Reklama

2018-04-01 15:29:53

Narciarstwo

Kamil Stoch podjął kontrowersyjną decyzję. Wystartuje w...

Reklama

Reklama

Kamil Stoch w skokach narciarskich zdobył już praktycznie wszystko. Tegoroczny sezon był ukoronowaniem jego kariery. Jak dowiedział się Tygodnik od przyszłego sezonu nasz mistrz wystartuje w innej zimowej konkurencji.

- Po skończonym sezonie mogę powiedzieć, że jako skoczek narciarski spełniłem swoje marzenia. Jest jednak pewna zimowa konkurencja, w której od lat nie odnosimy sukcesów. Po przerwie na wakacje mam zamiar rozpocząć przygotowania właśnie w tej dziedzinie sportu. Na razie nie mogę zdradzić co to za dyscyplina - powiedział nam Kamil Stoch.


Swoją decyzję skoczek ma ogłosić 7 kwietnia w Zębie w czasie wielkiego przywitania, które szykują Kamilowi kibice. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie chodzi o narciarstwo alpejskie, a szczególnie zjazd i supergigant. Skoczkowie, jak wiadomo są przyzwyczajeni do dużych prędkości, wiele razy muszą w czasie lądowań udowadniać, że świetnie czują się na nartach.

Czy nasz Mistrz Olimpijski ma szansę sprawdzić się w narciarskim zjeździe? Jak sądzicie? W narciarstwie alpejskim jakichkolwiek sukcesów Polaków brak od wielu, wielu lat.

p

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
rys 2018-04-04 11:08:19
pef. Kulesza - nie wiesz co sie gdzie buduje , a strasznie zabierasz glos. Ublizal ci nie bede, bo nie lubie sie kopac z koniem. Nie obrazajac konia.
pef. Kulesza 2018-04-04 06:08:58
@rys, znając preferencje polityczne Małysza &co. , wiedząc w czyim komitecie POparcia bywał, oraz kto, kiedy i z jakiego powodu podjął decyzje o budowie nowej skoczni w Wiśle, zastanawiam się: JAK DALEKO JESZCZE SIĘGNIE tWOJE ZIDIOCENIE!
rys 2018-04-03 22:05:24
miejscowy turysta - doic mozna tu i teraz. Jutro sie nie da. Wladza sie zmieni i podoic nie da rady. Slownictwo rzadowe. Bezsens budowania skoczni za szesc milionow. Kto na nie bedzie skakal. Dojazdu praktycznie nie ma. Kto ja bedzie utrzymywal i za co. per Kulesza jest znany pod innymi pseudonimami. Smiechu warte.
gasienica - nie przejmuj sie tym co pisze nowa czerwona burzuazja. Oni buduja komunizm po nowemu.
miejscowy turysta 2018-04-02 21:47:12
Przypomnę ci że "w czasach świetności Małysza" był wprowadzony duży program szkoleniowy dla małolatów, finansowany bodajże przez Lotos. Z niego właśnie wziął się m. in. Stoch.
I zanim Małysz skończył karierę to już Stoch był w czołówce, nawet razem na podium PŚ stawali.

Pokaż mi teraz takiego następcę Stocha, kogoś kto jest młodszy od niego o te 10 lat i łapie się w czołówce PŚ.
Niestety póki co nikogo takiego nie ma.
do miejscowego turysty 2018-04-02 19:27:13
To samo mówiliście w czasach świetności Małysza. Nie ma następcy i nie będzie!!! I co, guślarze z Bożej łaski? Co do osiągnięć, jakież to sukcesy ten związek miał przed szefem Tajnerem, bo jakoś sobie nie przyPOminam. No i co tam słychać w trzeciej lidze hokeja?
miejscowy turysta 2018-04-02 16:46:21
@gąsienica ma trochę racji, bo Polski Związek Narciarski pod szefem Tajnerem sukcesy ma tylko w skokach. Reszta leży. A i w skokach następców Stocha nie widać, kadra B praktycznie nie istnieje. Stocha za rok czy dwa skończy karierę i co dalej?
pef. Kulesza 2018-04-02 09:35:33
@gasienica, jesteś jesteś idealnym przykładem na to, co się dzieje z człowiekiem, a raczej jego mózgiem, który słucha Tuska, TVN i czyta wyborczą.
samosia 2018-04-02 06:53:14
chyba sie mu w dupie poprzewracalo
jo do gasienica 2018-04-02 06:43:42
ej gasienica kielosciy stary telo glupi
wiktoria 2018-04-02 06:38:49
@gasienica tyś to z tych gasieniców ci z tych co to poprzedali sićko a dziś nima na nic , bo mi sie tak widzi a Polski sport tyz w podobnyj sytuacji tyz byli taci co poprzedali prawie sićko i teroz trzeba pomalutku to odkryncać ale idzie ku dobremu, piniondzki na remont skocni som ino ty nie pojmies boś z tych drugich co ni majom juz prawie nic a fcom duzo godać , ale cie trza pociesić ze takich jak ty co byli beneficjentami poprzednigo systemu a i tyz III RP to troch jest ale na scyńście coroz mniyj , aly moze i mos racijy
Miejscowy 2018-04-01 22:25:33
gasienica@ ale pieprzysz farmazony. Wybieraj sobie z tych 6 mln Polaków i znajdź mi choć z 5 z których da się coś zrobić.
Śtyrdziści i śtyry 2018-04-01 21:52:04
Wis Stasiu jakiś mondry.
stasek 2018-04-01 21:02:52
@styrdysci...po polsku zapomniol, a po angielsku sie jeszcze nie nauczyl !
śtyrdziyści i śtyry 2018-04-01 20:45:45
Głupota osiąga swoje apogeum, jak można oskarżać skoczka, że nie ma kasy na alpejczyków. To tak jakby oskarżać piłkarzy, że kuleje hokej albo ... ach szkoda słów.
śtyrdziyści i śtyry 2018-04-01 20:29:59
Jo wiym to be three cups na Gubałówce bo mo blisko !
gasienica 2018-04-01 20:20:01
Żarty żartami ale paradoksalnie przez Stocha lezy całe polskie narciarstwo...,nie ma pieniędzy na biegi narciarskie ,na narciarstwo alpejskie na snowboard i inne zimowe dyscypliny ,większość pieniędzy z Ministerstwa Sportu pchanych jest w skoki narciarskie które w Polsce uprawia ok 200 osób.... dla porównania na nartach jezdzi ok 6 mln polaków a kilkanaście tys. uprawia biegi narciarskie!! Budowana jest skocznia w Witowie za sic.! 6 mln złotych ,za ponad 30 mln planowana jest modernizacja zespołu średnich skoczni!! ja sie pytam po co???,za te kwoty można wybudować stacje narciarską i stadion biatlonowy !!
Dla mnie Stoch Tajner i ta cała spółka jest przekleństwem polskiego zimowego sportu, mam nadzieje ze to jego ostatnie sukcesy!!
pablo 2018-04-01 18:54:42
NO JO TYS SLYSZOL TO A PUDZIANOWSKI BEDZIE ZA NIEGO TEROZ SKOKOL
wiechum 2018-04-01 17:29:47
Czeskiej snowboardzistce Ester Ledeckiej też nikt nie dawał szans, a zdobyła złoto na ostatniej olimpiadzie w Pjongczang właśnie w supergigancie.
miejscowy turysta 2018-04-01 16:51:10
No to musiałby ze 20 kilo mięśni zbudować, bo w zjeździe takie chucherka jak skoczkowie szans nie mają :D

Już prędzej Małysz , na wadze ostatnio dobrał solidnie ;)
Maciek 2018-04-01 15:56:45
Prima aprilis ....uważaj, bo się omylis
Hehe 2018-04-01 15:44:36
Prima aprillis!!!!!
  • PRACA | dam
    OPIEKUNKĘ DO NIEPEŁNOSPRAWNEGO CHŁOPCA -
    Tel.: 601 186 965
  • PRACA | dam
    KIEROWCĘ PILNIE ZATRUDNIĘ. 888 075 367
  • USŁUGI | budowlane
    Posadzki Maszynowe!
    Tel.: 573035958
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    Do sprzedania atrakcyjny, funkcjonujący PENSJONAT w Kościelisku -
    Tel.: 607 506 428
  • POŻYCZKI
    WEŹ POŻYCZKĘ DLA DWOJGA -GOTÓWKA CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE, -BEZ ZAŚWIADCZEŃ O PRACY, - ZGARNIJ NAWET 25 000 ZŁ. ZADZWOŃ DO DORADCY T-533 263 553.
  • POŻYCZKI
    BARDZO DUŻA GOTÓWKA DLA FIRM DLA FIRM !!! -BEZ ZAŚWIADCZEŃ - GOLD CENT FINANSE. T-18 542 40 56.
  • POŻYCZKI
    DARMOWE CHWILÓWKI - PROMOCJA TELEFON 694 567 002.
  • PRACA | dam
    Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: KUCHARZA/-KĘ I POMOC KUCHENNĄ. Praca stała, w systemie zmianowym. 660 41 00 46
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    MIESZKANIE - UDZIAŁ W BUDYNKU. ZAKOPANE, 250.000 zł. 607 506 428
  • PRACA | dam
    Poszukuje doswiadczonych osob do pracy na budowie w Niemczech z zakwaterowaniem. Okolice Frankurtu
    Tel.: 00491774439609
    E-mail: kapi22@icloud.com
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 2-POZIOMOWE, Zakopane Pardałówka, 68m2, c.1200zł + media, minimum rok. 608 697 065
  • PRACA | dam
    Sprzedawcę w serwisie samochodowym (obsługa klienta), możliwe douczenie, etat. Czarny Dunajec
    Tel.: 508314117
    E-mail: biuro@fudala.com.pl
  • MOTORYZACJA | sprzedaż
    HYUNDAI i20 benzyna 1,2 , r.p. 2010, przebieg 169 400 km, 3-drzwiowy, polski salon, wystawiam fakturę Vat. 605 564 270
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    DOM JEDNORODZINNY W ZAKOPANEM. 605 564 270
  • SPRZEDAŻ | zwierzęta
    LABRADORY szczenięta biszkoptowe, czekoladowe 793-490-210
  • PRACA | dam
    MANSTEL Bednarczyk, Słowik, Wiącek sp. j. 0 zatrudni pracownika na stanowisko: Asystent projektanta sieci elektroenergetycznych. Obowiązki: pozyskiwanie uzgodnień przebiegu sieci z właścicielami nieruchomości, uczestniczenie w wykonywaniu projektów techniczno-prawnych. Wymagania: wykształcenie min średnie techniczne, prawo jazdy kat. B. Oferujmy: zatrudnienie na umowęo pracę, samochód, telfon, laptop do celów służbowych.
    Tel.: 609728138
    E-mail: jacek.slowik@manstel.pl
    WWW: www.manstel.pl
  • PRACA | dam
    ZATRUDNIMY, POMOC KUCHENNĄ, KUCHARKĘ. Tel. 608 088 017
  • PRACA | dam
    NIEMCY PRACA Niemiecka firma ALP BAU zatrudni od zaraz murarzy oraz cieśli szalunkowych. Niemiecka umowa, mieszkania oraz samochody firmowe, częste zjazdy do kraju.