Polecamy
Będzie szok i niedowierzanie. Jutro w Tygodniku Podhalańskim wyniki przedwyborczego sondażu w Zakopanem i Nowym Targu.

Reklama

2018-09-24 18:16:44

Szczawnica

29- latek kandydatem na burmistrza Szczawnicy

Reklama
Reklama

Marcin Mastalski kandydatem PiS na burmistrza Szczawnicy. - Ma moje pełne poparcie - podkreśla senator Jan Hamerski.

Reklama

Grzegorz Niezgoda o fotel burmistrza powalczy z 29 -latkiem. Dziś kandydatura Marcina Mastalskiego pojawiła się na stronie  Państwowej Komisji Wyborczej. Szczawniczanin wystartuje z ramienia Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.

ad

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Uczciwy 2018-10-13 14:56:45
Nie jestem Burmistrzem, po prostu byłem na takim właśnie spotkaniu, gdzie Burmistrz przeł półtorej godziny (!) opowiadał o zrealizowanych inwestycjach, sytuacji gminy, najbliższych perspektywach i wyzwaniach. Co do ośmieszania (się) i wyśmiewania to chyba jednak Pan jesteś ekspertem.
Kolega piłkarz 2018-10-13 12:19:22
Wysmiac i ośmieszyć no to jest jakiś sposób. Dziękuje burmistrzu za zaproszenie na spotkanie. Ale jakoś nie odpowiedział pan na moje zarzuty czyli potwierdza pan że to prawda. Niech pan nie atakuje tylko powie prawde.
cyklista 2018-10-13 11:56:45
Kolego piłkarzu, proszę się nie ośmieszać. Język polski w Pana wydaniu jest godny pożałowania.
Uczciwy 2018-10-13 11:27:54
Kolegę piłkarza zapraszam na spotkanie wyborcze i przedstawienie tych zarzutów Panu Burmistrzowi. Pan chyba nietutejszy?
Kolega piłkarz 2018-10-13 08:58:49
Czorsztyn, Łapsze, Krościenko dostali pieniądze na fotowoltaike. A Szczawnica? Gdzie te rynki co miały być robione? Dzie te ścieżki rowerowe? Dzie ścieżki zdrowia i lodowiska, wyciągi? Dzie kolejka do Piwnicznej? Jedyne co zrobił to wspaniałe jedyne rondo w Szczawnicy. Które jest w Krościenku. I korek. A jeśli chodzi o imprezy kulturalne to pan ważniak specjalizuje się w baranach. Jedyne imprezy organizowane w mieście uzdrowiskowym to redyk baranów latem i przepend baranów jesienią . Wstyd i śmiech
masztalski 2018-10-11 22:15:21
I dobrze że nie będziesz głosować Niebedegłosowac bo i tak nic nie rozumiesz jako wyborca. Długi to nawet duże miasta mają , chociaż ich budżet jest o wiele razy większy niż w naszej pipidówce. Gdyby nie pożyczki na wkład własny na inwestycje miejskie i powiatowe w gminie to co byś zrobił za niewielkie dochody miasta ??? a no wielkie g... I tak jest w każdej gminie czy mieście, a w Szczawnicy od wielu lat sporo się zmieniło, bo były różnego rodzaju inwestycje mniejsze i większe, a będą kolejne inwestycje i pożyczki obojętnie kto będzie burmistrzem, bo tak zawsze jest. A jakby nic nie robił burmistrz bo budżet miasta niewielki, to co byś wtedy pisał ? pewnie znowu jakieś bzdety. A swoją ciekawy jestem jaki podatek odprowadzasz do miasta, jeżeli w ogóle odprowadzasz ?
Niebedeglosowac 2018-10-11 21:33:14
Pytam się co dla mnie zrobi Niezgoda. Nie co zrobił. Nie dla turystów tylko dla mnie. Bo jeśli chodzi o to co było dotychczas to po to głosowałem na niego kiedyś. Czy zrobi to co miał robić w tym roku ale nie potrafił? Bo tak obiecuje. Jedyne co zrobi to będzie musiał spłacać długi. Nie ze swojego tylko z moich podatków. To ja dziękuję za taki program wyborczy.
Halina M. 2018-10-05 08:29:32
Hasło wyborcze komitetu pana Mastalskiego " Z ludźmi i dla ludzi"... Ja dodam od siebie 1. " Z ludźmi" kandydatami do rady i z takim burmistrzem to wy za dużo nie zwojujecie. 2. Co " i dla ludzi" ? miała być rewolucja, kreatywność, przebojowość, a niczym nie zostałem zaskoczona, bo program słabiutki i powielany przez niejednego, same frazesy, wiele spraw jest już kontynuowanych przez obecnego burmistrza. Program pisany chyba na kolanie i nic z niego nie wynika. Myślałam, że ktoś kto pisze doktorat zaprezentuje rzeczywiście coś konkretnego, No ale jak wykształcenie kandydata i temat doktoratu nie jest związany z pracą w samorządzie, to trudno oczekiwać czegoś więcej. Oprócz programu ważny jest też dla mnie wizerunek, a pan kandydat na zdjęciu w materiale wyborczym z dziwną minką wygląda jakby szykował się na imprezkę a nie do urzędu. Słabo i nieprzekonywająco.
Królik Bugs 2018-10-05 07:34:15
Najlepiej jakby Pan Mastalski znalazł pracę w IPN. One tam są same doktory, a swoją drogą zastanawiam się z czego się doktoryzowali?
tere 2018-10-02 14:34:46
Co tu kryć, wśród kandydatów na radnych, albo bezrobotni, albo emeryci. A każdy z nich uważa się, że jest kimś. W gruncie rzeczy, to nikim, bo wartościowi mieszkańcy pracują poza Szczawnicą.
J.M. 2018-10-01 22:28:48
wiesz co pieter ty chyba ślepy jesteś i gdybasz co by nie było gdyby... i niedorzeczne jest to co wypisujesz. Wolę słonie i fontanny oraz inne przez minione lata prace wykonane przez miasto, niż miałoby to do tej pory wyglądać jak na terenach zarządzanych przez uzdrowisko i spółkę T. Nie interesuje mnie ocena postaci burmistrza tylko co zrobił, a przez lata zrobił i to jest fakt czy się go lubi czy nie. Argumentując swój wpis, że Niezgoda był na starcie podobnej sytuacji jak teraz Mastalski piszesz kolejne bzdury. Niezgoda studiował zarządzanie i marketing, jest też finansistą z wykształcenia , był wcześniej radnym, miał dobrego zastępcę. Sam zapał , młodość , świeżość Mastalskiego jak go wychwalasz przy jego całkowitej niekompetencji pracy w samorządzie, może dobra jest do sprawdzenia w dziale w jakieś firmie jako pracownik a nie jako szef dużej firmy w tym przypadku Urzędu Miasta.
pieter 2018-10-01 20:57:03
Dać szansę Mastalskiemu. Niezgodę w 2006 roku wystawił jego komitet, bo Król nie mógł. I Niezgoda tyle się znał, co Mastalski, a może i mniej. Gdyby nie wziął sobie Golby, to hoho. Dlatego jeżeli Mastalski weźmie sobie dobrych doradców = w sumie obecny sekretarz + dobry zastępca, jeżeli dogada się z radą to gorzej niż teraz jest nie będzie. A będzie lepiej, bo wniesie zapał młodości którego Niezgoda już nie ma. I skończy się noszenie wysoko głowy i wydawanie publicznych pieniędzy na fontanny, kwietne słonie i inne sny o potędze a zacznie się słuchanie ludzi i praca dla nich. Tymczasem teraz gdy dziury w drogach na bloki i w Szlachtowej my będziemy mieć jakieś nowe centra uzdrowiska w niżnej Szczawnicy. Tylko po co? Żeby jeszcze bardziej zadłużyć urząd? PiS nie da Niezgodzie ani grosza. To już pokazał ostatnio.
A. 2018-10-01 17:31:32
@B. Chyba ze słomy i gliny jak Szczawnicy na takie przesiebiorstwa nie stać. Po prostu Niezgoda się już przejadł
B. 2018-10-01 16:43:52
@A. . Daj spokój, zobacz jakie ma zaplecze czyli KW. Są w stanie wybudować stacje drogi krzyżowej na promenadzie aż do granicy ze Słowacją. Czy ktoś powie, nie. Albo nowy kościół Pod Sadami z parkingiem.
A. 2018-10-01 12:41:06
O Niezgodzie też mówiono że z PO startuje a akurat jest bezpartyjny. Co z tego że Mastalski startuje z ramienia PISu? Nie musi realizować ich wizji, przecież nie będzie inwestował w kościoły i pomniki Smoleńska, dajcie spokój. Ciekawa jestem jedynie jego radnych
Willa 31 2018-09-29 22:55:50
Kto będzie kandydatem na przewodniczącego w KW Mastalskiego?
nie o take polske 2018-09-29 14:39:46
sylwia r. to właśnie doskonały przykład bezmyślnego elektoratu Mastalskiego.
Zniesmaczony 2018-09-29 10:24:00
@ sylwia r. - Szanowna Pani, a jak Pani zdaniem można nazwać osobę która obraża innych anonimowo?
sdre 2018-09-29 09:39:43
Daria i sylwia r. Nie macie podzielności uwagi. PiS traktuje te wybory, jak sondaż i nie przejmuje się Maćkami czy Wackami na kandydatów. Poza tym, kto zna tego kandydata ze Szczawnicy, za którego kadencji mają być naprawione słupki gdzieś tam. A być może okazać się, że jest tyle wart co miejscowy senator albo posłanka. Dla KLERu na pewno są dużo warci, kosztem emerytów i rencistów.
sylwia r. 2018-09-29 07:23:02
Niezgoda to zwykły bufon który myśli tylko o sobie. Zagłosujcie na Marcina bo jest tego warty!
Daria 2018-09-28 21:36:44
Potrzebna jest zmiana bo: nic nowego się nie buduje a stare niszczeje. Patrzcie na pourywane słupki na promenadzie, dziurawy mostek, dziury na placu Dietla, zaniedbany park itp. Nie ma też żadnej oferty kulturalnej ani nic dla młodych. No chyba że zagonic wszystkich na Orlika. I niech mi ktoś jeszcze powie że obecny burmistrz się nie wypalił!
Zeus 2018-09-25 22:04:52
Widzisz hera, mój komentarz jest dowodem na to, że wiara w boga jest pełna paradoksów. Przysięgam, że nie znam kandydata. Chciałem przekazać coś innego.
hera 2018-09-25 20:45:34
Zaufanie do strażaków , ale nie do młodych strażaków chcącymi być burmistrzami.Mylisz pojęcia zeusie
Zeus 2018-09-25 18:05:44
Zaufanie Polaków do posłów 5%,senatorów 7%, urzędników 13%, księży 15%, lepiej sędziowie, lekarze i największe to strażacy 80%. Badanie dla WP.
Siedzący Byk 2018-09-25 17:50:54
Może to zabrzmi nieskromnie, ale ja też piszę doktorat 9 rok. Za 4 lata się bronię.
misio 2018-09-25 14:52:03
Brawo Marcin! Masz duże szanse tylko pokaż się ludziom bo Cie nie znają
tez realista 2 2018-09-25 11:47:02
do też realista: wystawienie tak słabego kandydata przez PiS to prezent dla Niezgody, który już dziś nawet nie ukrywa radości z tego powodu na fb. Jak ktoś zupełnie nieznany chce konkurować z dotychczasowym burmistrzem? Nie wiadomo o nim nic i kampanii w niecały miesiąc nie da się przeprowadzić. Start należało ogłaszać pół roku temu. Panie Mastalski - zrezygnuj pan i faktycznie niech dojdzie do sytuacji, że ludzie będą mogli głosować w plebiscycie tak/nie dla Niezgody.
tez realista 2018-09-25 10:52:10
Zgadzam się z realistą. Wybierając młodego na złość Niezgodzie sami sobie zrobicie zrobicie krzywdę i będziecie później podnosić larum. Mastalski startując do wyborów jest dla mnie niepoważnym i słabym kandydatem, skoro nie dokonał swojej samooceny mierząc siły na zamiary czy w ogóle się nadaje. A nie nadaje się. Ja z braku laku stawiam na doświadczenie samorządowe Niezgody, a nie na mrzonki rodziny i młodych kolesiów Mastalskiego.
Atari 2018-09-25 10:11:16
Siedzę i tak sobie myślę, że emeryci w Polsce to grupa, z którą należy się liczyć. W końcu to wyż demograficzny z czasów Polski Ludowej. To grupa, która chce żyć jak najdłużej. Zastanawiam się, czy w przyszłości w sondażach będzie informacja, że głosy tej grupy spowodowały upadek jakiejś partii. Kiedyś było hasło wnuczku schowaj babci dowód, teraz na odwrót: babciu schowaj wnuczkom dowód. Żyjemy w ciekawych czasach.
realista~ 2018-09-25 09:46:56
Jak widzę widzę wpisy pochwalne na młodego kandydata to zastanawiam się czy aż tak można ogłupieć ? Nie mam nic do młodych kandydatów, ale jest tylko jeden i do tego bardzo słaby dla rozumiejących wiadomo dlaczego. Każdy burmistrz dobiera sobie współpracowników i nie wierzę w to , że przy braku doświadczenia życiowego i zawodowego młodego będzie to ekipa marzeń. Więc bądźmy realistami w tej sytuacji niema wyboru i pozostaje czy nam się to podoba czy nie wybór Niezgody, aby nie było jeszcze większej katastrofy dla Szczawnicy. Proszę nie wypisujcie takich głupot , że Mastalski może zmienić świat, może uzdrowić Szczawnicę i jest wybitną jednostką (???) , bo to ośmiesza Was i wskazuje na Waszą totalną bezmyślność mając na uwadze mało alternatywną sytuację wyborczą w Szczawnicy.
emeryt 3 RP 2018-09-25 09:39:23
Idzie zima, w ciągu ostatnich 2 lat wszystko zdrożało o ok 30%. Emeryci nie dajcie się omamić PiSowi, jest Was dużo, bardzo dużo. Faktycznie przy poparciu PiS, to Niezgoda wybuduje cmentarz, bo to jest zgodne z programem Paluch i Hamerskiego. Wystarczy przetrzymać tylko te 2 lata. W Jaśle i Krośnie już ich "pojedli".
mayley 2018-09-25 09:28:08
A ja choćby nie wiem co napewno już nie zaglosuje na Niezgode..Marcin masz mój głos 100%
Klark 2018-09-25 09:11:43
Wygląda to raczej na koło ratunkowe rzucone... Niezgodzie. Bo przecież nikt nie uwierzy w sukces 29 latka, gdzie na trzy tygodnie przed wyborami nie wiemy nawet jak on wygląda! Koło ratunkowe przed kompromitacją o której pisał adwokat Paweł Bała: Jeśli w gminie o stanowisko ubiega się tylko jeden kandydat, w takiej sytuacji głosowanie przypomina referendum. Stawiamy znak ?x? w kratce oznaczonej słowem ?TAK? albo ?NIE? przy nazwisku jedynego kandydata.
http://wiescigor.pl/7306-2/
luśnia 2018-09-25 09:07:07
Wszystkie komentarze popierające kandydata PiS są z poza Szczawnicy. W takich miejscowościach, małych, mieszkańcy dobrze pamiętają, jak było za poprzednich "ekip", po 89. Najgorzej było za teraźniejszego senatora Hamerskiego, potem Związku Podhalan. Idąc dalej logiką, to za tego młodego też nic się nie wydarzy, chyba że ze składek i pracy mieszkańców wybudują nowy kościół wraz dużym parkingiem. Powielą przykład z Krościenka. Więc szkoda czasu. PiS to traktuje jak sondaż, a młody? no cóż.
Zadada 2018-09-25 08:41:00
No błagam ale wam pis nadaje wszystko to obietnice. Jeżeli Marcin to ich wybraniec to dlaczego jak wszyscy inni Panu Hamerskiemu odmówili to go wystawił? Marcin jest ofiarą tych karierowiczów. Syna nie poświęcił !! co przez 4 lata zrobił nic. Jak widzę go przecinajacego wstęgi to sobie myślę przemilcze.
dość dziadostwa 2018-09-25 08:09:42
Też nie rozumiem zarzutu że młody.to bardzo dobrze młodym ludziom chce się zmieniać świat,chce im się coś robić,dzialac a Grześ to ostatnia kadencję to już siedział i czekał od wypłaty do wypłaty czy kasa na jego kącie się zgadza a mieszkańcy niech se radzą...znajoma jak poszła poprosić o naprawę drogi to jej kazał sobie kupić auto terenowe no to sory za takiego burmistrza co tak ludzi traktuje...
Jasiek 2018-09-25 07:02:49
Zastanawiam się czy do Szczawniczan w końcu dotrze co się dzieje w mieście,zadłużenie,kolesiostwo,arogancja.
Regionalne Izba Obrachunkowa co do 2018 r: ? ?Zwraca uwagę bardzo niski poziom nadwyżki operacyjnej, czyli kwoty stanowiącej różnicę między dochodami i wydatkami bieżącymi, która wynosi zaledwie 94.100, 00 zł. Niski poziom tej kwoty istotnie ogranicza możliwości spłaty zadłużenia, a także świadczy o braku środków na spłatę zadłużenia?;
? ?Skład Orzekający zwrócił uwagę na wysoki stan długu Miasta i Gminy Szczawnica, który pomimo dokonania znaczniejszych spłat w 2017 r., nadal stanowi aż 73% planowanych dochodów na koniec 2018 r. przewidywany jest na niezmienionym poziomie (?)?.
Bez Pis- Niezgoda nie zrobi kompletnie nic,żadnej nie ma inwestycji w 2018 r./nie liczę cmentarza na Szlachtowej bo to się już wlecze z 10 lat/
Tak wiec tylko Marcin Mastalski przy pomocy PIS-u może uzdrowić Szczawnicę.
Tak nawiasem pytam czy Niezgoda jak przestanie być Burmistrzem nadal będzie chodził z kalendarzami?
Jak mówiono mi to ludzie w puszczali go bo obawiali się ,z e będą mieli kłopoty bo to albo nowa przybudówka,płot,kostka a to wyższe podatki.....
mr president 2018-09-25 04:56:12
rzadzi pis sa pieniadze , sa inwestycje . jest rozwoj SZczawnicy
asdfgh 2018-09-25 00:34:50
A co? Poniżej 30 roku życia nie może się trafić wybitna jednostka? Może! Popatrzcie na dyrektorów w ministerstwach! Średnia wieku to 26 lat. Same wybitne jednostki. 29 lat to w ministerstwie stary gość. Co najwyżej specjalista, jeżeli nie referent.
absolwent Akademii Ignatianum 2018-09-24 22:48:33
@Andrew. Ja też tego nie rozumiem.
moniek 2018-09-24 22:23:38
poparcie tak wiarygodne ze już na pewno polecę głosować na niewiarygodnego kandydata
Andrew 2018-09-24 21:45:06
Nie rozumiem jak młodzi ludzie moga się utożsamiać z pisem.
czarny jeleń 2018-09-24 19:48:37
Wiodąca siła Narodu ma w Szczawnicy kandydata na burmistrza.
  • PRACA | szukam
    wylewki maszynowe polecam
    Tel.: 880232189
    E-mail: petrekmaly13@onet.pl
  • PRACA | dam
    APARTHOTEL W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ ZATRUDNI NA STANOWISKA: KUCHARZ, KELNERKA, RECEPCJONISTKA.
    Tel.: 604 701 009.
  • PRACA | dam
    Firma transportowa zatrudni kierowcę na trasy międzynarodowe jazda tam i z powrotem . Możliwość przyuczenia do zawodu
    Tel.: 508095498
  • PRACA | dam
    ZATRUDNIĘ DZIEWCZYNĘ (studentkę) DO POMOCY W SKLEPIE ZABAWKOWYM, w Zakopanem. Praca 3 dni w tygodniu, na stałe. 609 097 999
  • PRACA | dam
    ZATRUDNIĘ DZIEWCZYNĘ JAKO SPRZEDAWCĘ NA STOISKO REGIONALNE Z ZABAWKAMI, W ZAKOPANEM. Praca na stałe.
    Tel.: 609 097 999.
  • PRACA | dam
    Zatrudnię KUCHARKĘ oraz POMOC KUCHENNA - Białka Tatrzańska. 608 10 10 76.
  • PRACA | dam
    WYPOŻYCZALNIA NART w Zakopanem prowadzi rekrutacje wśród mężczyzn (18-29 lat). Praca: przygotowanie sprzętu do wypożyczenia, serwis narciarski, prace porządkowe. Oferujemy przyuczenie do zawodu i gwarantujemy świetne zarobki. CV - biuro@zakopane-goski.pl
    Tel.: 692987940
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    Sprzedam willę w centrum Zakopanego, ulica Kasprusie.
    Tel.: 515247140
  • PRACA | dam
    Pomoc kuchenna, sprzątanie w obiekcie noclegowym w Zakopanem kom:
    Tel.: 602 475 794
  • PRACA | dam
    Pokojowa Bukowina Tatrzańska - praca stała w godz 8.00-16.00 telefon:
    Tel.: 510213878
  • PRACA | dam
    Nowy Targ - zatrudnię KUCHARZA z doświadczeniem i POMOC KUCHENNĄ. 794 380 578.
  • PRACA | dam
    Zatrudnię FRYZJERKĘ. 18 26 412 08.
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    Ładny dom na działce 3000m2 w Podwilku sprzedam-polecam
    Tel.: 660797241
    E-mail: marekg@b12.pl
  • USŁUGI | inne
    Załóż BEZPŁATNE konto! Zgarnij 200ZŁ!
    WWW: www.kasazakonto.eu
  • PRACA | dam
    FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA PRZYJMIE DO PRACY.
    Tel.: 608 165 139
  • USŁUGI | budowlane
    Malowanie, gładź gipsowa, tapetowanie
    Tel.: 504 286 272
  • PRACA | dam
    FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU. TEL. 668 333 831.
  • PRACA | dam
    Restauracja w Bukowinie szuka kelnerki. Praca od zaraz. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na numer tel.:
    Tel.: 609683058,182078169
    E-mail: willa@podmiedza.pl
  • PRACA | dam
    Pensjonat w Bukowinie szuka osoby do pomocy zakres obowiązków przygotowanie śniadań, sprzątanie pokoi, pomoc w kuchni. Praca od zaraz. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt numer tel: