Reklama

2018-04-10 09:22:02

10 kwietnia

Ósma rocznica katastrofy smoleńskiej

Reklama

Reklama
Reklama

Dziś mija ósma rocznica katastrofy smoleńskiej. Na pokładzie prezydenckiego samolotu była także mieszkanka Poronina Bronisława Orawiec-Loffler.

Reklama

Pani Bronisława Orawiec - Loeffler leciała do Smoleńska, jako przedstawicielka Stowarzyszenia Rodzin Katyńskich, była wiceprzewodniczącą jego małopolskiego oddziału. 


Była też bratanicą Franciszka Orawca, polskiego oficera zamordowanego w Katyniu.

p

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
dziadek 2018-04-10 22:26:13
Nie rozumiem ani tych co głoszą że osiem lat temu w Smoleńsku był zamach, ani tych którzy twierdzą że był to wypadek. Niezbitych dowodów na którąkolwiek wersję wydarzeń nie widzę.
Dla mnie prawdziwa katastrofa nastąpiła po tym wydarzeniu. Premier Putin przyleciał z ekipą prokuratorów i specjalistów od wypadków lotniczych. A premier polski, niejaki p. Tusk z ekipą dziennikarzy i speców od robienia zdjęć.
Podnoszony jest n.p. fakt przekopania ziemi na metr głęboko. A kto to przekopał? I co z tego? Dlaczego tak szybciutko? A może trzeba było to zostawić do .......???
Warto zwrócić uwagę, że ci co zarzucają Kaczyńskiemu, Macierewiczowi i całemu pisowi jakieś związki, podobieństwa, baa, nawet współpracę z Putinem i zacofaną possowiecką Rosją, - bezgranicznie wierzą co ustaliła w sprawie smoleńskiej putinowska komisja.
Warto poczytać - "Wszystkie tajemnice komisji Millera." (niezalezna.pl)
OjciecDyrektor 2018-04-10 22:22:09
Oczywiście, że zamach był. Na wasze umysły !!! Też tak robię.
pef. Kulesza 2018-04-10 19:43:27
Nawet nieprzychylna PiS i jego otoczeniu WP pisze dzisiaj tak: "Najpierw wieńce, potem szydera. PO publikuje prześmiewczą grę
Grzegorz Schetyna ubolewa: rocznicę katastrofy smoleńskiej obchodzimy w hałasie partyjnego wiecu i głupstw. Politycy PO apelują: nie pozwólmy się podzielić! Tylko co z tego, skoro sami rozpalają polityczny spór. Bo przecież można złożyć wieńce, a potem pośmiać się ze spiskowych teorii. " Mnie, tadziu, Kaczyński nie musi niczego dyktować, ani po, ani przed. Wy sami się topicie w swoim szambie, w swojej nienawiści i w swojej arogancji, co widać na powyższym przykładzie!! Taka prawda, lemingu.
pef. Kulesza 2018-04-10 17:57:07
Tak tadziu. Prawdą jest też to, ze Kopacz przekopała każdy centymetr tej ziemi na metr w głąb, rosyjscy specjaliści ramię w ramię z polskimi, jak jedna rodzina, dokonali bezbłędnych, pozbawionych jakichkolwiek pomyłek identyfikacji zwłok, co potwierdziły ekshumacje a gen Błasik był tak nawalony w kokpicie, że aż sam nie rozpoznawał swojego głosu zarejestrowanego w czarnej skrzynce. Taka jest prawda. Wasza prawda. Podobnie jak i to, że nie było żadnego mordu w Katyniu a wszyscy uciekli. Do Mandżurii uciekli.
H 2018-04-10 17:29:45
Mi-Marcinku, wroc do piwa.
tadek 2018-04-10 16:18:40
Kulesza widzę że nie rozróżniasz prawdy od kłamstwa łykasz jak pelikan co ci Kaczyński po dyktuje, nie wiem gdzie to was zaprowadzi, ale jedno wiem że gdyby doszło do biedy, wojny to pierwsi uciekną za granicę jak szczury, ciekaw jestem czy dalej będziesz bronił.
bijący w rury 2018-04-10 15:44:30
Dopóki nie zostanie odtajniona rozmowa braci Kaczyńskich, dopóty będę zaznaczał NIE w pytaniu, czy zostały wyjaśnione wszystkie przyczyny tej katastrofy?.
pef. Kulesza 2018-04-10 14:54:58
Dzisiaj też nam się każecie zamknąć. Wyśmiewacie, opluwacie, poniżacie, znieważacie, drwicie, kpicie... Takie to są czasy. Na szczęście nie możecie nam siłą, przemocą i gwałtem zamknąć ust. A nawet, gdybyście próbowali, to i tak by się wam nie udało.
tadek 2018-04-10 14:33:37
Kulesza o Katyniu to ja 50 lat temu w szkole podstawowej na lekcji nauczycielce powiedziałem to mi powiedziała żeby się zamknąć,takie to były czasy.
skrzat 2018-04-10 14:31:43
Litwinienko, Skirpal, Juszczenko, Szczekoczkin, sami pewnie według Tadzia się otruli, nie piszę o zabitych i zaginionych w nieznanych w okolicznościach również dziennikarzach. Oni nie wybaczają. Wojnę w Gruzji też chcieli ukryć. Pokazał ją Prezydent Lech Kaczyński.
pef. Kulesza 2018-04-10 14:08:57
Oczywiście, że to był zamach. Czy się to tadkowi POdoba, czy nie! Na prawdę o Katyniu, na oficjalną prawdę o Katyniu musieliśmy czekać 45 lat. Skończyło się ćmienie o "ucieczce do Mandżurii". Poczekamy i teraz, damy radę!!! Przetrzymamy tadka, skończy się ćmienie o pancernej brzozie i przekopaniu każdego centymetra ziemi na metr w głąb.
skrzat 2018-04-10 13:22:06
Do tego wpisu jeszcze wrócimy - ZAMACH BYŁ to zostanie udowodnione - poczekajmy !
przeszlakowska55 2018-04-10 12:43:29
Za to ćmi sie o plagiacie pomnika
Górol 2018-04-10 12:41:58
Toć to był zamach ruskich na nasych i koniec kropka
Marcin 2018-04-10 12:34:20
Mi ta rocznica kojarzy się tylko z przerwanymi 8 lat temu wykladami w szkole det - ochrony. Po tym gdy w ciągu kilku godzin nikt jawnie nie wypowiedział nam wojny, poszliśmy z kolegami i koleżankami na piwo. Nie było widać jakiejś trwogi w narodzie... Lokalny szef solidarności tamtego dnia stał jak ja i inni w kolejce i kupował,, litra,, na weekend... Codziennie w wypadkach giną ludzie i przez to że są zwykli i szarzy nikt o nich nie mówi ani nie pamięta. Mam nadzieję że gdy może i mnie taki los spotka to nadal ktoś w Polsce będzie tulił do siebie dziewczynę popijając piwo :)
Sam 2018-04-10 12:27:27
Bo to był zamach
tadek 2018-04-10 11:52:25
Widzę że skończyło się ćmienie narodu o zamachu smoleńskim.
  • USŁUGI | inne
    50zł za założenie najlepszej lokaty 3,5%
    WWW: www.kasazakonto.eu
  • MOTORYZACJA | sprzedaż
    SUZUKI GRAND VITARA II 2005 stan bardzo dobry, Zakopane
    Tel.: 604112080
  • PRACA | dam
    Do stróżowania/dozoru zatrudnię. Zakopane
    Tel.: 510417782
  • PRACA | dam
    Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni KUCHARZA do Hotelu "Tatry" na Polanie Zgorzelisko z możliwością zakwaterowania. Tel. 18 20 637 30 lub 506 129 438.
  • PRACA | dam
    INSTYTUT SZKOLENIA zaprasza na kursy: - OPERATORA KOPARKI I KOPARKO-ŁADOWARKI, kontakt 781 600 400 lub mail: instytutszkolen.podhale@gmail.com
  • PRACA | dam
    KIEROWCA CE w ruchu międzynarodowym, dwutygodniowe kółka, wysokie wynagrodzenie od 6500zł
    Tel.: 667471998
    E-mail: tadziej@poczta.onet.pl
  • SPRZEDAŻ | zwierzęta
    Sprzedam czarną krowę
    Tel.: 694763102
  • MOTORYZACJA | sprzedaż
    TOYOTA AVENSIS r.p.2005, 2.0D
    Tel.: 602139613
    E-mail: wacsmo@gmail.com
  • MOTORYZACJA | kupno
    SKUP Samochodów Każda Marka
    Tel.: 512-700-770
  • PRACA | dam
    PENSJONAT W KOŚCIELISKU zatrudni na stałe, z możliwością zamieszkania POKOJÓWKI. 608 806 408
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    WYNAJMĘ BUDY-STOISKA POD HANDEL W CENTRUM BIAŁKI, dobra lokalizacja, dobre ceny. 608 806 408
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    DO WYNAJĘCIA LOKAL 110mkw W CENTRUM NOWEGO TARGU ul. Krzywa, z odbiorami, pod KAWIARNIĘ, ZAKŁAD FRYZJERSKI, BIURO. 608 806 408
  • PRACA | dam
    Przyjmę do pracy w sklepie spożywczym EURO na UL.ZAMOYSKIEGO 1. Praca zmianowa na stanowisku sprzedawca.Mile widziane doświadczenie.
    Tel.: 501366626
    E-mail: darczar1@o2.pl
  • MOTORYZACJA | sprzedaż
    LAND ROVER DISCOVERY 3, r.p.2008, przebieg 400 000 km, serwisowany, I właściciel, cena 35000 zł. 602 378 614
  • PRACA | dam
    Nowy Targ zatrudnię KUCHARZA-POMOC KUCHENNĄ. 794 380 578.
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    Sprzedam Willę w centrum Zakopanego z przeznaczeniem na pokoje gościnne.
    Tel.: 515247140
  • PRACA | dam
    RECEPCJONISTA/KA - HOTEL W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ poszukuje osobę na ww. stanowisko, praca zmianowa, umowa o pracę
    Tel.: 507645428
    E-mail: ks.morskieoko@nat.pl
  • PRACA | dam
    Praca na budowie - docieplenia, wykończenia. Zakopane i okolice.
    Tel.: 500160574
  • PRACA | dam
    FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKO SPRZEDAWCA - KASJER W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU. TEL. 668 333 831.