Akcja Tygodnika Podhalańskiego
Tabliczka na furtkę "Nie palimy byle czym" już czeka na Ciebie w redakcjach TP w Zakopanem, Nowym Targu i Szczawnicy.

Reklama

2018-06-28 14:02:57

Krościenko nad Dunajcem

Marszowym rytmem uczcili jubileusz

Reklama
Reklama

Orkiestra Dęta w Krościenku maszeruje już 95 lat.

Reklama

Sobotnie obchody rozpoczęła uroczysta Msza św. w kościele Dobrego Pasterza. Po nabożeństwie jubilaci w asyście kompani honorowej OSP przemaszerowali ulicami miasteczka do Amfiteatru pod Wierzbą.

Tam po złożeniu meldunku przez Komendanta Gminnego OSP - Piotra Olesia rozpoczęła się część oficjalna. 4 członkowie orkiestry: Antoni Gabryś, Kazimierz Zaziąbł, Jerzy Komorek i Stanisław Walkowski otrzymali medale ministra kultury: „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” za blisko 60 letnią prace społeczną w orkiestrze. Wyróżnienia wręczyła poseł Anna Paluch.

Nagrodzony został także Paweł Kacwin odznaczeniem „Zasłużony dla Kultury Polskiej” a list pochwalny otrzymali: Jan Mikołajczyk, Grzegorz Szerszeń, Marek Głuc, Andrzej Walkowski oraz Krzysztof Szewczyk - kapelmistrz orkiestry.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczął się koncert Orkiestry jubilatki. Można było usłyszeć przeróżne utwory, od muzyki regionalnej, przez muzykę rozrywkową, patriotyczną aż po poważną. Wzbogaceniem całego występu byli soliści: Milena Walosik, Karolina Mikłusiak oraz Marcin Wnęk.

Nie mogło zabraknąć także gościnnych występów zaproszonych orkiestr. Pod Wierzbą zaprezentowała się Orkiestra Dęta OSP z Ochotnicy Dolnej prowadzona przez Piotra Matusiewicza, Orkiestra Dęta OSP „Podhale” z Piwnicznej Zdrój prowadzona przez Sławomira Biela oraz Orkiestra Dęta z Łapsz prowadzona przez Henryka Kalafuta.

opr: fig

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Fakt 2018-07-01 11:26:36
W Krościenku w tej kadencji powstało wiele, ale jakby był rozsądny i kompetentny wójt to mogło powstać 3 razy więcej.
Szkoda 2018-07-01 01:14:23
Wójt Dyda twierdzi że ma fantazje. Szkoda tylko że brakuje mu kompetencji, wiedzy, umiejętności, zdolnosci, rozeznania, profesjonalizmu i wyobraźni.
Venom 2018-06-30 17:53:54
No i co ? CISZA! Kiedy przechodzi się do konkretów to Dyda kończy opowiadanie swoich bajek. A co będzie jak Pan Morawczyński skomentuje to pańskie żenujące wystąpienie z minionej sesji? Już nie będzie wójt czerwony (tak jak ostatnio) tylko purpurowy! Tym bardziej, że coś mi się wydaje, że zdemaskowanie tej próby wypłacenia sobie ekwiwalentu za urlop na koniec kadencji to dopiero czubek góry lodowej wielce etycznych i efektywnych zachowań Pana Dydy.
Wyliczenie 2018-06-30 11:20:58
Panie Dyda jedno pytanie: skoro twierdzi Pan że dofinansowanie na deptak wzdłuż Dunajca było nie wystarczające to po co się tym chwaliłeś i opowiadałeś o powstaniu promenady na miarę deptaku przy Grajcarku?????? Teraz pan w fatalnym okresie sezonu picujesz tam asfalt za 580 tys zł.. Jaka to logika????? Sto razy lepiej było wydać 3,2 mln zł na prawdziwą promenadę z boiskami, fontannami itp. (realna atrakcja turystyczna) z dofinansowaniem 800 tys. zł (realne koszty dla gminy 2,4 mln zł) niż za prawie 600 tys. zł klaść obleśny asfalt. Do tego tamta inwestycja już by była gotowa (termin realizacji do maja) i byłaby atrakcją na ten sezon! A zamiast tego zaczynasz pan w środku sezonu kłaść nikomu nie potrzebnym asfaltem! Pan nie masz w ogóle rozeznania! Jak można popełniać takie błędy????? A jak pan nie wiesz skąd należało wziąć 2,4 mln zł na prawdziwa promenadę to już odpowiadam: z tych 600 tys. zł (które teraz płacisz za asfalt), z tych premii dla pracowników wypłacanych przez 4 lata (kolejne 400 tys. zł), z tych etatów ponad potrzebę (np. doradca zarobił w gminie 150 tys. zł), z tego placu zabaw na Tylce za 170 tys. zł (które jest wiecznie zamknięty), z tego mostku pod Tylką 300 tys. zł (z błota do błota dla 5 domów), ze sprzedaży działki 400 tys. zł (70 arów które za darmo oddałeś GOPR), z tych 700 tys. zł (które dostałeś za sprzedaż gruntu pod wysypisko w Nowym Targu), ze sprzedaży ruiny starej ochronki 520 tys. zł (którą chcesz sprzedać dopiero teraz). Albo po prostu z kredytu, na który stać gminę. Tylko żeby realizować inwestycje ze wskazanych źródeł to trzeba mieć odrobinę kompetencji, rozeznania i zdolnosci zarządzania. A pan nie masz o tym pojęcia!
Bez honoru 2018-06-30 10:43:40
Panie wójcie czas się zmierzyć ze swoimi obiecankami i zacząć rzeczowo odpowiadać dlaczego się nie powiodło. Ta taktyka obrażania ludzi którzy zadają panu pytania jest absurdalna. Na następnej sesji znów pan nic nie odpowie tylko zacznie obrażać pytającego? I kto tu nie ma honoru?
Fakt 2018-06-29 22:26:35
Panie Dyda, pan w internecie nic nie napiszesz bo nie masz żadnych argumentów i zresztą
nie potrafisz. A po domach nie pójdziesz bo nikt nie chce z Tobą rozmawiać i słuchać tych nierealnych bajek.
Sabała 2018-06-29 22:09:41
Panie Dyda jak już pan przegrasz zbliżające się wybory to etat w przedszkolu czeka. Przecież nikt inny nie potrafi tak wspaniale opowiadać bajek. Wczoraj na sesji świetnie to panu wychodziło, do momentu gdy skompromitował pana Darek Morawczyński.
P.S.
Jak Dyda nie wiesz skąd wziąć 2 miliony na ścieżkę przy 27 mln zł rocznego budżetu to już dzisiaj powinieneś podać się do dymisji. Stanisław Gawęda jakość wiedział skąd wziąć pieniądze na sale za 3 mln zł, na rondo i mosty 2 mln zł, na tylna płytę rynku 1,2 mln zł.
Pan Tik Tak 2018-06-29 21:45:38
Pojutrze lipiec. Nic w temacie planowanej rewitalizacji nie zrobione prócz lipnych fotek obok ksera niby potwierdzających jakaś umowę. Mijają cztery miesiące o od ogłoszenia tych bajek, nic się realnego nie wydarzyło. To samo z tą niby pętla zdrojową. Pora kończyć te bajki Panie Dyda, pora kończyć to wójtowania. Pa, pa.
To dopiero początek 2018-06-29 20:19:23
Panie Dyda po co te nerwy.... jak pan wytrzyma kolejne sesje? A jeszcze pozostają wszystkie spotkania wyborcze na których będzie Pan rozliczany ze złożonych obietnic wyborczych i pojawi się wiele innych obszarów kontestujących pańską indolencję.
Do Dydy 2018-06-29 19:52:24
Ikona moralności będzie wypominała za co Darek wyleciał z wojska. Dyda Ty jesteś ostatni w Krościenku, który ma moralne prawo na ten temat się wypowiadać. Na następnej sesji znów nie odpowiesz na żadne pytanie tylko wypomnisz Darkowi że jak miał osiem lat to w piaskownicy bił inne dzieci???? A tak w ogóle to wylecieć z wosjka w głębokiej komunie jest z pewnością większym zaszczytem niż z gimnazjum w XXI wieku.
Hańba 2018-06-29 19:40:17
Z tym urlopem to skandal!!! Na nic nie ma pieniędzy w tej gminie ale na ekwiwalent 30 tys. zł za urlop dla wójta jest. A ta aragoncja i buta na koniec Pany Dydy to dla niego wstyd i hańba! No ale jak ktoś konkretnie nie potrafi odpowiedz na żadne pytanie to pozostają mu tylko wycieczki personalne!
Do Darka 2018-06-29 15:12:18
Darek następnym razem musisz mieć łatwiejsze pytania żeby Dyda zrozumiał. Chociaż, nie ma znaczenia bo i tak będzie odpowiadał jakieś bzdury o wojsku :)
Słabiutko 2018-06-29 14:20:38
Panie Dyda cztery lata mijają a Pan dalej opowiada bajki. Strasznie śmieszne są te pańskie twierdzenia że wszystko musi tak długo trwać. Jakoś w innych gminach są wstanie za cztery zrealizować 50 procent złożonych obietnic a pan nie zdążyłeś 10. Na szczęście pańska kadencja już się kończy. A wczoraj zestawiając wypowiedz Pana Morawczyńskiego z pańska to chyba raczej Pan się w niczym nie orientujesz skoro nie wiesz jakie masz możliwości finansowe przy budżecie 27 mln zł i 7 mln długu.
Zakład 2018-06-29 13:32:40
Dyda czy nas jest 4 czy 1400 to się przekonasz podczas wyborów. Ty w każdym razie jesteś sam i podczas wyborów tez będziesz osamotniony. Zawiodłeś masę ludzi i teraz niegrzeczne teksty podczas sesji Ci niewiele pomogą. Pies z kulawą nogą się za Tobą nie wstawi bo wszyscy mają Cię dosyć. Ty po domach nie pójdziesz bo nikt Cię nie wpuści za próg.
Ciekawy 2018-06-29 11:34:57
Do @cyklista. Problem w tym ze Ty nie prezentujesz żadnego zdania. Czekam z niecierpliwością na Twój pogląd odnośnie ekwiwalentu za urlop w kwocie ponad 30 tys. zł, który wójt planował sobie wypłacić tylko ze został w porę zdemaskowany.
Żegnamy 2018-06-29 11:21:13
Szanowni Państwo pojutrze mamy lipiec. Do końca kadencji zostało kilka miesięcy. Żadna z obietnic niezrealizowana tylko zaległy urlop leci żeby na koniec ekwiwalent 30 tys. zł przytulić!
Raven 2018-06-29 11:15:49
Merytorycznie proszę, inwektyw wystarczają dużo już wypowiedziała ta mielizna intelektualna podczas wczorajszej sesji. Konkrety: gdzie ten rynek, gdzie ten ratusz, gdzie te gondole, gdzie te baseny, gdzie te ścieżki rowerowe, gdzie te wyciągi, gdzie te pętle zdrojowe, gdzie to uzdrowisko? Naobiecywał Pan Dyda od 2014 bajek, a teraz opowiada dyrdymały o fantazjach.
Spokojnie 2018-06-29 11:11:54
No właśnie, tylko Ty nie potrafisz zrozumieć jednej rzeczy (to wynika z Twoich horyzontów) ja się nie pcham do władzy. Ja tylko oczekuje ze władza którą utrzymuje z podatków będzie kompetentna i merytoryczna. I czy wójtem będzie Januszek, Stasiu, Wiesiu to dla mnie bez różnicy. Mnie nie interesują personalia tylko działania. Jak Januszek zrobi coś dobrego to go pochwale i pierwszy stanę w jego obronie. Problem jednak w tym ze On w tej kadencji bardzo niewiele dobrego zrobił. Do tego opowiada ciągle te dyrdymały z przedrostkiem niebawem, w przyszłym roku, już prawie... a potem zbywa to tekstem ze trzeba mieć fantazje. To jest poważny wójt?
Do cyklista 2018-06-29 11:00:55
Ależ prezentuj inne zdanie z chęciom podyskutuje. To o czym chcesz dyskutować o bajkach Pana Dydy, jego niespełnionych obietnicach wyborczych, o jego grubiaństwie względem mieszkańców, o zawiedzionych nadziejach, o świadomym wprowadzaniu w błąd ludzi, którzy uwierzyli w gondole ? Czy może o jego wczorajszej kompromitacji?
cyklista 2018-06-29 10:26:58
Jesteście żałośni. Potrafilibyście utopić człowieka w łyżce wody, tylko dlatego, że śmie zaprezentować inne zdanie niż Wasze. Już teraz strach się bać, gdyby tacy jak Wy, dorwali się do władzy po najbliższych wyborach.
Sztorm 2018-06-29 10:04:49
Orędownik Dydy prezentuje ten sam poziom percepcji - zero konkretnych argumentów tylko jakieś żałosne wrzutki bez sensu i wartości poznawczej. Dawaj dalej cyklista jesteś bowiem perpetuum mobile promocji obecnego Wójta - niezorientowany Dolibóg w obronie Dydy, super.
Do cyklista 2018-06-29 09:52:36
Ostatni komentarz kieruje w Twoją (tu właściwie użyta duża litera) stronę. Otóż jak chcesz uprawiać prostacką pyskówkę bez żadnej wartości merytorycznej to polecam Ci fora dyskusyjne.Tam sobie z innymi frustratami będziesz pisał te kocopały. A tutaj zachęcam do merytorycznego komentowania rzeczywistości w gminie. Tyle tylko ze Ty nie masz o tym pojęcia bo w ogóle nie orientujesz się w beznadziejnej sytuacji gminy Krościenko za czasów wójta Dydy.
Do cyklista 2018-06-29 09:46:13
Ja pisz Wam z dużej litery po czym dodajesz niestety, to żaden przejaw szacunku tylko prostacka zaczepka.
Do cyklista 2018-06-29 09:43:49
Szacunek wobec pierwszej osoby liczby mnogiej zaimka osobowego albo dzierżawnego czyli do samego siebie. Ty się człowieku kompromitujesz. To raczej pokaz braku podstawowej wiedzy (szkoła podstawowa) albo kompleksy. W każdym razie- brawo, brawo. Dolibóg, który wyśmiewa Krościenko, ujmuje się za obecnym wójtem. Pocałunek śmierci ciąg dalszy.
cyklista 2018-06-29 09:24:58
Nasz (z dużej litery) napisałem aby okazać zwykły szacunek, Wam też niestety.
Mieszkaniec 2018-06-29 09:20:25
Pan Dydy powiedział na sesji, że kontakt z mieszkańcami jest uwłaczający. Gratuluje podejścia obecnemu wójtowi.
Hipokryta 2018-06-29 09:02:20
Dyda jak Ci niby kwota dofinansowania na ścieżkę pod zerwany most nie odpowiadała to dlaczego na sesji, wyywiadach i stronie urzędu gminy 3 miesiące się tym chwaliłeś i opowiadałeś jak to będziesz realizował???? Trzeba było powiedzieć ze dostałeś ale za mało i oddajesz. A Ty 3 miesiące uprawiałeś propagandę sukcesu potem temat ucichł wiec oddałeś bo nie potrafiłeś zorganizować montażu finansowego.
Do cyklista 2018-06-29 08:56:32
Faktyczne każda okazja jest dobra bo ten Twój wójt każdym swoim słowem i kazdym brakiem działania dostarcza argumentów.
Masakra 2018-06-29 08:49:44
Koleś który co rusz wyśmiewa Krościenko w komentarzach i sugeruje żeby je wyburzyć (artykuł tp o rondzie) , a mieszkańców określa wyzwiskami, pisze o Dydzie Nasz Wójt :)))) Panie wójcie chyba właśnie dostał pan niedźwiedzią przysługę. To już zupełnie rujnuje pańska tragiczną pozycje wśród opini publicznej.
Super 2018-06-29 08:41:16
Panie Wójcie Dyda pan wypominasz panu Darkowi, że stracił prace wojsku???? A pan jak stracił prace w gimnazjum???? A już chyba największa miarą pańskiej kompromitacji jest to, że dolibóg wyśmiewający Krościenko pisze o panu Nasz (z dużej litery) Wójt. Pana wspierają już tylko ludzie, których sprawy Krościenka w ogóle nie dotyczą. Brawo.
cyklista 2018-06-29 07:38:59
Dla znawców muzyki zespołu "Skaldowie" każda okazja jest dobra aby czepić się Naszego Wójta.
Żegnamy 2018-06-29 00:34:14
Wójt Dyda lipne fotki sobie zrobił obok ksera i udaje ze niby dofinansowanie otrzymał. Kolejna bajka przed wyborami. Cztery lata temu była gondola teraz jest ratusz. Człowieku żyj sobie z tymi swoimi fantazjami tylko jak najdalej od spraw publicznych Krościenka. My już panu Dydzie dziękujemy.
Ignorant 2018-06-29 00:26:40
Dyda jedno i to samo opowiadasz. Każdy ma już tego dosyć. Darek Morawczyński pokazał Ci ze jesteś tragicznie mizerny pod względnie merytorycznym. A jeśli nie wiesz skąd trzeba było wziąć pieniądze na ścieżkę z której oddałeś dofinansowanie to sobie policz wskaźnik dopuszczalnego zadłużenia dla jst - art 243 ustawy o finansach publicznych to wtedy może to pojmiesz. Chociaż szczerze wątpię, bo Ty nie masz elementarnych kompetencji i wiedzy.
Bez pojęcia 2018-06-28 22:16:56
Panie Dyda pański urlop i jego ekwiwalent, dopóki są finansowane z publicznych pieniądzy nie są pańska prywatna sprawą. Wypadałoby mieć trochę rozeznania po czterech latach wójtowania panie Dyda.
Koniec 2018-06-28 21:55:30
Dyda ilu nas jest to zobaczysz w dniu wyborów kiedy poniesiesz druzgocącą klęske. Krościenko ma dosyć Twoich fantazji z których nic nie wynika.
Capri 2018-06-28 21:41:45
Pan Dyda - strażnik moralności! Pan nie masz żadnego mandatu moralnego do wypominania czegokolwiek. No ale jak ktoś nie potrafi odpowiedz na żadne pytanie to mu zostają prostackie ataki ad personam. Panie Dyda ciężko wytrzymać prawdę, która kompromituje pańskie nieudolne poczynania? Najlepsze było to stwierdzenie że Pan gondoli nie obecywał. To sobie swoją ulotkę przeczytaj!
P.S.
Pani doktor i drogówka pozdrowienia przesyłają strażniku moralności.
Nokaut 2018-06-28 20:26:06
Panie Januszu, słoma z butów. Brak merytorycznej odpowiedzi zmusza do ataków personalnych. I to jeszcze Pana je wygłasza!!!??? Pan jesteś ostatnia osoba ze swoimi dokonaniami życiowymi żeby zwracać komuś uwagę. Czekam na artykuł z dzisiejsze sesji a wtedy szerszej opisze kompromitujące wystąpienie Pana Dydy.
 • PRACA | dam
  MARILYN SP. Z O.O.- SP. K. wiodący producent bielizny i wyrobów pończoszniczych poszukuje do salonu firmowego w Zakopanem osób na stanowisko: KIEROWNIK-SPRZEDAWCA i SPRZEDAWCA. CV prosimy wysyłać na adres e-mail:
  E-mail: m.bystrek@marilyn.pl
  WWW: http://www.marilyn.home.pl/
 • PRACA | dam
  WYPOŻYCZALNIA NART w Zakopanem zatrudni mężczyzn (18-30 lat). Praca: przygotowanie sprzętu do wypożyczenia, serwis narciarski. Dla zaangażowanych oferujemy przyuczenie do pracy i gwarantujemy doskonałe zarobki. CV - biuro@zakopane-goski.pl
  Tel.: 692987940
 • SPRZEDAŻ | różne
  DO SPRZEDANIA KIOSK DREWNIANY 12 m2 - 608 277 938.
 • PRACA | dam
  SPRZĄTACZKA CO DRUGI DZIEŃ -
  Tel.: 602 285 793
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ DO PRACY W GASTRONOMII TEL. 783 492 504
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA "DOBRA KASZA NASZ" UL. KRUPÓWKI 50F, ZAKOPANE ZATRUDNI OSOBY NA STANOWISKACH - KELNERKA, ZMYWAK. Informacje w lokalu lub telefonicznie:
  Tel.: 791 523 245, 531 622 649.
 • PRACA | dam
  KURSY: OBSŁUGA WYCIĄGÓW NARCIARSKICH NISKIEGO I WYSOKIEGO PROWADZENIA LINY. ZAKOPANE.
  Tel.: 18 20 017 24.
 • BIZNES
  Doradztwo w zakresie sprzedaży usług hotelowych
  Tel.: 793931388
 • PRACA | dam
  grafik komp. CorelDraw, praca Szaflary, CV na maila
  E-mail: biuro@reklamy-zakopane.pl
 • PRACA | dam
  RECEPCJONISTA/KA HOTEL *** NAT w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni pracownika recepcji
  Tel.: 507645428
  E-mail: ks.bukowina@nat.pl
 • PRACA | dam
  HOTEL *** NAT w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni KUCHARZA, KELNERA
  Tel.: 507645428
  E-mail: ks.bukowina@nat.pl
 • PRACA | dam
  Pensjonat Staszelówka w Zębie zatrudni kucharkę i pomoc kuchenną.
  Tel.: 604514810
  E-mail: staszelowka@gmail.com
  WWW: http://staszelowka.pl/
  GG: Ząb
 • PRACA | dam
  Zatrudnię murarzy z okolic Zakopanego i Rabki
  Tel.: 609075091
  GG: RABKA ZDRÓJ
  Inne: ANDRZEJ
 • PRACA | dam
  Hotel Mercure Kasprowy zatrudni: RECEPCJONISTĘ SPA&WELLNESS. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie. Czekamy na Ciebie! Wyślij swoje CV na adres: kstopka@kasprowy.pl, 18 202 40 61
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  POKOJE 2-OSOBOWE ZAKOPANE, POKOJE 2-OSOBOWE, 100 ZŁ/OS. ZE ŚNIADANIEM.
  Tel.: 606 883 371
 • PRACA | dam
  KARCZMA RĄBANICA W PORONINIE ZATRUDNI OD ZARAZ KELNERKĘ -
  Tel.: 600 071 887.
 • PRACA | dam
  Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: KELNER / KELNERKA (możliwość przyuczenia do zawodu), POMOC KUCHENNA - ŚNIADANIOWA. Praca co drugi dzień. 660 41 00 46
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ DZIEWCZYNĘ JAKO SPRZEDAWCĘ W SKLEPIE ZABAWKOWYM W ZAKOPANEM. Praca na stałe.
  Tel.: 609 097 999.
 • PRACA | dam
  Potrzebni PRACOWNICY - BUDOWLANKA. 791 669 932.
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA WITÓW-SKI zatrudni na stanowisko POMOC KUCHENNA. Praca na sezon zimowy. Atrakcyjne wynagrodzenie. Kontakt: 604 919 005
 • PRACA | dam
  DO SKLEPU MEDYCZNEGO W ZAKOPANEM - SPRZEDAWCĘ z kwalifikacjami: fizjoterapeuta lub technik farmacji.
  Tel.: 604 295 268.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy pracowników na stanowisko kucharka/pomoc kuchenna/pokojówka, tel. 608088017
 • MOTORYZACJA | kupno
  Skup Samochodów Osobowe-Dostawcze. Każda Marka
  Tel.: 512700770
 • PRACA | dam
  POMOC DOMOWA ZA GRANICĄ. Poszukujemy pomocy domowej w zakresie obowiązków: sprzątanie, prasowanie, dbanie o czystość zadbanego domu. Miejsce pracy jest w Niemczech/Szwajcaria. Od kandydatki oczekujemy: uczciwość, pracowitość, lojalność. Osoba powinna być dyspozycyjna, preferencja stanu wolnego. Warunki wynagrodzenia są bardzo dobre, do szczególnego omówienia z pracodawcą po dokładnym uzgodnieniu zakresu pracy. Prosimy przesyłać CV na adres:
  E-mail: mspraca@okpoczta.pl
 • PRACA | dam
  WITTCHEN S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych i bagażu. Kierownik salonu, Pełen etat Wymagania: -minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży retail - umiejętność efektywnego organizowania i planowania - wiedza z zakresu marketingu i sprzedaży - zorientowanie na wyniki - znajomość technik sprzedaży - komunikatywność - dyspozycyjność (praca w centrum handlowym) Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
  Tel.: 22 7663368
  E-mail: rekrutacje@wittchen.com
  WWW: wwww.wittchen.com
 • PRACA | dam
  Karczma Sopa w Zakopanem poszukuje kelnerki. Wymagania: doświadczenie, dyspozycyjność. Praca w miłej atmosferze.
  Tel.: 660425686, 182012216
  E-mail: mariazatorska.mz@gmail.com
  GG: ZAKOPANE
  Inne: MARIA
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  Sprzedam MERCEDES E350 4Matic, rocznik 2011 bezwypadkowy, bogate wyposażenie. POLECM!!!
  Tel.: 505063950
 • PRACA | dam
  Multibrandowy sklep w Galerii Krupówki w Zakopanem z markami Guess, Tommy Hilfiger, Calvin Klein. Poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Sklepu - Sprzedawca.Zakres obowiązków to zarządzanie sklepem i zespołem sprzedawców , raportowanie sprzedaży , dbałość o obsługę klienta, sporządzanie grafików pracy itp. Wymagania to doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży odzieżowej , dyspozycyjność oraz znajomość j. angielskiego. Oferujemy umowę o pracę , atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania .Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz kontakt telefoniczny ; Telefon:
  Tel.: 660-719-519,
  E-mail: e-mail; budzuu@wp.pl.
 • PRACA | dam
  SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni Specjalistę ds. księgowości na pełen etat. Szczegóły na stronie internetowej. Adres www:
  WWW: http://bip.cos.pl/1469/2018-10-25-ogloszenie-o-naborze-specjalista-dfk
 • PRACA | dam
  Biuro Rachunkowe Auditplus Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Głównego Księgowego oraz Specjalisty ds. Rozrachunków. Oferty proszę przesyłać do dnia 20-11-2018r na adres e-mail: biuro@auditplus.pl.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KIEROWCĘ TIRA. 697 699 752.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię PIELĘGNIARKĘ - Zakopane -
  Tel.: 601 52 74 51.
 • PRACA | szukam
  Stolarz. Wykończenia, elewacje, schody, remonty budynków drewnianych.
  Tel.: 790455655
  E-mail: maronarch@gmail.com
  Inne: Marek
 • PRACA | dam
  Instruktor Narciarstwa
  Tel.: 504835414
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam willę w centrum Zakopanego, ulica Kasprusie.
  Tel.: 515247140
 • PRACA | dam
  Pokojowa Bukowina Tatrzańska - praca stała w godz 8.00-16.00 telefon:
  Tel.: 510213878
 • PRACA | dam
  FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM I BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ. TEL. 668 333 831.
 • RÓŻNE
  KILKADZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOTYCH zapłacę za zbiór czystych znaczków Chiny 1960-1968. Kupię też pojedyncze serie i kasowane. KONTAKT
  Tel.: 788019740
2018-11-15 09:30 Od dziś czekamy na Ciebie (WIDEO) 7 2018-11-15 09:09 Las pełen śmieci 2 2018-11-15 08:30 Kilka centymetrów śniegu w Tatrach 2018-11-15 07:00 Wzgórze marzeń 2018-11-14 20:57 Gołębie uratowane 3 2018-11-14 20:00 Podhalańska Iskierka Nadziei (WIDEO) 2018-11-14 18:53 Mercedes wjechał w nieoświetlony ciągnik 13 2018-11-14 18:05 Gdzie jest znak 8 2018-11-14 18:00 Najlepszy czas na zakup samochodu do Twojej firmy 2018-11-14 16:18 Nowy wóz dla strażaków z Krośnicy 7 2018-11-14 15:36 Szkolenie dziennikarzy w Trzebini (WIDEO) 2018-11-14 15:06 Pożegnanie z radą 1 2018-11-14 14:58 Malowany świat Agnieszki 1 2018-11-14 14:50 Będzie drożało 2018-11-14 14:47 Burmistrz przysięgły 2018-11-14 13:44 Spod Tatr nad morze 2018-11-14 13:35 Taaaaki rydz w Spytkowicach 2018-11-14 12:27 Obwodnica coraz bliżej 2 2018-11-14 12:02 Nie żyje Paweł Zadarnowski, ratownik TOPR 1 2018-11-14 11:55 Prezydent Andrzej Duda pisze na twitterze do zepołu z Maniów 1 2018-11-14 11:39 Wybór sołtysa 2018-11-14 11:21 Wandalizm w służbie głupoty 1 2018-11-14 11:07 Mikołajkowy Turniej Squasha 2018-11-14 09:55 W Tatrach spadł śnieg 2018-11-14 08:22 Muzeum Podhalańskie uczciło 100. rocznicę odzyskania niepodległości (zdjęcia) 2018-11-14 07:02 Wyjący Zdrój 2018-11-14 03:15 Pożar w Kacwinie 2018-11-14 00:00 Poznaj swoją skórę - Indywidualne konsultacje kosmetologiczne w NABE SPA w Nosalowym Dworze 2018-11-13 21:19 Przyroda nie liczyła się z kalendarzem 2018-11-13 20:02 Spełnijmy marzenie Karola 1 2018-11-13 18:09 Uwaga na włazy 2 2018-11-13 17:16 Odblaskowa szkoła w SP 4 w Zakopanem 2018-11-13 16:23 Wielki korek w Nowym Targu 6 2018-11-13 15:58 Wypadek samochodu na drodze na Łysą Polanę (ZDJĘCIA, WIDEO) 4 2018-11-13 15:20 Ostatnie chwile na opalanie 2018-11-13 13:59 Tania linia z Irlandii przewiozła 20 mln pasażerów 1 2018-11-13 12:41 W Poroninie kładą asfalt. Duże korki 2 2018-11-13 12:31 Na zakopiance przewróciła się ciężarówka. Na jezdnię wysypał się żwir 2018-11-13 10:58 Tablica zamontowana, ale nie działa 2018-11-13 10:52 Kompletnie pijany kierowca wjechał w 2 auta. Zasnął w radiowozie 7 2018-11-13 09:45 100-lecie niepodległości w „szkole kadetów” 2018-11-13 09:32 14 stacji narciarskich łączy swoje siły 6 2018-11-13 09:08 Slajdem przez niepodległość 2018-11-13 07:25 Wtorek to ostatni ciepły dzień. Nadchodzi ochłodzenie i opady 2018-11-12 21:28 Taki halny na 100 lat Niepodległości (WIDEO) 1 2018-11-12 20:07 Strażacka akcja przy ul. Makuszyńskiego w Zakopanem 2018-11-12 18:37 Zderzenie na Niwie. Zakopianka zablokowna 2018-11-12 18:19 Poranny wypadek BMW w Kościelisku 7 2018-11-12 17:50 Postument odsunięty i na nowo odsłonięty 1 2018-11-12 16:43 W Leśnicy wybuchł gaz
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2018-11-15 09:35 1. Rdzawiany to STAN UMYSŁU wyrzucanie śmieci, palenie śmieci, spuszczanie nocami szamba a u siebie na podwóreczku czyściutko. Jeszcze sporo czasu musi upłynąć żeby się zmieniło 2018-11-15 09:17 2. Za zaśmiecanie powinno się ciężko karać nawet za papierosa wurzuconeg z auta powinno być 500zl mandatu to w tedy barany by się nauczyły kultury 2018-11-15 09:11 3. O działalności tej pani to szkoda gadać pewnie ze są skrajne przypadki ale niedługo będzie tak że zwierzęta będą mieć lepiej niż ludzie. Dzięki jej poczynaniom to 2 lata są też problemy ze skupem jagniąt a ludzie się z tego na Podhalu przecież utrzymują. W sumie może otworze takie gospodarstwo i będę kasę robił na przetrzymywaniu skonfiskowanych zwierząt. 2018-11-15 07:27 4. A jaki ten pojazd ? Oprócz tego że używany i bez CNBOP ? 2018-11-15 06:57 5. Ale urwał! 2018-11-15 06:50 6. Po 1 nikomu nic się nie stało, karetka była Ale tylko temu że dziewczyna się wystraszył , po 2 jak by jechała przepisowo to nie ma sznas że przestawila by aż tak ciagnik z przyczepa A po 3 wszędzie tam są lampy więc aż tak ciemno nie było żeby nie mogła ciągnika nie zauważyć. Tak jest jak się nie umie dostosowac prędkości 2018-11-15 02:23 7. Pokój jego duszy, za obecność i zasługi. 2018-11-15 00:14 8. Wstydem to jest to ze uczciwe pracując w tym kraji nie jestem wstasnie utrzymac 4 osobowej rodziny! naprawde zacznijscie sie zajmować poważnymi teamtami a nie tylko zastępczymi! 2018-11-15 00:05 9. W rozrzutniku do gnoju światła o czym tu gadac. I nie gadajcie na rolników bo napewno nie jechał 40km/h. A w takich wsiach to jest normalne... 2018-11-14 23:42 10. Artykuł dotyczy wjazdu z Koniówki do Podczerwonego. I w tym przypadku jest teren zabudowany wg znaku ustawionego na granicy z Chochołowem. Gorzej jest od strony Czarnego Dunajca, bo tam brakuje znaku teren zabudowany.
2018-11-14 17:58 1. SUPER! Największe wrażenie zrobiło na mnie zdjęcie ze Skomielnej Białej (3/8). 2018-11-10 10:31 2. Do- miejscowy turysta To Słowacy przeprowadzali próbę jądrową:) 2018-11-07 14:24 3. kabaret jakis czy co to ma byc? pseudo Piłsudski w mundurze MO, z opadającym pasem, fiakier powoznik w mundurze strazackim Moro, jak sie nie umiecie zabrac za inscenizację, to się nie zabierajcie i pokazujcie młodzieży bzdur 2018-11-04 20:32 4. Pięknie :) Niesamowita chmura po lewej na 11 zdjęciu. 2018-11-03 16:21 5. To sztuka przez duze R. Rykowisko. 2018-10-29 15:56 6. Nei bylyby baby....kieby nie te torkowe gybmusie...troskie z piekła rodem... A chłop mutant corno-bioły yes yes yes trendy... Znacy trendowaty ?! 2018-10-28 21:10 7. w sumie dobrze, że wyborcy Kudasika wystawili mu rachunek za tą "sztukę".... 2018-10-23 10:09 8. Troszkę się ktoś zagalopował z tytułem ,,Kler" po góralsku. Albo ktoś się zagalopował ze sztuką. Pamiętajcie ,,bez Boga ani do proga". Jest teraz ogromna nagonka na kościół bo jesteśmy niewygodni w Europie, która została bez Boga i bez wartości. Tak, że ja bym uważał z tym ,,Klerem". 2018-10-23 03:07 9. Idźze do pytona. Nie mieszaj Jana Pawła, bo ześ nic nie pojoł o wolności umysłu. Jak połowa Podhala, Spiszu i Orawy. A o sakramencie - nie zaś twoja rola zabierać głos. Milczenie jest złotem. ...jak się nie ma co powiedzieć Pójdź na hale i sie Bogu ku niebiosom wyspowiadaj. 2018-10-20 17:57 10. Przypomnę słowa Jana Pawła II wypowiedziane do górali... Na was zawsze można liczyć... Aż żal się budzi w sercu...
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Bojcorka

Album TP

Pożegnania