Reklama

2018-06-28 14:02:57

Reklama

Krościenko nad Dunajcem

Marszowym rytmem uczcili jubileusz

Reklama

Reklama

Orkiestra Dęta w Krościenku maszeruje już 95 lat.

Sobotnie obchody rozpoczęła uroczysta Msza św. w kościele Dobrego Pasterza. Po nabożeństwie jubilaci w asyście kompani honorowej OSP przemaszerowali ulicami miasteczka do Amfiteatru pod Wierzbą.

Tam po złożeniu meldunku przez Komendanta Gminnego OSP - Piotra Olesia rozpoczęła się część oficjalna. 4 członkowie orkiestry: Antoni Gabryś, Kazimierz Zaziąbł, Jerzy Komorek i Stanisław Walkowski otrzymali medale ministra kultury: „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” za blisko 60 letnią prace społeczną w orkiestrze. Wyróżnienia wręczyła poseł Anna Paluch.

Nagrodzony został także Paweł Kacwin odznaczeniem „Zasłużony dla Kultury Polskiej” a list pochwalny otrzymali: Jan Mikołajczyk, Grzegorz Szerszeń, Marek Głuc, Andrzej Walkowski oraz Krzysztof Szewczyk - kapelmistrz orkiestry.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczął się koncert Orkiestry jubilatki. Można było usłyszeć przeróżne utwory, od muzyki regionalnej, przez muzykę rozrywkową, patriotyczną aż po poważną. Wzbogaceniem całego występu byli soliści: Milena Walosik, Karolina Mikłusiak oraz Marcin Wnęk.

Nie mogło zabraknąć także gościnnych występów zaproszonych orkiestr. Pod Wierzbą zaprezentowała się Orkiestra Dęta OSP z Ochotnicy Dolnej prowadzona przez Piotra Matusiewicza, Orkiestra Dęta OSP „Podhale” z Piwnicznej Zdrój prowadzona przez Sławomira Biela oraz Orkiestra Dęta z Łapsz prowadzona przez Henryka Kalafuta.

opr: fig

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Fakt 2018-07-01 11:26:36
W Krościenku w tej kadencji powstało wiele, ale jakby był rozsądny i kompetentny wójt to mogło powstać 3 razy więcej.
Szkoda 2018-07-01 01:14:23
Wójt Dyda twierdzi że ma fantazje. Szkoda tylko że brakuje mu kompetencji, wiedzy, umiejętności, zdolnosci, rozeznania, profesjonalizmu i wyobraźni.
Venom 2018-06-30 17:53:54
No i co ? CISZA! Kiedy przechodzi się do konkretów to Dyda kończy opowiadanie swoich bajek. A co będzie jak Pan Morawczyński skomentuje to pańskie żenujące wystąpienie z minionej sesji? Już nie będzie wójt czerwony (tak jak ostatnio) tylko purpurowy! Tym bardziej, że coś mi się wydaje, że zdemaskowanie tej próby wypłacenia sobie ekwiwalentu za urlop na koniec kadencji to dopiero czubek góry lodowej wielce etycznych i efektywnych zachowań Pana Dydy.
Wyliczenie 2018-06-30 11:20:58
Panie Dyda jedno pytanie: skoro twierdzi Pan że dofinansowanie na deptak wzdłuż Dunajca było nie wystarczające to po co się tym chwaliłeś i opowiadałeś o powstaniu promenady na miarę deptaku przy Grajcarku?????? Teraz pan w fatalnym okresie sezonu picujesz tam asfalt za 580 tys zł.. Jaka to logika????? Sto razy lepiej było wydać 3,2 mln zł na prawdziwą promenadę z boiskami, fontannami itp. (realna atrakcja turystyczna) z dofinansowaniem 800 tys. zł (realne koszty dla gminy 2,4 mln zł) niż za prawie 600 tys. zł klaść obleśny asfalt. Do tego tamta inwestycja już by była gotowa (termin realizacji do maja) i byłaby atrakcją na ten sezon! A zamiast tego zaczynasz pan w środku sezonu kłaść nikomu nie potrzebnym asfaltem! Pan nie masz w ogóle rozeznania! Jak można popełniać takie błędy????? A jak pan nie wiesz skąd należało wziąć 2,4 mln zł na prawdziwa promenadę to już odpowiadam: z tych 600 tys. zł (które teraz płacisz za asfalt), z tych premii dla pracowników wypłacanych przez 4 lata (kolejne 400 tys. zł), z tych etatów ponad potrzebę (np. doradca zarobił w gminie 150 tys. zł), z tego placu zabaw na Tylce za 170 tys. zł (które jest wiecznie zamknięty), z tego mostku pod Tylką 300 tys. zł (z błota do błota dla 5 domów), ze sprzedaży działki 400 tys. zł (70 arów które za darmo oddałeś GOPR), z tych 700 tys. zł (które dostałeś za sprzedaż gruntu pod wysypisko w Nowym Targu), ze sprzedaży ruiny starej ochronki 520 tys. zł (którą chcesz sprzedać dopiero teraz). Albo po prostu z kredytu, na który stać gminę. Tylko żeby realizować inwestycje ze wskazanych źródeł to trzeba mieć odrobinę kompetencji, rozeznania i zdolnosci zarządzania. A pan nie masz o tym pojęcia!
Bez honoru 2018-06-30 10:43:40
Panie wójcie czas się zmierzyć ze swoimi obiecankami i zacząć rzeczowo odpowiadać dlaczego się nie powiodło. Ta taktyka obrażania ludzi którzy zadają panu pytania jest absurdalna. Na następnej sesji znów pan nic nie odpowie tylko zacznie obrażać pytającego? I kto tu nie ma honoru?
Fakt 2018-06-29 22:26:35
Panie Dyda, pan w internecie nic nie napiszesz bo nie masz żadnych argumentów i zresztą
nie potrafisz. A po domach nie pójdziesz bo nikt nie chce z Tobą rozmawiać i słuchać tych nierealnych bajek.
Sabała 2018-06-29 22:09:41
Panie Dyda jak już pan przegrasz zbliżające się wybory to etat w przedszkolu czeka. Przecież nikt inny nie potrafi tak wspaniale opowiadać bajek. Wczoraj na sesji świetnie to panu wychodziło, do momentu gdy skompromitował pana Darek Morawczyński.
P.S.
Jak Dyda nie wiesz skąd wziąć 2 miliony na ścieżkę przy 27 mln zł rocznego budżetu to już dzisiaj powinieneś podać się do dymisji. Stanisław Gawęda jakość wiedział skąd wziąć pieniądze na sale za 3 mln zł, na rondo i mosty 2 mln zł, na tylna płytę rynku 1,2 mln zł.
Pan Tik Tak 2018-06-29 21:45:38
Pojutrze lipiec. Nic w temacie planowanej rewitalizacji nie zrobione prócz lipnych fotek obok ksera niby potwierdzających jakaś umowę. Mijają cztery miesiące o od ogłoszenia tych bajek, nic się realnego nie wydarzyło. To samo z tą niby pętla zdrojową. Pora kończyć te bajki Panie Dyda, pora kończyć to wójtowania. Pa, pa.
To dopiero początek 2018-06-29 20:19:23
Panie Dyda po co te nerwy.... jak pan wytrzyma kolejne sesje? A jeszcze pozostają wszystkie spotkania wyborcze na których będzie Pan rozliczany ze złożonych obietnic wyborczych i pojawi się wiele innych obszarów kontestujących pańską indolencję.
Do Dydy 2018-06-29 19:52:24
Ikona moralności będzie wypominała za co Darek wyleciał z wojska. Dyda Ty jesteś ostatni w Krościenku, który ma moralne prawo na ten temat się wypowiadać. Na następnej sesji znów nie odpowiesz na żadne pytanie tylko wypomnisz Darkowi że jak miał osiem lat to w piaskownicy bił inne dzieci???? A tak w ogóle to wylecieć z wosjka w głębokiej komunie jest z pewnością większym zaszczytem niż z gimnazjum w XXI wieku.
Hańba 2018-06-29 19:40:17
Z tym urlopem to skandal!!! Na nic nie ma pieniędzy w tej gminie ale na ekwiwalent 30 tys. zł za urlop dla wójta jest. A ta aragoncja i buta na koniec Pany Dydy to dla niego wstyd i hańba! No ale jak ktoś konkretnie nie potrafi odpowiedz na żadne pytanie to pozostają mu tylko wycieczki personalne!
Do Darka 2018-06-29 15:12:18
Darek następnym razem musisz mieć łatwiejsze pytania żeby Dyda zrozumiał. Chociaż, nie ma znaczenia bo i tak będzie odpowiadał jakieś bzdury o wojsku :)
Słabiutko 2018-06-29 14:20:38
Panie Dyda cztery lata mijają a Pan dalej opowiada bajki. Strasznie śmieszne są te pańskie twierdzenia że wszystko musi tak długo trwać. Jakoś w innych gminach są wstanie za cztery zrealizować 50 procent złożonych obietnic a pan nie zdążyłeś 10. Na szczęście pańska kadencja już się kończy. A wczoraj zestawiając wypowiedz Pana Morawczyńskiego z pańska to chyba raczej Pan się w niczym nie orientujesz skoro nie wiesz jakie masz możliwości finansowe przy budżecie 27 mln zł i 7 mln długu.
Zakład 2018-06-29 13:32:40
Dyda czy nas jest 4 czy 1400 to się przekonasz podczas wyborów. Ty w każdym razie jesteś sam i podczas wyborów tez będziesz osamotniony. Zawiodłeś masę ludzi i teraz niegrzeczne teksty podczas sesji Ci niewiele pomogą. Pies z kulawą nogą się za Tobą nie wstawi bo wszyscy mają Cię dosyć. Ty po domach nie pójdziesz bo nikt Cię nie wpuści za próg.
Ciekawy 2018-06-29 11:34:57
Do @cyklista. Problem w tym ze Ty nie prezentujesz żadnego zdania. Czekam z niecierpliwością na Twój pogląd odnośnie ekwiwalentu za urlop w kwocie ponad 30 tys. zł, który wójt planował sobie wypłacić tylko ze został w porę zdemaskowany.
Żegnamy 2018-06-29 11:21:13
Szanowni Państwo pojutrze mamy lipiec. Do końca kadencji zostało kilka miesięcy. Żadna z obietnic niezrealizowana tylko zaległy urlop leci żeby na koniec ekwiwalent 30 tys. zł przytulić!
Raven 2018-06-29 11:15:49
Merytorycznie proszę, inwektyw wystarczają dużo już wypowiedziała ta mielizna intelektualna podczas wczorajszej sesji. Konkrety: gdzie ten rynek, gdzie ten ratusz, gdzie te gondole, gdzie te baseny, gdzie te ścieżki rowerowe, gdzie te wyciągi, gdzie te pętle zdrojowe, gdzie to uzdrowisko? Naobiecywał Pan Dyda od 2014 bajek, a teraz opowiada dyrdymały o fantazjach.
Spokojnie 2018-06-29 11:11:54
No właśnie, tylko Ty nie potrafisz zrozumieć jednej rzeczy (to wynika z Twoich horyzontów) ja się nie pcham do władzy. Ja tylko oczekuje ze władza którą utrzymuje z podatków będzie kompetentna i merytoryczna. I czy wójtem będzie Januszek, Stasiu, Wiesiu to dla mnie bez różnicy. Mnie nie interesują personalia tylko działania. Jak Januszek zrobi coś dobrego to go pochwale i pierwszy stanę w jego obronie. Problem jednak w tym ze On w tej kadencji bardzo niewiele dobrego zrobił. Do tego opowiada ciągle te dyrdymały z przedrostkiem niebawem, w przyszłym roku, już prawie... a potem zbywa to tekstem ze trzeba mieć fantazje. To jest poważny wójt?
Do cyklista 2018-06-29 11:00:55
Ależ prezentuj inne zdanie z chęciom podyskutuje. To o czym chcesz dyskutować o bajkach Pana Dydy, jego niespełnionych obietnicach wyborczych, o jego grubiaństwie względem mieszkańców, o zawiedzionych nadziejach, o świadomym wprowadzaniu w błąd ludzi, którzy uwierzyli w gondole ? Czy może o jego wczorajszej kompromitacji?
cyklista 2018-06-29 10:26:58
Jesteście żałośni. Potrafilibyście utopić człowieka w łyżce wody, tylko dlatego, że śmie zaprezentować inne zdanie niż Wasze. Już teraz strach się bać, gdyby tacy jak Wy, dorwali się do władzy po najbliższych wyborach.
Sztorm 2018-06-29 10:04:49
Orędownik Dydy prezentuje ten sam poziom percepcji - zero konkretnych argumentów tylko jakieś żałosne wrzutki bez sensu i wartości poznawczej. Dawaj dalej cyklista jesteś bowiem perpetuum mobile promocji obecnego Wójta - niezorientowany Dolibóg w obronie Dydy, super.
Do cyklista 2018-06-29 09:52:36
Ostatni komentarz kieruje w Twoją (tu właściwie użyta duża litera) stronę. Otóż jak chcesz uprawiać prostacką pyskówkę bez żadnej wartości merytorycznej to polecam Ci fora dyskusyjne.Tam sobie z innymi frustratami będziesz pisał te kocopały. A tutaj zachęcam do merytorycznego komentowania rzeczywistości w gminie. Tyle tylko ze Ty nie masz o tym pojęcia bo w ogóle nie orientujesz się w beznadziejnej sytuacji gminy Krościenko za czasów wójta Dydy.
Do cyklista 2018-06-29 09:46:13
Ja pisz Wam z dużej litery po czym dodajesz niestety, to żaden przejaw szacunku tylko prostacka zaczepka.
Do cyklista 2018-06-29 09:43:49
Szacunek wobec pierwszej osoby liczby mnogiej zaimka osobowego albo dzierżawnego czyli do samego siebie. Ty się człowieku kompromitujesz. To raczej pokaz braku podstawowej wiedzy (szkoła podstawowa) albo kompleksy. W każdym razie- brawo, brawo. Dolibóg, który wyśmiewa Krościenko, ujmuje się za obecnym wójtem. Pocałunek śmierci ciąg dalszy.
cyklista 2018-06-29 09:24:58
Nasz (z dużej litery) napisałem aby okazać zwykły szacunek, Wam też niestety.
Mieszkaniec 2018-06-29 09:20:25
Pan Dydy powiedział na sesji, że kontakt z mieszkańcami jest uwłaczający. Gratuluje podejścia obecnemu wójtowi.
Hipokryta 2018-06-29 09:02:20
Dyda jak Ci niby kwota dofinansowania na ścieżkę pod zerwany most nie odpowiadała to dlaczego na sesji, wyywiadach i stronie urzędu gminy 3 miesiące się tym chwaliłeś i opowiadałeś jak to będziesz realizował???? Trzeba było powiedzieć ze dostałeś ale za mało i oddajesz. A Ty 3 miesiące uprawiałeś propagandę sukcesu potem temat ucichł wiec oddałeś bo nie potrafiłeś zorganizować montażu finansowego.
Do cyklista 2018-06-29 08:56:32
Faktyczne każda okazja jest dobra bo ten Twój wójt każdym swoim słowem i kazdym brakiem działania dostarcza argumentów.
Masakra 2018-06-29 08:49:44
Koleś który co rusz wyśmiewa Krościenko w komentarzach i sugeruje żeby je wyburzyć (artykuł tp o rondzie) , a mieszkańców określa wyzwiskami, pisze o Dydzie Nasz Wójt :)))) Panie wójcie chyba właśnie dostał pan niedźwiedzią przysługę. To już zupełnie rujnuje pańska tragiczną pozycje wśród opini publicznej.
Super 2018-06-29 08:41:16
Panie Wójcie Dyda pan wypominasz panu Darkowi, że stracił prace wojsku???? A pan jak stracił prace w gimnazjum???? A już chyba największa miarą pańskiej kompromitacji jest to, że dolibóg wyśmiewający Krościenko pisze o panu Nasz (z dużej litery) Wójt. Pana wspierają już tylko ludzie, których sprawy Krościenka w ogóle nie dotyczą. Brawo.
cyklista 2018-06-29 07:38:59
Dla znawców muzyki zespołu "Skaldowie" każda okazja jest dobra aby czepić się Naszego Wójta.
Żegnamy 2018-06-29 00:34:14
Wójt Dyda lipne fotki sobie zrobił obok ksera i udaje ze niby dofinansowanie otrzymał. Kolejna bajka przed wyborami. Cztery lata temu była gondola teraz jest ratusz. Człowieku żyj sobie z tymi swoimi fantazjami tylko jak najdalej od spraw publicznych Krościenka. My już panu Dydzie dziękujemy.
Ignorant 2018-06-29 00:26:40
Dyda jedno i to samo opowiadasz. Każdy ma już tego dosyć. Darek Morawczyński pokazał Ci ze jesteś tragicznie mizerny pod względnie merytorycznym. A jeśli nie wiesz skąd trzeba było wziąć pieniądze na ścieżkę z której oddałeś dofinansowanie to sobie policz wskaźnik dopuszczalnego zadłużenia dla jst - art 243 ustawy o finansach publicznych to wtedy może to pojmiesz. Chociaż szczerze wątpię, bo Ty nie masz elementarnych kompetencji i wiedzy.
Bez pojęcia 2018-06-28 22:16:56
Panie Dyda pański urlop i jego ekwiwalent, dopóki są finansowane z publicznych pieniądzy nie są pańska prywatna sprawą. Wypadałoby mieć trochę rozeznania po czterech latach wójtowania panie Dyda.
Koniec 2018-06-28 21:55:30
Dyda ilu nas jest to zobaczysz w dniu wyborów kiedy poniesiesz druzgocącą klęske. Krościenko ma dosyć Twoich fantazji z których nic nie wynika.
Capri 2018-06-28 21:41:45
Pan Dyda - strażnik moralności! Pan nie masz żadnego mandatu moralnego do wypominania czegokolwiek. No ale jak ktoś nie potrafi odpowiedz na żadne pytanie to mu zostają prostackie ataki ad personam. Panie Dyda ciężko wytrzymać prawdę, która kompromituje pańskie nieudolne poczynania? Najlepsze było to stwierdzenie że Pan gondoli nie obecywał. To sobie swoją ulotkę przeczytaj!
P.S.
Pani doktor i drogówka pozdrowienia przesyłają strażniku moralności.
Nokaut 2018-06-28 20:26:06
Panie Januszu, słoma z butów. Brak merytorycznej odpowiedzi zmusza do ataków personalnych. I to jeszcze Pana je wygłasza!!!??? Pan jesteś ostatnia osoba ze swoimi dokonaniami życiowymi żeby zwracać komuś uwagę. Czekam na artykuł z dzisiejsze sesji a wtedy szerszej opisze kompromitujące wystąpienie Pana Dydy.
 • SPRZEDAŻ | różne
  MEBLE do butiku sklepu odziezowego sprzedam stan idealny kompletny zestaw piekny. Meble wystawione sa na Krupówkach 29, Pasaz Handlowy
  Tel.: 505272202
  E-mail: sklep.glam@gmail.com
 • PRACA | dam
  Przyjmę osobę do stolarni w Skrzypnem. Mile widziane doświadczenie.
  Tel.: 790537408
 • USŁUGI | budowlane
  Wylewki Maszynowe!
  Tel.: 573035958
  E-mail: adriantoczek24@gmail.com
 • PRACA | dam
  PIEKARNIA ZARĘBA POSZUKUJE PIECOWEGO, OD ZARAZ, PRACA NA PEŁNY ETAT, Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA 602 759 709
 • PRACA | dam
  Restauracja WIDOK w Hotelu Harnaś poszukuje:kucharz/cukiernik/piekarz/pomoc kuchenna/zmywak
  Tel.: tel.:669444000 ??
  E-mail: marcin.gruszka@hotelharnas.com
 • PRACA | dam
  Małopolska Manufaktura Automobilowa w Zakopanem zatrudni na stanowisku blacharz, mechanik samochodowy.
  Tel.: 602357646
 • PRACA | dam
  BIURO RACHUNKOWE w Zakopanem zatrudni KSIĘGOWEGO/Ą LUB STUDENTÓW ZAOCZNYCH UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO - 3, 4 lub 5 roku do prac pomocniczych księgowych oraz sprawdzania wydruków komputerowych. Praca ok 3 tygodnie w miesiącu, od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Mile widziane doświadczenie. W perspektywie stała praca w miłej atmosferze z możliwością rozwoju osobistego.
  E-mail: biuropodatkowe1@interia.pl
 • ZDROWIE I URODA
  MAREK HANDZLIK - SPECJALISTA UROLOG. USG układu moczowego. Przyjmuje co drugą środę. ZMIANA ADRESU: Ul. Orkana 6d (NZOZ ?Medicatio?). Rejestracja pn.-pt. 8-18: 18 20 644 15.
 • PRACA | dam
  Biuro Rachunkowe w Zakopanem zatrudni księgową (księgowego) Tel.600 035 101
  Tel.: 600 035 101
  E-mail: m.pierz@trip.pl
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ DO PRACY BUFETOWĄ, DO BARU W ZAKOPANEM. Praca stała, bardzo dobre wynagrodzenie.
  Tel.: 502 271 486
 • PRACA | dam
  Hotel Mercure Kasprowy zatrudni: MAGAZYNIER, KELNER, SZEF DZIAŁU TECHNICZNEGO i TECHNIK. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie. Czekamy na Ciebie! Wyślij swoje CV na adres: kstopka@kasprowy.pl, 18 202 40 61
 • PRACA | dam
  Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: RECEPCJONISTKĘ/-TE (bez nocek), KELNER/KA. Praca w systemie zmianowym, co 2 dzień. 660 41 00 46
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  MAGIEL ELEKTRYCZNY - 3 szt. Cena 100 zł za szt.
  Tel.: 660 410 046
 • PRACA | dam
  Ośrodek w Zakopanem zatrudni: RECEPCJONISTKĘ / RECEPCJONISTĘ i KONSERWATORA. Kontakt: zakopane.marketing@geovita.pl, tel. 885350848
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Właściciel wynajmie hotel robotniczy w Krakowie 19 miejsc noclegowych, kuchnia, jadalnia, 3 łazienki
  Tel.: 798073301
  E-mail: paluckab@gmail.com
  WWW: Osieczany 564
  GG: 32-400 Myślenice
  Inne: Bozena
 • PRACA | dam
  Pensjonat w centrum Zakopanego zatrudni recepcjonistkę/te. W razie jakichkolwiek pytań oraz zgłoszenia CV prosimy przesyłać na adres mailowy.
  E-mail: agatapartament@gmail.com
 • PRACA | dam
  Sklep Multibrandowy MONT BRAND(z markami Guess, Tommy Hilfiger, Calvin Klein) w Galerii Handlowej Krupówki 40 , poszukuje Panią na STANOWISKO SPRZEDAWCY . Wymagania; komunikatywność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, zainteresowanie modą. Wysokie wynagrodzenie, prowizja od sprzedaży, praca na pełen etat.Telefon;
  Tel.: 660719519,
  E-mail: budzuu@wp.pl
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
  Tel.: 507 171188.
  WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Małżeństwo po studiach SZUKA DOMU DO WYNAJĘCIA - Ludźmierz, Szaflary i okolice (do 10 km). Tel. 510 061 921.
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ DO SKLEPU SPOŻYWCZEGO W KOŚCIELISKU - możliwość zakwaterowania,
  Tel.: 664 367 806
 • PRACA | dam
  Restauracja i pensjonat w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni kelnerkę. Praca stała, elastyczny grafik, umowa o pracę.
  Tel.: 605229259
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIMY PANIĄ NA ZMYWAK. RESTAURACJA "MAŁA SZWAJCARIA" - ZAKOPANE.
  Tel.: 600 076 107.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  BMW 318i kombi 2001r
  Tel.: 660741653
  E-mail: trepek@gmail.com
  Inne: - Zakopane
 • PRACA | dam
  PENSJONAT 10-POKOJOWY ZATRUDNI z zakwaterowaniem (sprzątanie, przygotowanie śniadań), tel.691888444
 • PRACA | dam
  BIURO RACHUNKOWE w Białce Tatrzańskiej zatrudni KSIĘGOWEGO, tel. 691888444
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCZYNIE DO SKLEPU SPOŻYWCZEGO, na stałe - SUCHE, BIAŁY DUNAJEC -
  Tel.: 606 751 351.
 • USŁUGI | budowlane
  POKRYCIA DACHOWE, RYNNY, OBRÓBKI, PODBITKI, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, FASADY, OCIEPLENIA, KOMINY, MONTAŻ OKIEN DACHOWYCH. 531 001 608.
 • POŻYCZKI
  PROVIDENT - DYSKRECJA. 609 820 345.
 • PRACA | dam
  FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM TEL. 668 333 831
 • USŁUGI | budowlane
  Firma remontowo budowlana z wieloletnim doświadczeniem w Niemczech szuka zleceń. Wykonujemy kompleksowe remonty domów mieszkań i biur .
  Tel.: 880823102
  E-mail: firmafilas@gmail.com
 • PRACA | dam
  Norwegia/Tynkarze.Praca całoroczna.Chłopaki z Podhala.Zarobki w przeliczeniu; od 17-25 Euro/godz.Zjazdy do kraju,wg.własnego uznania,średnio co 2-3 tyg.Języki obce NIE wymagane.Tel;
  Tel.: 699 559 329
2019-02-15 21:25 Zdrój przy światłowodzie 2019-02-15 20:58 Mini biegi 2019-02-15 20:15 I stała się jasność na Równi Krupowej 1 2019-02-15 20:06 Stłuczka autobusu jadącego do Zakopanego 2019-02-15 19:46 Jabłonka chce gazu 2019-02-15 19:44 Korek przy wyjeździe z Zakopanego 2 2019-02-15 18:59 Wielka Skawa 1 2019-02-15 18:41 Kościelisko w gazowej sieci 1 2019-02-15 18:30 Szczegóły wypadku, który zablokował dziś zakopiankę (ZDJĘCIA) 2 2019-02-15 18:27 Na Twitterze jest nas 4 tys. Na Facebooku ponad 90 tys. 2019-02-15 17:58 Wyniki kwalifikacji Pucharu Europy FIS w Białce Tatrzańskiej 2019-02-15 17:57 Burmistrz prosi na imprezę 1 2019-02-15 17:44 Sędziwe miasteczko 2019-02-15 17:39 Nasi skoczkowie zmiażdżyli rywali 2019-02-15 17:01 Zostań stypendystą 2019-02-15 16:24 Tajemnicza policyjna akcja w Ostrowsku 2019-02-15 16:14 Zakopane niezmiennie oblężone. Skąd taka niezmienna popularność stolicy Tatr? 6 2019-02-15 16:08 Górale: do hymnu 2019-02-15 14:41 Spieszcie się na biegówki, śnieg może szybko stopnieć 2019-02-15 14:27 Dziura do dwóch razy sztuka 2019-02-15 13:57 Hale w poczekalni 2019-02-15 13:50 Seduszkowa szkoła 2019-02-15 13:17 Ich Troje rozgrzało publiczność w Watrze 2019-02-15 13:12 Intymne w walentynki 2019-02-15 12:19 Od ciężarówki odpadły dwa koła. Korek w Chochołowie 4 2019-02-15 10:43 Samochód wypadł z zakopianki. Po rannych przyleciał śmigłowiec. Koniec utrudnień 2019-02-15 10:20 Piękna pogoda w Tatrach (ZDJĘCIA, WIDEO) 2019-02-15 09:38 Coraz więcej narciarzy w Kuźnicach 2019-02-15 08:46 Serce dla Hospicjum - na Dzień Zakochanych 2019-02-15 08:10 Raba z nowym sołtysem 2019-02-14 22:51 Wypadek we Wróblówce 2019-02-14 21:55 Wodne szaleństwo morsów na walentynki 2 2019-02-14 21:32 Nadciąga ciepło znad Wysp Kanaryjskich 1 2019-02-14 21:00 Krupówki by night 7 2019-02-14 19:58 Intymne esemesy księdza Krystiana (WIDEO) 3 2019-02-14 19:08 Maryna Gąsienica Daniel 32. w MŚ. Zwyciężyła narciarka z drugiej strony Tatr 1 2019-02-14 18:50 Na Szymoszkowej parkują jak chcą, a piesi nie mają jak przejść 16 2019-02-14 17:58 Pożar w Przedszkolu 2019-02-14 16:58 Jutro kwalifikacje Pucharu Europy FIS w Białce Tatrzańskiej 2019-02-14 16:25 Zakopane stoi. Jazda w godzinach szczytu nie ma sensu (WIDEO) 11 2019-02-14 15:34 Uzdrowisko marszałkowskie 2 2019-02-14 15:27 Zaparkował przy przejściu dla pieszych 2 2019-02-14 14:52 Fundacja HANDICAP nie prowadzi żadnej zbiórki podpisów, czy pieniędzy! 2019-02-14 14:33 Czekamy na Wasze miłosne życzenia. Mamy dla Was nagrody! 15 2019-02-14 14:18 Nie dokarmiać psiaków - one nie znają umiaru 2019-02-14 13:00 Słony koszt repolonizacji 21 2019-02-14 12:38 Pracownik pensjonatu zatrzymany za kradzież 2 2019-02-14 12:30 Oglądaj na żywo Garmin Winter Sports Festival 2019 2019-02-14 12:26 Paradny przejazd i korki w Bukowinie Tatrzańskiej 1 2019-02-14 11:15 W Bukowinie zaczyna się Góralski Karnawał (ZDJĘCIA, WIDEO) 1
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-02-15 21:38 1. A no stąd ta popularność ze przyjeżdżają tu ludzie których kiedyś nie było stać na urlop w Zakopanem,teraz dostają od PISlamistów pieniądze w zasadzie za nic wiec hulaj dusza... ale pieniążki sie kończą,gospodarka rozpędzona za czasów PO zaczyna spowalniać ,kryzys jest kwestią czasu, za 3-4 lata wszystko wróci do normalności, pasożyty za 500 plus przestaną tu przyjezdac, będą musieli znowu zabrać sie do uczciwej pracy... 2019-02-15 21:31 2. Przyłączy sie może 20% ,reszta wsioków i tak będzie palić węglem ,koksem ,ekogroszkiem bo taniej... a są i tacy co dalej będą dorzucać śmieci do paleniska,na szczęście za 3 lata wchodzi ustawa zakazująca palenie byle gów..em, i biada wam wsioki ,kazdemu kto mimo ustawy bedzie nadal palił w piecach nie spełniających norm załoze sprawe w sądzie o odszkodowanie za oddychanie rakotwórczym powietrzem 2019-02-15 20:35 3. To teraz sprawy wagi publicznej zalatwiaMY przez Tygodniczek Podhalański, dziękuję - Spacerowicz :) 2019-02-15 20:33 4. Kazek będzie uczył w poniedziałek jak dokręcać koła.... 2019-02-15 20:15 5. Byłam kiedyś przypadkiem w 2018 - chyba był to koncert charytatywny w amfiteatrze połączonym ze zlotem zabytkowych samochodów ale było ekstra! Polecam szerzej reklamować Rabczańskie wydarzenia może więcej osób się skusi, osobiście Kocham Rabkę uroczy park zdrojowy, tężnie solną, starszą część miasta również. 2019-02-15 20:10 6. Wszyscy wracają z Białki Tatrzańskiej? 2019-02-15 19:45 7. Nie rozumiem fenomenu Zakopanego.Króluje kicz, tandeta i pijani turyści.Zgodzę się z Marcinem ze teraz wiecej ludzi stać na ''luksus'' jakim jest pobyt w stolicy Tatr i nocleg za 50 zł na os.Fotke trza zrobić na Insta ,się pokazać jak to się bywa.Szkoda tylko ze poziom oferowanych usług jest w większości na niskim poziomie.Many many.Mam szczęście że mieszkam na południu Polski i w Alpy dojazd zajmuje mi około 6.5 h.Cenowo nie wiele drożej a jakość to niebo i ziemia.Pozdrawiam prawdziwych górolubków 2019-02-15 19:43 8. a niby cepry nos nie lubia 2019-02-15 19:18 9. Ciekawe dlaczego policja nic z tym nie robi bo widać, że nic sobie nie robią z tego, że nawet piszą w gazetach. Musi chyba dość do tego aby kogoś okradli. Śmiechu warte to 2019-02-15 19:03 10. @Marcin????Niestety prawda, szkoda, że nie widzą tego zakopiańczycy. O tym, że ilość niszczy jakość przekonali się barcelończycy, wenecjanie i wielu innych, którzy wpadli w tę pułapkę, ale teraz chcą to zmienić i zmieniają!
2019-02-06 10:53 1. Ładne zdjęcia 2019-01-16 10:07 2. Aleeee !!!!!!!!!!!!!! Widok z Łomnicy to coś niesamowitego... Byłam tam nie tak dawno - też zimą. Śniegu było trochę mniej, a na niebie czysty błękit, ani jednej chmury, zero wiatru . Powietrze kryształ, a panorama Tatr - od Bielskich po koniec Zachodnich . Wrażenia nie do opisania. Z wielkim sentymentem obejrzałam te cudowne zdjęcia. Dziękuję !!! 2019-01-14 20:02 3. Fakt,takich pięknych widoków już dawno na Podhalu nie było. 2019-01-10 18:46 4. Bardzo piękne anioły i tak miło się je podziwia,mimo że widze o oglądam je w internecie 2019-01-08 16:59 5. Święta rodzina wspaniała, dzieciątko cudowne. Szyk i elegancja, oto co cechuje tę rodzinę. Kochani, życzę Wam samych szczęśliwych dni. Czętochowianka 2019-01-05 17:00 6. O rany, kilka centymetrów śniegu i już armagedon. Rozum to element zapomniany. Nie wyjeżdżać z domów. Na prawdę tragefia z myśleniem. Śniegu nie ma, to źle, jak jest to też źle. Nawet najwyższy nie jest w stanie im dogodzić. W górach mieszkają nie od wczoraj. Ale raczej nie nauczyli się niczego, a raczej zapomnieli wręcz. Najlepiej jakby śnieg im padał tylko na stoki. A drogi były czyste i suche. A jak już pisałem wcześniej, odrobina rozumu wystarczy. 2019-01-04 23:46 7. Książka taka sobie,jak zresztą inna tej autorki,,Zakopane odkopane".Najlepsza pozycja o Tatrach,ratownictwie jaką czytalem to bez watpienia,,Góry mojej mlodosci"Jerzego Hajdukiewicza. 2019-01-03 14:30 8. polecam zobaczyć na żywo oraz można sobie coś wybrać i kupić 2018-12-27 09:27 9. Jakoś dziwnie przypomina okładkę i szatę graficzną i treść książki Jagiełły... Nie podoba mis ie to, tak sie nie robi! 2018-12-14 23:05 10. Że tak powiem książka nudna pisana tylko dla pieniędzy . Czyta sie jak wiadomości na portalu informacyjnym przy niej kroniki topr to wybitne dzieło :) czy januszom w klapkach otworzy oczy - nie sądzę . Pozdrowienia dla TOPR :)
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Album TP

Bojcorka

Pożegnania