2018-04-16 10:45:14

Reklama

Chabówka

Na patelniach znów szaleństwo (wideo)

Reklama

Reklama

Motocykl wylatuje w powietrze, by wylądować na drugim pasie jezdni - horror na zakopiance.

Czym są ostre zakręty dla motocyklistów świadczy kilka krzyży upamiętniających zabitych fanów szybkiej jazdy. Jak widać - nie odstrasza to kolejnych szaleńców. 

W sieci ukazał się właśnie film, na którym jeden z widzów wczorajszej "imprezy" zarejestrował wypadek, który omal nie zakończył się tragicznie. Szczęśliwie nic się nie stało motocykliście, ani nadjeżdżającemu drugim pasem kierowcy samochodu, przed maską którego wylądował motocykl.

Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
cyklista 2018-04-23 15:06:01
@Bb, powód ??? Głupota, której Ty przyklaskujesz.
pasjonat strzelectwa 2018-04-23 13:57:46
No przeleciałem sobie profil fejsbukowy patelnia chabówka i muszę stwierdzić, ze podziwiam chłopaków za realizację swojej pasji. Mają nawet swoje "gwiazdy" Gizu i inne różnego koloru "legendy", jeszcze żywe i te martwe... Tak mi się spodobało, widoki i teren i różne takie, że planuję tam właśnie realizować swoją pasję bez której żyć nie mogę ni jak. Kto nie ma pasji ten nie wie i niech zamilczy i przełącza kanały na telewizorze. Otóż moją pasją życia jest strzelectwo. Mam kilka karabinów i kilkanaście pistoletów, jako że strzelnice sportowe są daleko i nie są tanie postanowiłem ustawić tarcze strzeleckie na barierach drogowych (szatkownicach) i strzelać do nich z przeciwległej strony drogi leżąc na nasypie drogowym. SUPER sprawa! To moja PASJA w której od dziś będę się realizował. Oczywiście będę uważał, poczekam jak wszyscy przejadą i dopiero wtedy zacznę strzelać. Jakbym przypadkiem kogo trafił, albo rykoszetem dostałby ktoś to bardzo przepraszam, ale to jest moja PASJA życiowa i jak ktoś nie rozumie pasji i nigdy nie strzelał z karabinu czy pistoletu to niech się hejter nie odzywa. Pasja to pasja. Precz z hejterami! Trzymajcie się motocykliści LWG, cel PAl ! Ze strzeleckim pozdrowieniem!
Bb 2018-04-18 09:19:10
Sami jesteście debile. Jakbyście zauważyli to wypadł na prostej drodze czyli musiał być jakiś tego powód, moze nasze super drogi nie posprzatane lub dziury w drodze
gazda1 2018-04-16 23:21:26
To nie motocykliści lecz regularna mafia. Policja ma pełno w gaciach i boją się reagować na takie ustawki. Widać ilu tam na poboczach drogi widzów sie zgromadziło. Skandal to mało powiedziane. Komendant z Rabki natychmiast do dymisji.
gość69j 2018-04-16 22:58:32
Przykład tego debila ma motocyklu, który omal nie doprowadził do tragedii na drodze pokazuje , że idiotów nadal nie brakuje. Cóż, ten gość łeb ma tylko po to żeby mu deszczówka do środka nie napadała.
Pawel K. 2018-04-16 21:45:51
I niech teraz obroncy tego glupka oraz wielcy zwolennicy patelnia ringu wyobraza sobie sytuacje ze ten wykatapultowany motocykl uderza w nadjezdzajacy z naprzeciwka samochod lub dla lepszej wyobrazni waszej zrytej lepetyny w motocykl jadacy z naprzeciwka. Na miejscu policji dupilbym wszystkim mandaty z tego kolka wzajemnej adoracji !!!! IDIOCI!!!!!

PS. Dla tych co mi beda wytykac ze nie mam pojecia czym jest pasja jazdy motocyklem, Otoz gnojku jeden czy drugi sam jezdze motocyklem ladnych pare lat. I uwierz mi smiedzielu bez mozgu wiem co to jest pasja ale z glowa na karku. Dla Ciebie to nie jest pasja tylko narzedzie zbrodni! A tych ktorzy napedzaja te cala otoczke wokol tego patelnia ringu tak samo bym karal!!!
mj 2018-04-16 21:40:23
@qaz
Jak śpiewał nas nieżyjący geniusz: "przyjdzie walec i wyrówna". A czy będzie miał formę drzewa czy głazu to kwestia drugorzędna.
mj 2018-04-16 21:39:10
@kopnięty pisem
kolega chyba nie w temacie...
Góral Z Trójmiasta 2018-04-16 19:27:07
Banda idiotów udających wielkich twardzieli.

":patrz w lusterka.." - no akurat ten debil spadł przed maską samochodu, patrzenie w lusterka niewiele by dało.
qaz 2018-04-16 16:31:27
A potem ze wstążeczkami i podgiętymi blachami będą manifestować "solidarność" ze zmarłym kolegą.
sp 2018-04-16 15:47:50
Konfiskowac motocykle na rok !
wielka Polska 2018-04-16 15:26:30
Mandat karny 500zł i 6 punktów. Czy to nie jest śmieszne... ja bym im dał patelnie... patelnią to pie... w ten pusty łeb.
adela 2018-04-16 14:59:55
To nie motocykliści , to debile, ludzie pozbawieni logicznego myślenia. Przecież mogła w tym samochodzie zginąć cała rodzina. Kary, kary i jeszcze raz kary.
and 2018-04-16 14:45:12
Nie narzekajcie tyle. Jeden taki na motocyklu ratuje życie kilkunastu osobom:, płuca, nerki, serce i inne podroby są w medycynie bardzo potrzebne. A policjanci są: albo w krzakach na ul.Staszica w Zakopanem - polują na zakopiańczyków, którzy przeszli ślepą ulicą nie po pasach, albo polują na autobusy by pokazać kto tu jest władza, albo tak jak dzisiaj trzy patrole polowały na kierowców w Białym Dunajcu. Na patelniach też wczoraj stali, ale z tego co widać na zdjęciach starali się nie przeszkadzać cwaniakom na motorach bo łatwiej złapać samochód, który przekroczył szybkość o 10-15 km niż gościa na motorze jadącego 150 -200 km/godz. Może czekają na dawców organów? To też pożyteczne zajęcie!!
Kapuś 2018-04-16 14:26:22
Wysyłajmy na Twitter'a do ministra J.Brudzińskiego linki do artykułów i filmików na temat tego co się wyprawia na tej drodze publicznej.To ewenement na skalę światową a może on i tym nie wie.
Seb 2018-04-16 14:07:47
Licze, że TP sprawdzi na policji w jaki sposób został ukarany potencjalny morderca prowadzący ten motocykl.
jo 2018-04-16 12:50:18
jak zostanoł ukarani policjanci za nic nierobienie?
skarlet 2018-04-16 12:47:43
Człowiek mandat dostaje za przejście przez ulicę Staszica nie po pasach od schowanych w krzakach policjantów a tymczasem na patelniach ZERO reakcji policji na to co motocykliści wyprawiają? do jakiej tragedii musi dojść? po co nam taka policja która nie zapewnia bezpieczeństwa a tylko wypisuje mandaty za pierdoly?
kopnięty pisem 2018-04-16 12:14:37
@mj. Obejrzałam ten film. PiS chce wprowadzić obowiązkowe coroczne badania dla kierowców powyżej 60 lat. Czy też to dotyczy rowerzystów, bo widziałem dziadka na rowerze jak jechał pod prąd ulicą Targową w Krościenku. Szukają pieniędzy na 500+, są tacy sami jak poprzednicy, tylko inaczej.
luśnia 2018-04-16 11:56:17
Proponuję wpisać na ju Wypadek motocyklisty Patelnia Chabówka 15.04.2018r.
mj 2018-04-16 11:40:05
Ten był lepszy:
https://youtu.be/FJc-nvQO1D8
DO POLICJI 2018-04-16 11:18:02
Największe pretensje to można mieć do Policji. Wielkie akcje z motocyklistami jacy to oni sa super.
To co widziałam w niedzielę to woła o pomstę do nieba. Tam było setki jak nie tysiące ludzi.
Droga dwupasmowa. Na co Policja czekała aż rozwalą samochody.
Motocykliści banda która większość powinna mieć odebrane prawo jazdy.
Na tych patelniach musi dojść do wielkiej tragedii aż ktoś weźmie sprawę w swoje ręce.
cyklista 2018-04-16 11:12:43
Zaraz pojawią się komentarze typu: a gdzie mają jeździć, wybudować dla nich tor.
Abeto 2018-04-16 11:06:00
Rzeczywiście, sobotnia akcja policji ze zbójami na motorach była potrzebna.Motocykle są wszędzie tylko kto by się ich jeszcze tam spodziewał.Szczęście,że nie wyd....ł w samochód bo mogły być śmiertelne ofiary.
  • PRACA | dam
    Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: RECEPCJONISTKĘ/-TE (bez nocek), KELNER/KA. Praca w systemie zmianowym, co 2 dzień. 660 41 00 46
  • PRACA | dam
    3200-4200 PLN. Praca w sklepie spożywczym w Zakopanem. Umowa o pracę, pełen etat, dobra atmosfera, możliwość przyuczenia. Informacje
    Tel.: 502 023 420
  • SPRZEDAŻ | tv, agd, komputery
    Polskie czajniki elektryczne
    Tel.: 602690934
    E-mail: biurometen@gmail.com
    WWW: www.meten.pl
  • USŁUGI | budowlane
    Nierdzewne instalacje odgromowe-pomiar uziemienia gratis
    Tel.: 602157137
    E-mail: Smrekowskikamil1@wp.pl
  • PRACA | dam
    Zatrudnię SPRZĄTACZKĘ z wieloletnim doświadczeniem. Praca w Nowym Targu , ul. Ludźmierska na 1/2 lub 1/3 etatu w godzinach 15-20. 606 123 437.
  • PRACA | dam
    Restauracja "Czarna Owca" w Nowym Targu zatrudni POMOC KUCHENNĄ. 794 380 578.
  • PRACA | dam
    Praca w Niemczech. Budowlanka - Wykończenia wnętrz od 12 Euro za godz.
    Tel.: 606938230
  • PRACA | dam
    Proponujemy Ci współpracę opartą na naszym doświadczeniu i Twojej przedsiębiorczości. Oferujemy: przychód podstawowy 12000+3000 netto, wyposażony i zatowarowany lokal, stałe wsparcie w prowadzeniu sklepu. Zadzwoń
    Tel.: 663 496 275
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    Mieszkanie 51m2
    Tel.: 604423768
  • USŁUGI | budowlane
    Tynki Maszynowe, Wykończenia wnętrz
    Tel.: Tel: 516 175 182
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Nowym Targu. 517 17 10 64 (po godzinie 19:00)
  • MOTORYZACJA | sprzedaż
    MERCEDES 124 300 SPORTLINE, r.91 - 150 KM,
    Tel.: 668 198 487
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    Wynajmę na stałe, pokoje z łazienkami oraz mieszkanie w ścisłym centrum Zakopanego
    Tel.: 602 155 165
  • SPRZEDAŻ | różne
    MEBLE do butiku sklepu odziezowego sprzedam stan idealny kompletny zestaw piekny. Meble wystawione sa na Krupówkach 29, Pasaz Handlowy
    Tel.: 505272202
    E-mail: sklep.glam@gmail.com
  • PRACA | dam
    Przyjmę osobę do stolarni w Skrzypnem. Mile widziane doświadczenie.
    Tel.: 790537408
  • USŁUGI | budowlane
    Wylewki Maszynowe!
    Tel.: 573035958
    E-mail: adriantoczek24@gmail.com
  • PRACA | dam
    PIEKARNIA ZARĘBA POSZUKUJE PIECOWEGO, OD ZARAZ, PRACA NA PEŁNY ETAT, Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA 602 759 709