2017-08-10 08:02:50

Reklama

Łapsze Niżne

Wójt jak pirat drogowy (wideo)

Reklama
reklama
Reklama

Jakub Jamróz, wójt gminy Łapsze Niżne służbowym samochodem łamie przepis za przepisem (w 5 minucie filmu wyprzedza na zakręcie na podwójnej ciągłej, a później nie zatrzymuje się na stopie). Jak się tłumaczy, ile punktów karnych powinien zarobić - czytajcie w czwartek w papierowym wydaniu TP.

Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
z boku 2017-08-31 16:30:31
ubolek
jestes takim zalosnym pisiorkiem ze rece mi az opadly. Wiesz co to bylo akcja ,,hiacynt" ?? Nie dlatego ze albo jestes tym takzwanym przez kurskiego z socjalistycznej mlodzierzowki ,,ciemnym ludem" albo tym................zal mi cie biedaku. Bo ja to nawet bym ci nie pozwolil na to przyslowiowe cmokniecie. Moglo by cie spotkac jakies nieszczescie bo ja jestem z tego gorszego sortu. To ze ty miernoto piszesz pod kilkoma nickami mnie nie dziwi,wszak jaestes zsekty smolenskiej ktora jak zwykle usiluje zrobic tlum z kilku osob albo zdyskredytowac opozycje z kilkudziesieciu tysiecy do garstki.
Emocje schowaj do swojej kieszeni.Bo ci kolo piora zrobi ten co cie za fraki zlapal jak nie chciales czegos zaplacic pamietasz??
uBOLEK 2017-08-30 20:34:10
zboczony, Jedyne, co możesz zrobić ziutkowi, to pocałować z szacunkiem w czubek buta, (napisałbym co innego, ale Pan moderator czuwa). Uważaj, żeby w końcu ktoś tobie nie zrobił koło pióra za te oszczerstwa PUBLICZNE notorycznie kierowane tutaj pod adresem "balbiny". Tak się składa, że ja też przeczytałem "z uwaga" i nie znalazłem nic na temat willi "balbiny" czy jaruskiego, co by było połączone z tym artykułem. Więc daruj sobie to swoje "wyrane" odnoszenie się do tego, co tu jest napisane!
Milicjant 2017-08-30 19:33:22
Policja - brawo wy lub jamroz brawo ty
Wojcie jamroz pisz na fejsie kiedy wyjezdzasz w droge wtedy Ja zostane w domu
Pirat 2017-08-30 19:18:42
Wiecie ze ten gosc jeszcze nie zostal ukarany za ta jazde.
Dlatego ze w lapszach jest komisarz i aspirant policji z gminy jamroza.
z boku 2017-08-19 03:43:57
do zboku I ty biedna pomyjo. Nic sobie nie przypominam ale przeczytalem z uwaga.
Nie znalazlem nic co by bylo polaczone z tym artykulem albo z moja wypowiedzia.. Wyranie odnosilem sie do tego co tu jest napisane I co tutaj jest komentowane.
Zauwaz ze zaorane to zostaly juz dawno wasze horyzonty.
Ale dla sekciarzy nie ma znaczenia fakt ze postepowanie zostalo umorzone przez prokurature. O tym tu byla tez mowa.
Tylko jak wam wytlumaczyc cokolwiek skoro waszym bogiem jest balbina a idelalem sam antoni smolenski. wasze spiskowe teorie zostana juz niedlugo zweryfikowane.
I tak idac waszym tokiem rozumowania to powinienem wam zafundowac jakis link do sprawy ksiedza pedofila ,moze nawet tego z wyzsza ranga z sasiedniej gminy?? O co chodzi to wiecie ale.................... Nie o tym mowa. Moim zdaniem powyzszy film pokazuje poprostu ,,szereg wykroczen drogowych",niektore grubszego kalibru. Poprostu ulanski polot. Tylko nagorsze w tym wszystkim sa wasze linie obrony waszego wspolsekciarza. On nalezy do smolenskiej sekty I nikt nie ma prawa o nim zlego slowa powiedziec mimo ze ktos nie klamie tylko pokazuje golusienka gola prawde. Wstyd panowie wstyd. Gdybyscie go tlumaczyli ,ze sie spieszyl ze to ze tamto. Ale bronic ?? pomstujac tych co sie osmielili to pokazac?? Tak wlasnie chcecie aby prasa radio I telewizja byly tylko pod waszym jedynym slusznym nadzorem. PEREL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PO myje 2017-08-17 18:42:09
@ zboku , został tym linkiem klasycznie zaorany.Zresztą jako miłośnik poprzedniej władzy nie raz dostałeś pstryczka w nos na tym forum.
do zboku 2017-08-17 16:12:36
http://24tp.pl/?mod=news&id=2071 przypominasz sobie?
z boku 2017-08-12 15:24:19
ziutek.......................na miejscu dziubsona to bym ci zrobil kolo piora. Wiesz ze to oszczerstwa PUBLICZNE nie jakies dyrdymaly przy piwie czy na lawczce w parku??
panie weglarczyk ...kanalia to z pana jak pan smie zalozyc taki paradny stroj goralski . Taki stroj zobowiazuje do krytyki komu sie nalezy i do pochwaly tak samo. Bez wzgledu na to czy sie jest czlonkiem sekty smolenskiej czy przeciwnikiem kartofla-balbiny. wasc myslisz ze to policjant winny ze zlodzieja zlapal?? Gdyby go nie zlapal bylo by cacy a tak?? dej se siana chlopie idz sie wyspowiadaoj i juz sie nie odzywoj ani krzty kie pod kapelusym mos ino plowy i to jesce jarcane.
andu......czyli to tak wg twojego sekciarskiego rozumowania. Jade 120 w terenie zabudowanym i.....................nie mozna mnie ukarac bo..... trzeba mnie zatrzymac. A kto mnie zatrzyma jadac 40 czy 50 na godzine?? ej tyz mos pod kapelusym tak jako i tyn wynglorcyk ..plowy jarcane i resta to tyn kurz co z masiny omlotowyj sie wydzielol
walenrod 2017-08-12 12:14:07
Czekałem, czekałem i się doczekałem!! To jakie wałki wyjdą po rządach Jamroza się dopiero okaże... A o działce się nie kompromituj, przecież prokuratura umożyła postępowanie.....PiSowska prokuratura!! Mało tego, przecie ten "przkręt" pracuje w zabytkach z nadania Pisowców.....skoro taki zły to by Go już dawno odwołali.....

Przyjdzie czas i na obecnego, bo ma za paznokciami, oj ma......
Ziutek pamieta 2017-08-12 08:56:04
Do adi: afery to były za dziubsona jak sprzedawal mienie gminne za śmieszne pieniądze, albo razem z sekretarzem pobrali z kasy gminy pieniądze za nocleg w Austrii, który był opłacony przez ZEW. A tutaj? Wojt jak każdy człowiek. Przynajmniej nic nie ukradł...
Mikoś 2017-08-12 08:30:44
No tak, nie ważne jak jechał, co złamał itp. Najważniejsze by dorwać tego co kręcił i nagrał. Tusk i jego elyta miała rację, nie winni ministrowie co pier..... głupoty, ale Ci co ich nagrywali. Pamiętajcie o tym jak będziecie szukać świadków zdarzenia, że to konfidenci są!
Paranoja!!
z boku 2017-08-12 05:29:18
Czytajac komentatorow -obroncow to az sie rzygac chce jak to pisiory potrafia byc paskudne.To takie typowe pisiorskie .No i co z tego??przeciez to pisior a peowcy tez tak jezdzili.
Maurycy................masz racje po co przepisy skro wladza je lamie a nam tylko zycie utrudniaja. Zlikwidowac calkowicie jakiekolwiek przepisy w stosunku do pisiorow a kazdy kto sie nie wylegitymuje przynaleznoscia do pisiorstwa zamknac i zeslac do kamieniolomow. Popatrzcie pisiory tak tymi swoimi pustymi lebkami pomyslcie (o ile to mozliwe.) Po co jest policja?? powinna byc ale gdzie?? Ochraniac miesiecznice a nie chowac sie po krzakach. Tak?? Wojt jako przedstawiciel wladzy powinien swiecic przykladem. Tyle w temacie. Na nic sie zdadza wasze smetne jeki ze ktos sie czepia. Jak pojade szybciej i mnie policja zatrzyma to co mam jeczec ze sie mnie czepiaja?? Mam psioczyc na pisiorow bo to ich rzad wyslal policje na drogi?? W waszej telewizji sie tak podniecacie afera tzw tasmowa. Przeciez te nagrania zostaly dokonane w drodze PRZESTEPSTWA. Jakim prawem je publikujecie?? Tam zapadl wyrok a wy dalej sie jaracie jarmarcznymi pogaduszkami. Cos wam dodac?? do tego waszego idealizmu?? Dolozyc cos o balbinie dlaczego jemu willi nie odbieraja skoro zostala podarowana z nadania bieruta?? Jaruzelskiemu odbieracie bo posiadl ja nielegalnie a balbina legalnie??
Andu 2017-08-11 17:31:26
Co do stwarzania zagrożenia, szanowny operator kamery na stopie się nie zatrzymał więc stworzył zagrożenie podobne do "wójta". Jednak największe zagrożenie stworzył śledząc go, był skupiony na zachowaniu "wójta" przy czym nie zwracał uwagi na innych użytkowników ruchu.... Dojeżdżanie do zderzaka poprzedzającego auta? Zagrożenie i brak kultury w prowadzeniu pojazdami...
ePiSkopat 2017-08-10 19:58:10
3.02 pielgrzymka na Jasną Góre.
Jasiek z Pawłem 2017-08-10 18:43:28
PO 89 Polską rządzą warchoły. Amen
Antybaca 2017-08-10 17:10:12
Ale kto tu widzi Pana Wójta? Ja widzę, tylko Skodę, którą niewiadomo kto prowadzi. Może to niekoniecznie wójt jechał?!
adi 2017-08-10 15:12:56
jakby nie konserwator zabytkow to by nie bylo rodziinych lapsz pirata drogowego i innych afer ehe panie jamroz wszyscy patrza na pana dzialanie rozliczymy za rok pozdrawiam
Tomek 2017-08-10 14:48:19
Kto nigdy nie wyprzedzał na podwójnej ciągłej niech pierwszy rzuci kamień... Ludzie ludzie, szukacie sensacji, a to jeden z lepszych Wójtow jakiego miala gmina
Polaczek 2017-08-10 14:47:46
Ja tu piractwa nie widzę. Tylko urzędnika jadącego załatwiać NASZE sprawy i jakiegoś zakompleksionego złośliwca, który nadaje się tylko do konserwacji zabytków. Pozdro dla normalnych.
Z gminy 2017-08-10 14:39:54
Nie rozumiem z czego robicie sensację . 90% ludzi nie zatrzymuje się na Stopie w tamtym miejscu . I zastanówcie się czy Wy nigdy nie wyprzedzaliscie na podwójnej ciągłej. No ale niestety nie macie o czym pisać to robicie sensację , a że wojt to trzeba dokopać . Też kiedyś nagram filmik z przypadkowym kierowca , ciekawe czy go udostepnicie. Pozdro
Łysy 2017-08-10 13:09:08
ODEBRAĆ PRAWO JAZDY NA 6 MIESIĘCY, i niech jeździ rowerem.
Po sześciu miesiącach oczywiście ponowny egzamin.
mina 2017-08-10 13:00:19
Jak by nie konserwator zabytków to pewnie filmik był by zignorowany
Jednak wybory tuż tuż. Panowie Wójtowie miejcie się na baczności "wielki brat" czuwa
M@urycy 2017-08-10 12:56:28
Kierowco:
Wypłatę to On dostaje co miesiąc....jeszcze mu medal dajcie i odznaczenie za to, że w imię Gminy łamał przepisy. Chyba nie do końca jesteś kierowcą.....bo nie masz wyobraźni czym może się skończyć jazda "bez kierunkowskaza".....

PS: Postuluję zmianę przepisów drogowych, bo skoro łamanie przepisów niczym nadzwyczajnym nie jest to jazda z przepisami już na pewno będzie.
Pozdrowienia dla normalnych kierowców, co umieją winę przyjąć na klatę.
Wybory tuż, tuż.... 2017-08-10 12:27:00
Po tej nagonce na p. Wójta, jaką ostatnio da się zaobserwować, można sie domyśleć że wybory się zbliżają. Czy naprawdę trzeba się nagrywać....żenada
juchas 2017-08-10 11:42:00
Dejcie pokój... Wójt tyz Cłowiek... Kozdymu sie zdarzy, ale nagranie ciyrpliwe, ftosi wójta pasie...
kierowca też 2017-08-10 11:39:43
oglądałem film i czytałem artykuł. W artykule jest napisane, że wójt wielokrotnie złamał przepisy, a tylko wymieniają najbardziej rażące z nich. Po oglądnięciu filmu stwierdzam, że oprócz tych wymienionych jako najbardziej rażące innych nie zauważyłem. Ot obiektywizm i podkręcanie wielkiej sensacji. Facet jechał w sprawach gminy pomimo że był na urlopie. Fajna zapłata za to się Panu dostała Panie Wójcie. Autor filmu to skończona kanalia i tyle. Sam jadąc za Wójtem łamał przepisy tak samo jak on. I jeszcze ma czelność podkręcać, że to cud, że nikomu nic się nie stało.... Ja obiektywnie stwierdzam, że nic nadzwyczajnego Pan Wójt nie wyczyniał i ciężko to nazwać piractwem drogowym. Smutne jest tylko to, że to jakiś mieszkaniec gminy doniósł na swojego wójta.
M@urycy 2017-08-10 11:39:11
Każdy z Nas ma coś za paznokciami, ale czy każdy z Nas tak by się tłumaczył jak by Go nagrali??
Oni nawet nie wiedzą kto prowadził auto....czy Wójt będący na urlopie, czy Sekretarz co się źle czuła.... Widać jak na dłoni, że złamano przepisy i tyle. Męska decyzja - tak, złamałem przepisy, jest mi przykro, przepraszam, nie powinno się to zdarzyć - tyle i aż tyle. Ale nie, winne korki, zegar, Dyrektor Szymański, tygodnik, opozycja i nagrywający......

A Swoją drogą to fajnie się dowiedzieć, że wystarczy odwiedzić Dyrekcję aby coś zdziałać w sprawie projektu.....a ja myślałem głupi, że to konkurs jest.....
mk 2017-08-10 11:21:38
Zawiść ludzka nie zna granic. Dajcie czlowiekowi zyc normalnie i zacznijcie pilnować swojego nosa. Do czego jeszcze się posuniecie by tylko utrudnić życie temu panu. Przecież to co zdesperowany były wójt z reszta swojejest ekopublikowano wyprawie to kpiny ! Ciekawe jak byście wy się czuli jakby wam ktos tak na każdym kroku wytykal potknięcia.
Nie popieram takiej jazdy ale żeby od razu lecieć z tym do gazety ... żenada!
M@urycy 2017-08-10 10:33:43
LeszekB - Nie, no jak Wójt spowoduje wypadek drogowy i ktoś by nie daj Boże był poszkodowany to wtedy też opozycja brzytwy się chwyta?? Ale jeżeli jesteś tym kimś co myślę, to nie dziwię się przedstawicielu Gminy w Radzie Nadzorczej...... chwalić trzeba kolegę....
A co 2017-08-10 10:32:41
A ten co nagrywal zatrzymal sie na stopie?? Akurat urwalo w tym momencie. . .
J@nek 2017-08-10 10:12:17
M@urycy oj święta prawda, napewno to wina Dziubana bez dwóch zdań. Co do spóźnienia oczywiście że Jamróz spóźnia się na każde spotkanie, ale to też pewnie wina Dziubana albo PO. Nareszcie koniec jego kadencji jest bliski i będzie o wiele bezpieczniej na drogach i w urzędzie.
Jurek 2017-08-10 09:52:13
jaka desperacja__dobrze ze jest opozycja___przynajmniej taki wójt ma świadomośc że może być sledzony_z nagraniem na policje
LeszekB 2017-08-10 09:39:40
Widzę że opozycja łapie się brzytwy . Desperacj i żenada.
M@urycy 2017-08-10 09:26:08
Nie trzeba było by się spieszyć, jakby się wyjechało 10 minut wcześniej.....
Idę do kiosku kupić gazetę, bo muszę przeczytać to tłumaczenie Wójta - pewnie to wina PO albo Dziubana. Czy może to Dziuban też tak jeździł.....

PS: O Jamrozie mówią, że się często spóźnia na spotkania