którym zależało na oglądalności, a dla mieszkańców - kłopoty i koszt sprzątania no może jeszcze autobusiki za które też będziemy płacić długie lata no cóż podsumowania idzie czas ! Trudno się dziwić fiakrom, że jadą tam bo gdzie indziej nie mogą, trudno się dziwić rodzicom z dziećmi, właścicielom psów itd. Dziwne tylko, że dajemy się nabrać na tanie chwyty. 2018-02-21 22:25 6. "...dzięki żmudnej pracy i intensywnym czynnościom dochodzeniowo- śledczym policjanta prowadzącego..." - a Orły to już nie pracują??? teraz wszystko dochodzeniowcy robią ??? Niebawem to i na interwencje będą jeździć 2018-02-21 22:24 7. Bo to tumany są!!!! 2018-02-21 22:16 8. Wplacone. Udostępniajcie dalej i pomóżcie im uratować to Maleństwo 2018-02-21 22:00 9. Srasne jedyne!!!!.biedny redaktor....mostku wąskiego nie widziałeś? 2018-02-21 21:58 10. Jest miejsce dla koni i biegowego szaleństwa a trasę niszczą zwykli spacerowicze ! Tak obserwuję to fijakry sprzontajom a po pieskach nie .
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Bojcorka

Album TP

FILMY TP

Pożegnania