Reklama

2017-08-05 20:12:22

Zakopane

Pierwszy radny, który skrytykował wasali burmistrza

reklama
Reklama

Bartłomiej Bryjak to pierwszy radny, który publicznie skrytykował radnych Macieja Wojaka, Wojciecha Tatara i Jacka Kalatę. Pierwszych dwóch zatrudniło się w instytucjach podległych burmistrzowi, żona trzeciego jest księgową w takiej instytucji.

Niedawno do krytyki dołączył przewodniczący zakopiańskiej rady Grzegorz Jóźkiewicz i zażądał od nich ustąpienia z funkcji przewodniczących komisji. Nazwał swoich kolegów "wasalami burmistrza". Radni mają kontrolować instytucje, z którymi są związani, z których pobierają pensje. 

Dodajmy, że o zatrudnianiu radnych Tygodnik informuje już od ponad roku.

Oto wywiad z radnym Bryjakiem przeprowadzony po jego wystąpieniu na sesji rady miasta.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
maniek 2017-08-12 13:49:22
Oj kłamczyszek, ale nakłamł
neli 2017-08-10 08:43:53
Szkoda, że teraz już do wyborów radni będą się zajmować rozgrywkami politycznym a nie pracą dla miasta.
obserwator 2017-08-10 07:33:49
brawo, dojechać stary układ. Brawo młodzi tak trzymać!!!
berdek 2017-08-09 18:52:49
nie sądźcie abyście ni byli sądzeni,
po czynach a nie po słowach ich poznasz
G.prowda 2017-08-08 22:00:07
Stare repy grają młodymi wystawiają, wypuszczają, chwalą, podpalają, a młodzież jak w TdP harcuje na koniec wyskoczą faworyci. Nie dajmy się nabierać najlepszy wiek na burmistrza to 35-45 lat i gruntowne wykształcenie dobrze żeby był ustabilizowany finansowo bo jak przyjdzie po kesz to też będzie kicha.
Aloes pl 2017-08-08 14:07:42
Rebia to co piszesz to cichce przyzwalanie na przestępstwa. Młodzi chcą z tym skończyć.
Renia 2017-08-08 13:09:02
Pan ma problem do kolegów to niech sobie z nimi załatwia, no faktycznie ciekawe czemu się teraz obudził.
Na sesji powinni się zajmować miastem a nie robić teatr bo wstyd, i mówić to kto się etycznie zachowuje w radzie a kto nie to mogą sobie bez publiczności opowiadać bo na następnej jeszcze powie kto z kim sypia czy to moralne czy nie czy ma ślub czy nie bo to też jest zgodne z prawem ale nie etyczne więc może tym też się będzie zajmował zamiast robić coś dla miasta? Zawsze jak sie czegoś nie robi to sie ro maskuje takimi pseudo aferkami.
Tomasz Z. 2017-08-08 08:33:39
To wam mlody K. kocioł zgotował. Teraz to pewnie płakać będziecie.

I co Dorula wyślij mu zaproszenie bo was K. skompromituje do końca.
goscie goscie 2017-08-08 08:03:30
@jojalny pozdrowienia pachole radnego Bryjaczka i nie życzę sobie wypowiadania się za mnie bo ja wcale nie jestem za takim zakłamaniem wiec jakim prawem takie bzdury piszesz, bo internet wszystko przyjmie??? Sam niech spojrzy w lustro, bo jak rozbierali zabytkowa willę kolo poczty to na płacie budowlanym akurat reklamy jego Młotka wisiały, czyli wiemy już kto do tego "młotek" przyłożył i wiele innego ma za uszami ale jak taki święty to czekamy, że sam się przecież przyzna.
jojalny 2017-08-08 06:42:57
panie bartku, niech pan rozwala ten beton! super. A pachoły sołtysa niech sie produkuja w komentarzach dalej. cale miasto jest za panem!
herbas 2017-08-07 22:43:19
Polityka czarno na białym, ktoś kolegę pewnie wykolegował i teraz on chce kogoś wykolegować, no tylko szkoda ze się tym teraz zajmują zamiast miastem.
Były radny M 2017-08-07 21:24:58
Kochani radni trzeba bylo nie wku... młodego dewelopera teraz was na taczkach waszymi rękami wywiezie.

Bryjak będzie was"gryzł",
a zaraz prokurator was "pogryzie" a Sędziowie pokażą wam miejsce w szeregu.
placek 2017-08-07 20:38:40
ty kontrolerze do kontroli to ZOMO było i są kanary, ty się za robotę zabierz bo jeszcze nic nie zrobiłeś niestety, masz tylko takie cwaniakowate i szczeniackie odzywki na sesjach.
palemka 2017-08-07 19:57:29
Ciekawe co i kto mu obiecał, ale to napewno nie długo się okaze :)
felekw 2017-08-07 19:46:53
A pan radny to co zrobił? bo jak by nie wiedział to na tym polega, ze trzeba coś robic a nie patrzeć tylko co inni robia bo od tego to ZOMO było.
maniek 2017-08-07 19:41:26
Kampania jak nic, ale bardzo cieniutka, czyli wcześniej mu ie przeszkadzało nic a teraz zaczęło no to faktycznie uczciwy chłop jak nic.
GazetaWybiórczoDyskusyjna 2017-08-07 15:25:45
Widzę że klakierzy burmistrza zasiedli do klawiatur bronić swojego Pana. Oj słabo Panie i Panowie....słabiutko Wam to idzie.
arnodinio 2017-08-07 15:09:06
Pseudo Ty też reprezentujesz wartości PRL-u?
Pseudo 2017-08-07 13:45:07
No dzieciak kłamie jak z nut, to o czym mówi to doskonale wie, że robota byłej władzy te wszystkie przybliżenia. Pierwsze wykiwali Majchra teraz próbują kolejnego burmistrza, żałosne. Słabo że już robią kampanię i zamiast się miastem zajmować, nie mów nigdy, ze nasz reprezentujesz bo robienie konkursu popularności kumplowi przewodniczącemu, na poziomie wyborów mistera przedszkola jest żałosne.
Deweloper zako 2017-08-07 13:19:28
Zły to ptak który łapówek nie chce?
lolo 2017-08-07 09:32:01
Zły to ptak, co własne gniazdo kala.
pracownik 2017-08-07 07:47:24
Mam okazje pracowac w molochu przy ul. Kościuszki i macie racje to jest cyrk co sie tu dzieje. Bumiś nie ma żadnej kontroli nad pracownikami a wszystkim rządzi minister propagandy - Pan GC. Uklady jak za Janusza tylko gęby inne. Smutne to. Zmieni sie to kiedyś?
Fibi 2017-08-06 22:16:33
Bartek nie bądź głupi... Pochodzisz z honorowego Góralskiego rodu!!! i nie daj się mamić kasiniokom.
Polityka zawsze opierała się na ukladach, ten kto rządzi zawsze chce mieć zaufanych ludzi koło siebie. Zrozumiesz to, jak kiedyś ktoś Cie za przeproszeniem WYjebie ... Wtedy zrozumiesz... bo teraz jesteś mlody, zdolny i ufny .. Taki idealista...
Nie wierzę, ze nie zatrudnił byś siostry wiedząc, ze jest kompetentną osobą. Bo komu ufać, jak nie rodzinie...
Nawet Trump powierzył urząd córce i zięciowi....
Haj!
yeti 2017-08-06 20:17:45
chlopak opił sie w laplaya i dał cyrk ale w koncu musiał odreagowac,
smieszne to nasze zakopane i smieszny caly um zakopane
mlody wyskoczyl jak filip z konopii a ostatecznie w miescie rzadzi pieniadz a
a marioneta vel dorula szkoda az chlopa bo nienoca doprowadzi do złego w miescie
G.Prowda 2017-08-06 17:46:49
Mówi się na mieście, że Pan radny to świetny tancerz podobno nawet jakieś nagrania utalentowanego młodego człowieka się pojawiały - to super kandydat do ważnych funkcji.
stefanek 2017-08-06 16:26:56
Czas sie zbliża na kompetentnego, dobrze wykształconego (nie po technikum garbarskim) Burmistrza Zakopanego.
Młodzi do działania niebawem macie pole do po pisu - wybory 2018 r.
Sołtys to za wiele,
G.Prowda 2017-08-06 16:17:41
Przykład idzie z góry, ryba psuje się od głowy. Tu zajmują się sobą, a nie Zakopanem tam zajmują się sobą, a nie Polską. Trzeba szukać ludzi do samorządu młodych, dobrze wykształconych, rozsądnych, a wojującym i opluwającym innych popatrzeć pod paznokcie i podziękować!
szikago 2017-08-06 15:18:43
Brawo Panie Bartłomieju!!! Trzeba wreszcie rozgonić tych komuchów!!! dość kolesiostwa! dość dyktatury Jerzego Z, Grzegorza C. i reszty tej obłudnej kliki!!!!! Tylko w młodych ludziach nadzieja!!!
welo 2017-08-06 15:10:29
Zakopane wyglada jak smietnik, dzikie zwierzeta wyjadaja resztki z koszów, wszedzie walaja sie pizze i niedojedzone zapiekanki.
Zwyczajowo zaczyna smierdziec na równi krupowej mnóstwo porozbijanych butelek brac worki radni bezradni i zbierac z SOLTYSEM A NIE WATERGATE BO TO SMUTNE ,SMIESZNE, PRZYKRE I WSTYDLIWE.
Adorula koncz wasc wstydu osczedz.
Dewel Zakopane 2017-08-06 12:43:44
W moim przypadku prokuratura bada czy wojak mógł rządac 200tys jako radny będąc sąsiadem obok mojej inwestycji. Na wniosek burmistrza.
Warszawadeweloper 2017-08-06 11:32:55
Wojak szantażuje deweloperów w układzie z innymi deweloperami.
Prokuratura się tym zajmuje.
Arnoldinio 2017-08-06 10:34:12
Zarcie vel Wojak, w czym maja pomoc? W okradaniu państwa polskiego? Koniec takich ludzi jak Wojak powinien się skonczyc za komuny.
Zarcie 2017-08-06 09:05:43
No Panie Bartku jak się nic nie udało zrobić dla swojej dzielnicy w której został Pan wybrany przez wyborców to najlepiej jest się teraz wyżywać publiczne na tych co robią dla Zakopanego i mieszkańców coś więcej niż poprzednia władza i Pan. Jeszcze Pan jest za młody i bez doświadczenia bo jak to mawiają ta krowa co dużo ryczy mało mleka daje. Więc zamiast gadać niech Pan im pomoże wtedy ludzie może pana docenią za pracę a nie za osądzanie innych.
Młodzi dość PRL 2017-08-06 09:04:50
To co p. Wojak? To jak mi teraz parking na Antalowce przywrócisz? Co burmistrzu odszkodowanie znowu?

Idźmy dalej, kto opisze sprawę 10% p Wojaka?

Dalej Do..... cujmistrzu tez się zblizos :)
aries 2017-08-05 22:59:54
Brawo
To nie burmistrz to sołtys, gosc sobie nie radzi tyle w temacie.
Arnoldinio 2017-08-05 21:13:22
I bardzo dobrze p.Bryjak. Pod duże hotele i inne deweloperki parkingi do samej drogi, a kto z wami nie jest to wróg i nawet w małych pensjonatach parkingi uważacie i w ogrodach będzie cza stać !!!
  • USŁUGI | inne
    Montaż łańcuchów świetlnych, przycinka kosmetyczna drzew, inne prace wysokościowe
    Tel.: tel:18-267-23-28, kom: 728-809-935
  • BIURA RACHUNKOWE
    AUDITPLUS - Zakopane, Kościuszki 1/301 - Księgowość - Kadry i Płace - JPK - Doradztwo
    Tel.: tel. +48 18 20 00171
    E-mail: biuro@auditplus.pl
    WWW: www.auditplus.pl
  • PRACA | dam
    SZKOŁA NARCIARSKA MAŁE CICHE zatrudni INSTRUKTORÓW. Umowa, ubezpieczenie, atrakcyjne warunki pracy.
    Tel.: +48 601-662-058
    E-mail: szkolamaleciche@gmail.com
  • PRACA | dam
    ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY INSTRUKTORÓW NARCIARSTWA. Wymagania m.in. doświadczenie w zawodzie i dobra znajomość języka angielskiego. Skorzystaj z szansy dla Ciebie na pracę w międzynarodowym zespole i wysokie zarobki! CV - biuro@zakopane-goski.pl
    Tel.: 692987940
  • PRACA | dam
    PRACA W WYPOŻYCZALNI NART w Zakopanem - zapraszamy już teraz! Szukamy młodych i pracowitych osób z dobrą znajomością języka angielskiego w mowie. Oferujemy przeszkolenie z zakresu pracy, możliwość rozwoju i wysokie zarobki! CV - biuro@zakopane-goski.pl
    Tel.: 692987940
  • PRACA | dam
    Spółka POLSKIE TATRY S.A. zatrudni KIEROWNIKA DZIAŁU TECHNICZNEGO z doświadczeniem na podobnym stanowisku. Szczegółowe informacje na stronie www.polskietatry.pl. Termin składania aplikacji: do 30.11.2017 r. do godz. 15.00. Tel. 18 20 63730 w.21.
  • USŁUGI | inne
    MYCIE DOMÓW WEW. Wolne terminy. 880 363 281.
  • PRACA | dam
    Krakowska firma budowlana INSIDE SYSTEM przyjmie do pracy wykwalifikowane brygady tynkarskie z własnym sprzętem lub bez. Praca głownie na terenie Krakowa. Oferujemy możliwość zakwaterowania. Gwarantujemy stabilną pracę przez cały rok i dobre warunki. Kontakt Paweł
    Tel.: 790 444 554
  • PRACA | dam
    OSOBA SPRZĄTAJĄCA POCZTA - Lipnica Wielka, Szczawnica lub Zakopane - 510011464, 510014867
  • BIZNES
    Do wynajęcia na dłuższy okres DZIAŁKA PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWA, szer. 25m, dł. 80m, Ratułów, 200 m od Kalbudu. 669 032 602.
  • BIZNES
    Do wynajęcia POWIERZCHNIA UŻYTKOWA 200 m2, z dużym parkingiem - okolice Czarnego Dunajca, pod gabinety, biura itp. 669 032 602.
  • PRACA | dam
    KARCZMA W PORONINIE ZATRUDNI OSOBĘ NA STANOWISKO POMOC KUCHENNA. PRACA STAŁA. 600 071 887
  • NIERUCHOMOŚCI | kupno
    Kupię DOM w Zakopanym najlepiej z bali lub mieszkanie w centrum.