Reklama

2017-06-08 13:34:34

Reklama

Szczawnica

Radny Tomasz Hurkała dyrektorem MOK-u

Reklama

Radny powiatowy i były sekretarz Szczawnicy dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczawnicy.

Reklama

Kandydatów było trzech. Jak podkreśla burmistrz Grzegorz Niezgoda, w tajnym głosowaniu Tomasz Hurkała otrzymał 3 głosy, a dwie osoby z komisji konkursowej nie oddały swojego głosu na żadnego z kandydatów.

- Wracam do współpracy z długoletnim moim Sekretarzem Miasta, z którym współpracowałem w kadencjach 2006-2010 i 2010-2014 - napisał na FB Grzegorz Niezgoda. - Po ponad dwóch latach ponownie będziemy współpracować i mam nadzieję, że z takimi efektami jak w początkowych latach naszej wspólnej pracy, a okres przerwy pozytywnie wpłynie na wzajemne relacje.

Dyrektora czeka sporo pracy, bo w lipcu rozpoczyna się w Szczawnicy "Lato Pienińskie", a wraz z nim wiele wakacyjnych imprez.

ad

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
poeta 2017-06-20 00:06:46
Idzie Grześ
Przez wieś,
Worek piasku niesie,
A przez dziurkę
Piasek ciurkiem
Sypie się za Grzesiem.......
Agatka 2017-06-19 08:02:36
zostaw burmistrza bo co ma robić skoro się mu po prostu nie chce. Kawałek lenia i tyle. w dodatku bez żadnego pomysłu.
Do kuracjusz z PRL 2017-06-18 10:48:47
Nie. Wolę zainwestować w skład budowlany bo to inwestycja które lepiej pasują do strategii rozwoju Szczawnicy (kreowanej przez obecnego burmistrza).
Akurat 2017-06-18 10:40:55
Tak...ja zaiwuestuje w termy a Niezgoda będzie do mnie pisał listy otwarte, że mu się nie podoba jak zarządzam własnym biznesem. Życzę szczęścia ze znalezieniem inwestora przy taki podejściu władz.
Smak 2017-06-18 10:33:47
Wiesz co, nie zainwestuje bo mi podejście obecnych władz do biznesu nie pasuje. Nie podoba mi się również brak wizji rozwoju i niekompetencji obecnego burmistrza. Co więcej nie istnieje żaden plan zachęty do inwestowania w Szczawnicy np. zwolnienia z podatków od nieruchomości itp... - co w normalnych miastach jest standardem. A na nartach nie jeżdżą co tylko pokazuje że miejscowości turystyki zimowej świetne sobie dają radę również w lecie. Pisz dalej Hurkala (w końcu po to dostałeś etat) a będziesz gaszony dalej.
kuracjusz z PRL 2017-06-18 09:12:36
@Taka prawda. Zainwestuj w termy. W czym problem, zobaczymy w którym miejscu będzie Szczawnica.
DD 2017-06-18 08:38:17
DoSmak. Napisz, że jeżdżą na nartach.
Smak 2017-06-17 23:38:57
Białce jakoś turystom nie przeszkadza zimno i procesje. Full ludzi.
KR 2017-06-17 20:03:06
DoSuper. Ja takiego zimna w BC też nie pamiętam. Natomiast w BC najlepiej siedzieć w domu ze względu na procesje i związane z tym tamowanie ruchu. Kiedyś się nabrałem.
Taka prawda 2017-06-16 09:56:58
Bo pan biznesman na piaskach to powinien wybudować termy, to by niesamowicie ruszyło Szczawnicę. Dzisiaj pan biznesmen i cała Szczawnica byłaby w innym miejscu. A tak mamy stodole z dyskontem na wjeździe, pana biznesmena wojującego z komornikiem i Szczawnice w turystycznym niebycie.
Super 2017-06-16 09:42:50
No i co Niezgoda z Hurkałą, w Szczawnicy słabiutko! Tak marnego Bożego Ciała nie pamiętam. Nieudolna polityka prowadzi to miasto do turystycznego upadku! Ale przynajmniej problem korków rozwiązał Niezgoda. Drugi długi weekend w tym roku i drogi znowu puściutkie.
magdalenka 2017-06-10 11:08:05
e.... news, co Ty tam wiesz. Czasy się zmieniają, dyrektorzy się zmieniają tylko Ty masz starodawne poglądy i tyle
news 2017-06-09 20:41:21
Ale wielkie halo to Lato Pienińskie ! Dudnienie w namiocie pod kolejką i na koniec redyk w Jaworkach. Nawet amfiteatru z prawdziwego zdarzenia nie ma. Za dyrektora Zachwieji to były Lata Pienińskie. Jeszcze Szpałek coś umiał zorganizować a Gąsienica to tylko siebie lansował.
Pięknie 2017-06-09 15:09:15
Panie Burmistrzu Księga rekordów Guinnessa czeka; kategoria najwięcej popełnionych błędów w jednej kadencji. A zatrudnienie tego Hurkały to już wielbłąd.
cudzołożnik 2017-06-09 13:50:50
@Gamuń. Ja mam jedyny grzech, ale wybaczalny. Więc walę kamieniami. Nie zaczyna się zdania od więc, to jest ten grzech.
Do Gamuń 2017-06-09 13:48:44
Chyba komentujący nie mają wśród swoich grzechów tak wielkiego kumoterstwa, niekompetencji, nieefektywnego zarządzania Miastem i politycznych krętactw.
Gamuń 2017-06-09 10:21:10
A co byłoby gdyby się P. Tomasz sprawdził na tym stanowisku? Doświadczenia mamy złe, nie mniej nadzieję warto mieć. Przypominam iż napisano: "... kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień..."
muminek 2017-06-08 22:17:29
flisak niech pilnuje spryski a nie Szczawnicy a kasjer powoli się pakuje bo ma na to jeszcze długi rok.
Do Jędruś 2017-06-08 21:58:38
Rekrutacja i tajne głosowanie.... - To realna naiwność czy udawana?
antogenes 2017-06-08 20:48:33
A ciekawe co na to flisak który zjadł już wszystkie rozumy????? Dał zgodę kasjerowi??????
Jędruś 2017-06-08 20:48:03
Ja mimo wszystko wierzę w Tomka, dlaczego piszecie (albo piszesz, bo wydaje mi się, że ten cały hejt jest dziełem jednej osoby), że wybór jest dziełem burmistrz. Była przecież rekrutacja i tajne głosowanie. Szkoda tylko, że nie ujawniono pozostałych kandydatów.
farmer 2017-06-08 20:11:03
Mam takie same blondyneczki z kręconymi ogonkami. One podobnie jak niżej wymienieni nawet granatem ( tym hukowym zgubionym z helikoptera nad podhalem przez antyterorystów) nie dają się od koryta oderwać, ale jednak trochę więcej honoru posiadają.
belfer 2017-06-08 19:03:15
to nie taka prosta sprawa robić kulturę w Szczawnicy gdzie jej wcale nie ma. orka na ugorze i tyle.
Klakier 2017-06-08 19:02:45
A ja się pytam gdzie są obrońcy Niezgody? Ta impertynencja nawet im zamknęła usta. Bo to jest szczyt hipokryzji obu panów
misio 2017-06-08 18:43:59
A kto powiedział że jest wybawcą. Niezgoda robi co może żeby ocieplić swój wizerunek i udowodnić że jest wspaniałomyślny. Ale to się mu nie uda - ludzie i tak swoje wiedzą.
Dzimi 2017-06-08 18:11:20
Macie wszyscy którzy wierzyliście Hurkale wybawcy który walczył z Burmistrzem w radiu RDN ha ha ale was nabili w buteleczkę tu obaj myślą tylko o karierze nie o mieszkańcach. I co zatkało cacao pozdrawiam klakierów Hurkały macie niesmak coooooooo !!!!!!!!!!
były kaowiec 2017-06-08 17:21:45
Gratuluję młody człowieku. Mam nadzieję, że w Szczawnicy powstanie sala widowiskowa dla potrzeb nie tylko wczasowiczów. Czas uniezależnić się od Dworka hrabiów i kościoła.
jono 2017-06-08 16:06:56
bezczelny... ,,moim'' - prywatny folwark ? najwiekszego wroga zatrudnil , czyli Toma ma wiedze ktora moze zaszkodzic pryncypalowi ,
Toast 2017-06-08 15:02:04
No to zdrówko !!!! ....
Dosyć 2017-06-08 14:52:16
Miarka się przebrała. Wyborcy takie upodlenia już nie wytrzamają. To jest jawne kpienie z ludzi. Koniec! Choćby konkurentem w następnych wyborach Niezgody była koza to i tak wolę zagłosować na nią niż na tego politycznego malwersanta.
Mieszkaniec 2017-06-08 14:34:52
To już nie jest śmieszne tylko żałosne!
Boss 2017-06-08 14:33:23
Ta decyzja z pewnością spowoduje rozwój kulturalny i promocyjny Miasta. Aż się krew gotuje na te prostackie układy i zagrywki.
Karen 2017-06-08 14:28:09
Żal tej Szczawnicy. Szkoda że z najlepiej rozwijającej miejscowości Pienin staliście się największym pośmiewiskiem. Niestety ale takie decyzje jak ta kompromituje to miasto zupełnie. Gratuleje Burmistrza.
Chłopcy z ferajny 2017-06-08 14:21:52
To nalpiej pokazuje cynizm Niezgody. Ludzie nie dajmy się dużej oszukiwać i nabierać na te triki. Trzeba jak najszybciej pożegnać tą zgraje!
Referendum 2017-06-08 14:15:56
Referendum za odwołaniem tego szkodnika Niezgody. Jeszcze przed wyborami. Czas powiedzieć koniec tym działaniom. Bezsensowna wojenka z głównym inwestorem, ceny ścieków i śmieci, kosmiczne zadłużenie, brak inwestycji, upadek Szczawnicy, robienie prywatnego folwarku z urzędu. Mozna wymieniać do jutro. Trzeba z tym skończyć !!!!
Smart 2017-06-08 14:10:19
To dopiero teraz poznasz Niezgoda złość wyborców. Dość tych machloi ! Jakby Ci zarządzanie miastem wychodziło połowie tak jak te sztuczki polityczne to by było dobrze. Polecam dzisiejsze wydanie tp tam można przeczytać o niekompetencji Niezgody.
Venom 2017-06-08 14:04:26
A o wszystkim zdecydowały kompetencje....śmieszne i straszne. Ręce opadają. Oby to była już ostatnia kadencja Niezgody.
Masakra 2017-06-08 14:02:23
Banda cwaniaków ktora znalazła sobie sposób na życie - żerowanie na mieszkańcach Szczawnicy. Absolutnie zła, niezgodna z uczciwością decyzja. Odrobina etyki Niezgoda!
Taczki 2017-06-08 13:59:39
To już nawet nie jest strzał w kolano tylko głowę. Jeśli wiejski byczek myślał że kupi sobie spokój to właśnie osiągnął efekt przeciwny do zamierzonego. Na taczkach wyjdzie Niezgoda z tym Hurkałom z urzędu.
Kompromitacja 2017-06-08 13:51:55
Podobno alkohol sprzyja dobrej zabawie, choć z kulturą zwykle nie ma zbyt wiele wspólnego. Niezgoda zrobił ze Szczawnicy prywatny folwark i myśli ze tym ruchem kupi sobie spokój. Otóż nie kupi, bo negatywny odbiór wynika z niechęci mieszkańców a nie z działań jednego frustrata.
Żenada 2017-06-08 13:47:12
Festiwal hipokryzji trwa. Nic nie pomoże temu tonącemu okrętowi. Ten ruch to gwóźdź do politycznej trumny Niezgody.
  • PRACA | dam
    RESTAURACJA w ZAKOPANEM zatrudni KELNERKĘ I POMOC KELNERSKĄ, na stałe i na sezon zimowy. 601 533 566, 18 20 64 305.
  • PRACA | dam
    Schronisko Smaków w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni OSOBĘ DO PRACY NA ZMYWAK, 14 złotych do ręki.
    Tel.: 881797673
  • PRACA | dam
    Zatrudnię POMOC DOMOWĄ ( Gronków) do opieki nad dzieckiem( 5lat) poniedz. - piątek od godz.13.00 do 19.00
    Tel.: 609464474
  • PRACA | dam
    Restauracja w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni młodą, energiczną osobę na stanowisko KELNERA.
    Tel.: 660172232
    E-mail: restauracja@burymis.pl
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    Szukam KAWALERKI lub NIEWIELKIEGO 2-POKOJOWEGO MIESZKANIA W ZAKOPANEM. Od lutego, na dłuższy okres -
    Tel.: 518 813 715.
  • MOTORYZACJA | inne
    ZATRZASNĄŁEŚ KLUCZYKI W SAMOCHODZIE - MY JE WYCIĄGNIEMY!
    Tel.: 696 204 718.
  • PRACA | dam
    Zatrudnimy POMOC KUCHENNĄ, KUCHARKĘ DO HOTELU - 608088017
  • PRACA | dam
    C.H. "Stopiak" w Nowym Targu zatrudni SPRZĄTACZKĘ. Praca co 2-gi dzień. 606 123 437.
  • PRACA | dam
    Sushi Kushi! Zatrudnimy sushimasterów, sushimasterki, kelnerów, kelnerki oraz kierowcę. Mile widziane doświadczenie na kuchni chociaż nieobowiązkowe. Prosimy o kontakt tel.
    Tel.: 883930208
    E-mail: anita@sushikushi.pl
    WWW: sushikushi.com
  • NIERUCHOMOŚCI | kupno
    Pilnie kupię DZIAŁKĘ lub LOKAL HANDLOWY lub KAMIENICĘ w Zakopanym, Kościelisku.
    Tel.: 660797241
  • PRACA | dam
    NA STANOWISKO SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC ? SZUKAMY KANDYDATÓW POSIADAJĄCYCH KILKULETNIE DOŚWIADCZENIE. Proponujemy zatrudnienie na umowę o pracę w biurze w Zakopanem w dynamicznym, kilkunastoosobowym zespole. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia i rozwój w ogólnopolskiej firmie. Zgłoszenia: AUDITPLUS Sp. z o.o., Zakopane, Tadeusza Kościuszki 1/301 lub na e-mail: praca@auditplus.p
  • PRACA | dam
    SZUKAMY PRACOWNIKÓW - SPRZEDAWCA oraz KIEROWNIK ZMIANY - sklep sportowy Krupówki -
    Tel.: 605 147 470.
  • ZDROWIE I URODA
    PRYWATNY INTERNISTYCZNY GABINET LEKARSKI - lek. Łukasz Błoński - specjalista chorób wewnętrznych z wieloletnim stażem przyjmuje w Zakopanem, ul. Kościuszki 11 (budynek Alior Banku) w każdy wtorek w godz. 14.00-16.00.
    Tel.: 602 690 348
  • USŁUGI | inne
    Góral Instal Firma zajmująca się wykonywaniem instalacji elektrycznych, teletechnicznych, odgromowych oraz pomiarów.
    Tel.: 787498278