2018-10-10 20:51:39

Wybory

Kandydat PiS na wójta Andrzej Pietrzyk zrywa wyborczy plakat (WIDEO)

Reklama

„Mniej słów więcej czynów” napisał na swoim plakacie wyborczym Andrzej Pietrzyk, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na wójta Bukowiny Tatrzańskiej i ruszył w minioną sobotę wieczorową porą w teren.

Pech chciał, że Bukowina Tatrzańska nafaszerowana jest kamerami. Na jednej z nich, o północy, nagrał się kandydat Andrzej Pietrzyk. Na filmie widać, jak podjeżdża swoim autem przed plakat kandydata na radnego Bukowiny Tatrzańskiej Jacka Sztokfisza i zrywa go. 

Sztokfisz jest kandydatem na radnego do Rady Gminy Bukowina Tatrzańska. Startuje z KWW Tatrzańska Jedność Samorządowców. - Powiesiłem plakaty na terenie Bukowiny i nagle zauważyłem, że zaczęły mi znikać. Byłem zdziwiony, bo zawsze wieszałem swoje plakaty na posesjach po uzgodnieniu z właścicielami. 

W sobotę w Bukowinie Tatrzańskiej nawet o północy nie wszyscy śpią. - Zobaczyliśmy jak podjeżdża swoją skodą przed ten plakat – opowiada świadek, prosząc o zachowanie anonimowości – Najpierw przez jakiś czas nie wysiadał z samochodu. Widać było, że obawia się, że ktoś go zobaczy. Odjechał i zaraz wrócił w taki jednak sposób, żeby było mu bliżej do płotu, na którym wisiał plakat Sztokfisza. Mimo, że zrobił to szybko łatwo go poznaliśmy. Byliśmy tam w kilka osób.      

Jacek Sztokfisz nie kryje,  że jest zdziwiony całą sytuacją. Dziwi się, że Pietrzyk uważa go za konkurenta, mimo że przecież on nie startuje na wójta. (Jedynym kontrkandydatem Andrzeja Pietrzyka w walce o stołek wójta jest Stanisław Łukaszczyk, obecny wójt) 

- Nie wiem dlaczego pan Pietrzyk mi to zrobił. Jak dowiedziałem się, że jest film i są świadkowie  zadzwoniłem do niego. Powiedział, że mój plakat zasłaniał jego afisze, a to przecież nie jest prawda. Byłem wściekły nabluzgałem mu – mówi Jacek Sztokfisz. 

Zapytaliśmy kandydata na wójta Andrzeja Pietrzyka o komentarz do całej sprawy. Nie chciał go udzielić. Powiedział, że zrobi to dopiero, gdy zobaczy film. Wtedy też powie, czy zrywał plakat czy też nie. A zatem, oto film.  

Przypomnijmy, plakaty wyborcze podczas kampanii wyborczej podlegają ochronie prawnej. Jest to wykroczenie, za które grozi kara grzywny do 5 tys. zł, a na nawet kara aresztu. 

Jurek Jurecki

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
cyklista 2018-10-16 13:28:41
@Bukowion - Nie wiem czy ten będzie lepszy. Widziany był tenże kandydat wielokrotnie jako czynny wyznawca dwóch kółek w koszulce obcisłej SKY i blokuje ruch podobnie jak cały peleton.
z boku 2018-10-16 03:51:11
@czujny OBSERWATOR . Jest jeden problem,gorszy sort to gorszy a wiec I glupszy wiec kazdemu gorszemu moze sie cos nie udac w jego poczynaniach,ale lepszy sort I kazacy sie zwac prawy I sprawiedliwy a do tego prawdziwy polka patryjota I jeszcze gleboko wierzacy katolik to takich czynow juz sie nie mial prawa dopuscic.Ja zwykly drugi sort wierzacy moge sie tam gdzies wyglupic. Masz przyklad z tasmami. krzywousty dumnie przed kamerami z biskupami sie lansuje a dla 5-iu dych cieszy sie z cudzego nieszczescia.Wiesz dlaczego?? bo wam pisiorom juz sie calkiem we lbach pomieszalo czujecie sie namaszczeni przez rydzyka I myslicie ze was to w gumiokach do nieba wpuszcza. Chcecie zakazac emisji ,kleru" mimo ze sami ksieza do tego nie nawoluja. sietsi od Ojca Swietego?? jezeli tak to w NT jest odzial w szpitalu moze zacznijcie z niego korzystac
Despacitos 2018-10-15 09:39:53
Pan kandydat powinien to traktować nie jak mandat, tylko jako pouczenie... Spierniczil sobie opinie nie tylko jako kandydat na wójta ale i opinię zawodową. I na co ci to ....?
zaciekawiona 2018-10-14 20:33:18
A ja mam pytanie do Was wszystkich. Wyobrażacie sobie włodarza naszej gminy który po nocy targa plakaty?? Jeśli tak -to gratuluję.

Gdyby to nie był Pan Pietrzyk Tygodnik Podhalański już dawno byłby podany do sądu.

Życzę za tydzień owocnych wyborów. Rozważcie w swoim sumieniu kogo wskażecie.
Janek 2018-10-14 17:37:21
Piksel, a gdyby redakcja Ciebie zapytała to jak brzmiałaby odpowiedź ? Odpowiedziałbyś stanowczo tak lub nie czy być może odniósł byś się w rozmowie do nagrania chcąc je najpierw zobaczyć żeby wiedzieć czego dotyczy. Różnie można to interpretować.
Piksel 2018-10-14 12:46:53
Nie chodzi o piksele, ale o mataczenie na zapytanie redakcji...To nie taka postawa powinna cechować sprawiedliwego kandydata na wójta; Jak zobaczę film to powiem czy to ja... He, he, A teraz Janek obiektywnie pisze, że to nie On tylko zmazane piksele... A ja widzę wyraźnie czoło i posturę tego o kogo chodzi, be świadków...
Janek 2018-10-14 12:10:40
Przepraszam a skąd taka pewność co do osoby Pietrzyka. Czy sądzicie że to nagranie to taki pewny dowód ? Kto jest w stanie w 100 procentach podać choćby kolor i marke tego auta ? nie mówiąc już o twarzy osoby która jest kilkupikselową plamką. Znam tych gości z widzenia i dla mnie na nagraniu moze byc każdy bo jest kiepskie. Coś mi sie zdaje że tych świadków incydentu też byłoby ciężko znaleźć. W tej sytuacji byłbym bardziej obiektywny.
Bukowianin z rocznika 79 2018-10-12 20:01:15
To pokazales Andrzej , naprawde klasa. Myslalem ze jestes na poziomie ale... Mozna kogos nie lubic ale grac nalezy fair play. Widac PIS to tylko hipokryzja i puste slowa.
obserwator 2018-10-11 23:48:16
Słynny plakat bukowiańskiego radnego po kilku dniach zerwany ponownie :D widać że kandydat na radnego jest wyjątkowo lubiany we wsi...prawdopodobnie za to że załatwił sobie robotę a w zamian za fuche na każdej sesji rady gminy grzecznie wszystko akceptuje
Radny - BEZRADNY
masarz Kowal- 2018-10-11 21:52:40
A ten co udostępnił materiał z kamery to konfident -kapuś, do okola podpuszcza sąsiadów.
obywatel 2018-10-11 21:30:18
Właśnie tak kolego PolskaPrawica. Na tej liście jest kilka nazwisk. np. Pani Rozmus, Pani Kuruc czy Pan Proszowski. Porządni ludzie. Szkoda, ze żadne z nich nie kandyduje na wójta, a pis promuje tego karierowicza.
PolskaPrawica 2018-10-11 21:15:02
Od wielu lat głosuję na PIS i krew się we mnie gotuje, że taki człowiek psuje wizerunek całej partii. Przez takich jak Pietrzyk ludzie tracą zaufane do Prawa i Sprawiedliwości. Mam nadzieję, że nie zostanie wybrany, bo za jakiś czas obrzydzi ludziom w całej gminie Prawo i Sprawiedliwość. A przecież tyle dobrego dla Polski zrobili w tej kadencji.
Najgorsze, że nie ma trzeciej opcji. Stajemy przed wyborem stare zło, czy nowe zło.
Bialcanka 2018-10-11 18:09:06
Widać że chłop obrony teraz będzie kontrolował nie legalne ogrodzenia i te rozwala jadę się ploty wzdłuż BukowinyTrzeba przyznać że do koryta po trupach
Bukowion 2018-10-11 17:25:47
To nie Pietrzyk podzielił wieś! Wieś się już downo podzieliła na zwolenników i przeciwników term, na tyk co klnom im pod nosym i tyk co głośno godajom co myslol o nich i tyj ik pozol się Boże imprezie na dwok kółkach. A Termy równo się Koloc. I stąd podział wsi.
kolega z rocznika 2018-10-11 16:24:09
Andrzej, jasny gwint, weź się ogarnij, bo wstyd. Jak usłyszałem o filmie, to myślałem, że to żart, ale jak nic widać, że to Ty! Po co Ci to było? Po co ta partia i to wszystko? Zamiast żyć z ludźmi razem to tylko narobiłeś kwasu we wsi i zwady między ludziami.
27:1 bieńkowska 2018-10-11 14:06:05
@kierowca123, "Jedyny sąsiad z którym mamy dobre kontakty na dzisiaj to Bałtyk. Ale to pewnie tez do czasu :)))" a żebyś wiedział, że masz rację!! Ten czas jest bliżej, niż się spodziewasz. Na razie Polska dyplomacja jest skłócona z europejskim LEWACTWEM. Ale już niedługo. Europa budzi się z letargu i lewactwa dni są w niej policzone. W końcu "12 gniewnych" ludzi też zaczęło się od jednego inaczej myślącego przysięgłego
Takitam 2018-10-11 13:31:16
No to pokazał
TAK obiektywnie patrząc 2018-10-11 12:41:49
Słabe i takie płytkie ... w urzędzie podpisywaliśmy też Panu Proszowskiemu i nie ma w tym żadnej sensacji. I innym kandydatom zarówno z jednej jak i z drugiej strony tez. Przecież to są mieszkańcy naszej Gminy a nie ludzie z kosmosu. Jak są aktywni to niech kandydują a wybór należy do ludzi. I po to są właśnie wybory...
Tak obiektywnie patrzac 2018-10-11 11:23:17
Sztokfiszowi to Jedność podziękuję ale w momencie jak przez jego działanie wpłyną fakty w sprawie Hawrania. Zapytajcie Panią Tybor jakim prawem w urzędzie agituje i podpisy na męża zbierała. Popytajcie po Jurgowie co u Koloca w tym temacie. Dopiero będziecie mieć aferę. I to w pełnym tego słowa znaczeniu.
Bukowion 2018-10-11 11:14:35
Sztokfisz nigdzie nie pójdzie bo sam po wsi plakaty zrywa!
no ale 2018-10-11 11:12:49
No ale sprawca grzechu reklamę ma za darmo.... 19 -20.000 tysięcy wejść na stronę.... I rób tu ludziom dobrze, jak grześnik i sensacja ino w cenie. He, he, he....
jancyjos 2018-10-11 10:34:13
LUDZIE !!!
Czy Wy nie widzicie, że on to zrobił, bo tak mu nakazał jego patriotyzm wewnętrzny. ON jest jak "żołnierz wyklęty", który broni słusznej sprawy, a mianowicie walczy z KODami, Jednościami i innymi Platformami.
górzan 2018-10-11 10:06:17
Żenada. Ci co nie są stąd to sobie mogą pisać, że nie widać dokładnie twarzy, prowokacja, podstawiony itp. Ale my tutejsi, którzy go znamy, wiemy, że to on. I choćby nie wiem jak się wykręcał, to w Bukowinie i tak ludzie wiedzą, ze to on. Jako członek ZP, żądam, aby zrezygnował z prezesowania naszemu oddziałowi ZP, bo to wstyd, żebyśmy mieli takiego prezesa. Tak samo te panie, które są z nim na bilbordach, nie wstyd Wam teraz? Pietrzykowi możemy podziękować za to, ze podzielił Bukowinę. Ciekaw jestem co jeszcze jest w stanie głupiego i wrednego zrobić w imię partii i dla kariery?
kierowca123 2018-10-11 09:38:23
pis robi "dobrą politykę w kraju i zagranicą"???? :)))))))) no nie, skończ z tym mistrzowskim sarkazmem bo się herbatą oblałem prawie :)))) nikt w Europie poza Orbanem z nami nie gada. A hasło dla polskiej dyplomacji to od kilku lat "1:27". Jedyny sąsiad z którym mamy dobre kontakty na dzisiaj to Bałtyk. Ale to pewnie tez do czasu :)))
Jantoska 2018-10-11 09:35:14
Pietrzyk wbijał szpilę Łukaszczykowi, że płony i nie dla ludzi choć dobry gospodarz i dobry mówca. Pietrzyk za to charakter pokazał przy Sztokfiszowi? Zrobił tym nikczemnym małym czynem dużo, prawie nic nie mówiąc i głupio się tłumacząc? Gadali, że Pietrzyk przynajmniej do ludzi wychodzi i chce z nimi rozmawiać, a tu widać że na piękne oczy nie warto głosować.
ALE o co chodzi ? 2018-10-11 09:31:29
Jeszcze raz się dziwię ... mało słów i więcej czynów - przecież realizuje swoje hasło wyborcze - i słów mało bo cisza w nocy i czyn godny jak na kandydata na Wójta... ciekawe czy Pan Jacek nie da go do Sądu w trybie wyborczym...
BS 2018-10-11 09:04:21
Kto z was bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem... Ludzie przestańcie osądzać bo sami nie jesteście wporządku. To prawda, nie jest to godna postawa ale tak naprawdę nie wiemy naprawdę jak jest ale wszyscy tak naprawdę jesteśmy rządni afery a najbardziej Tym którym na tym zależy. Manipulowanie opinią publiczną nie jest też etyczne w złym tego słowa znaczeniu bo zachowujecie się jak półgłówki siedzący przed TV i łykacie jak pelikany ten hłam ktory wam pokazano a reszta siedzi na wygodnych stołkach i się cieszy.
Boje się 2018-10-11 08:58:10
Boje się, że jeśli kandydat tyle uwagi przykładał i kombinacji zrobił, żeby malutki i osamotniony plakacik zerwać - to wójt z niego będzie skrupulatny... Zadba o każdą działkę, o każdy dom.... Ograniczy lewe podłącz do wodociągów i kanalizacji, samowole budowlane i grodzenie płotów przy drogach.... Aby na przyszłość konkurencja plakatów nie miała gdzie wieszać !
gnom 2018-10-11 08:51:58
Jacka ktoś bardzo nie lubi, bo znowu plakat został zerwany z wiadomego płotu. Pytanie czy kamera wszystko nagrała?
Ja PiSowiec 2018-10-11 08:32:14
Ja od lata głosuje na PiS, ale w wyborach samorządowych w gminach to inna bajka, ludzi się zna i niepotrzebnie PiS i inne partie sie tu wpier****ją... Potem się dziwić dziwić, że sam PiS robi dobrą polityke w kraju i za granicą, za to nie powinien firmować ludzi, którzy sa z nim związani od przypadku do przypadku...POtem takie wpadki jak w Bukowinie.... A złośliwcy i zaKODowane szuje sobie zamiast na winowajcy, to se na PiS-ie używają...
Baca80 2018-10-11 07:56:13
Dwie sprawy. Nie zależnie od tego kto z jakiej partii proste pytanie. Jak taka osoba która nawet nie potrafi mądrze usunąć plakatu konkurenta może rządzić gminą? Zamiast dac komuś "na piwo" i żeby to zrobił to sam to robi. I ośmiesza się tym.A druga ważniejsza sprawa. Gdyby ktoś to samo zrobił kandydatowi obecnej władzy to mielibyśmy to już w głównych wiadomościach.
skansyniok 2018-10-11 07:42:25
Jakiekolwiek motywy kryły się za tym czynem, było to nieodpowiedzialne i dziecinne. Niegodne kandydata na wójta, co dopiero samego wójta i źle rokuje na przyszłość.
kierowca123 2018-10-11 07:38:14
Po czymś takim od razu powinien zrezygnować a nie czekać czy na filmie widać gębę czy nie. I co? znajdą się osoby które zagłosują na kogoś takiego w wyborach ??? I to jest niestety pojęcie o demokracji całej jego partii. Za poprzedników za zegarek z niewiadomego źródła odchodziło się z polityki, teraz za przywłaszczane miliony z nagród " które się przecież należały!!!!" i za inne wałki siedzi się twardo przy korycie.
Bukowianka 2018-10-11 00:40:14
Szkoda ze Sztokfisz przez całą kadencję nie wykazał się taka skutecznością bo może choć obiecany mostek by zrobił. I tak wolę Pietrzyka bo mam dość prywatnej imprezy Term . A Pan Jacek...brak słów...
Ciekawy 2018-10-11 00:26:58
Ula Paprocka, CAŁA PRAWDA!! A pan Sztokfisz jak plakaty zrywa to ok?? Też są na to świadkowie! Tylko nikt nie jest świnia, ale jak sam zaczął to kto wie... Niech nie będzie taki pewny, że też go nie nagrali. A przepraszam, on jako pracownik gminnego zakładu komunalnego tylko sprząta.
czujny OBSERWATOR 2018-10-10 23:30:45
Jak niszczono, zrywano czy zamalowywano kilka dni temu plakaty i bannery "pisowskie" w Zakopanem, wtedy niewiele mieliście do napisania: "Zniszczyli kilka plakatów kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. Część zdarli, na innych pojawiły się napisy. To pierwszy taki przypadek w czasie trwającej już od kilku tygodni kampanii wyborczej w Zakopanem." Nic więcej, tylko tyle. O ochronie prawnej, której one podlegają podczas kampanii wyborczej oraz o odpowiedzialności karnej za ich zrywanie też nie pisaliście. Że jest to wykroczenie, za które grozi kara grzywny do 5 tys. zł, a na nawet kara aresztu. Taki u was "obiektywizm". Nawet w komentarzach można było znaleźć zrozumienie, bo: "przecież to żadna sensacja", zaraz "cza powołać komisję śledczą" a w ogóle to "wśród wielu przymiotników opisujących Panią Agnieszkę, na pewno nie ma: mądra."
thomasporter 2018-10-10 22:56:29
Na Glodowskim fajerwerki ponoć strzelają od godziny 20.50. W gminie nie takie rzeczy się teraz dzieją. Jednym słowem z dwojga złego Pietrzyk górą...
mr.zoob 2018-10-10 22:48:36
Zachowanie człowieczka maluczkiego. Komentarz człowieczka głupiutkiego. Strach się bać. I to na wójta kandyduje...
Tez bukowion 2018-10-10 22:43:40
Może i Sztokfisz nic nie zrobił ale nie jego tu rozliczają, a żeby kandydat na wójta plakaty zrywał to żenada
Bukowion 2018-10-10 22:30:43
Niby Bukowion, mom prawo do niego zyzac bok na niego głosował 4 roki tymu a nie zrobiyl NIC!!! Załatwił se robotę i wiyncyj nic!!
NIBY Bukowion 2018-10-10 22:11:18
"Bukowion", co zizos do Sztokfisza....Nedy som se plakatów nie zwrywoł... Reśta do wyborców nolezy....
Druh OSP 2018-10-10 22:09:45
Do Pani Paprockiej.
Płot należy do jednego z druhów OSP-prawda.
Kamera jest na sklepie należącym do członka OSP-nieprawda.
Pozostałe punkty to dziecinada.
Chyba śledztwo się nie udało ?! Powodzenia następnym razem.
gogus 2018-10-10 21:51:29
żenada, czego więc można się spodziewać po tym człowieku, gdyby nie daj Boże zasiadł na stołku Wójta????
Widać, że to karierowicz, " po trupach do celu".
Prawy 2018-10-10 21:45:42
Sztokfisz taki prawy a jak 4 lata temu nagminnie popełnił przestępstwo wciskając ludziom ulotki razem z listami to było ok. Zapomniał wol....
iga 2018-10-10 21:43:30
Jeżeli kandydat na wójta robi takie rzeczy, to co będzie robił jak wójtem zostanie?! Różne cuda się w Bukowinie dzieją, więc może i to przejdzie.
Mieszkaniec Rusinskiego 2018-10-10 21:38:59
Bukowion 100%racji!!Sztokfosz w tych wyborach nie rozniesie se ulotek z listami jak 4 roki tymu. Załatwił se robotę w gminie to teroz trzynsie portami że jak Koloc wojtym nie zostanie to trza będzie na bezrobocie iść. A mnie tam sycko jedno cy Pietrzyk zerwał tyn plakat cy niy. I tak bedym na niego głosował bo mom dosc tego całego Tour de Termy i odcina Io nos od świata na dwa dni.
Bukowion 2018-10-10 21:27:09
Do Tyz Bukowion: ale co to zmienia??? To Sztokfisz może nic nie robić przez 4 lata, oklamywac ludzi, załatwiać sobie prywatne interesy i po 4 latach nic nie robienia zmienic okręg????
sp 2018-10-10 21:23:36
W1.12min, słychać strzały.
Tez bukowion 2018-10-10 21:09:02
@bukowion tylko ze Sztokfisz nie jest konkurentem pietrzyka , zupełnie na inny szczebel startuje jeden i drugi..
K)raina N)ietypowych T)epakow 2018-10-10 20:58:15
Nyj pokazał chłopak swoje prawdziwe oblicze jak to mówią chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z wieśniaka już nie mam nadzieję że dostanie to 5tys.zl do zapłaty chociaż by na cele charytatywne
ALE o co chodzi ? 2018-10-10 20:55:19
Przecież jest mało słów a sporo czynu ...
Bukowion 2018-10-10 20:45:57
A udowodnił kto Pietrzykowi, że to on?? Jakim prawem Pan Redaktor stwierdza fakt? W Polsce jest coś takiego jak domniemanie niewinności. A Sztokfisz się mści, bo go na listę PISu nie wpisali! Tonacy się brzytwy chwyta. 4 lata temu był listonosz em na Rusinskim to sobie kampanie w robocie robił Naobiecywal i nic nie zrobił. Załatwił sobie tylko pracę w gminnym zakładzie komunalnym i tyle. Teraz zmienił okręg ale ze widzi że szanse ma marne to chwyta się wszystkiego. Panie Sztokfisz wybory mina a z ludźmi trzeba dalej żyć i nie wiadomo do kogo trzeba będzie rękę po pomoc wyciągnąć. Panie Sztokfisz takie coś lubi się mscic.
ttpr 2018-10-10 20:27:10
Góralski honor. A co to jest? To takie coś w bajkach o Janosiku. AAA zapomniałem on nie był góralem.
Ww 2018-10-10 20:24:08
Honornik na jego miejscu tobyk z Bukowiny wyjechal.Pcha się do koryta.Bo juz wszystkie fuchy pozbieral
Pat 2018-10-10 20:19:24
No to pozamiatał,ale i tak wiedzieliśmy ,że wygra dżuma albo cholera ,dalej dziurawe drogi, po których za to będą śmigali kolarze ,nepotyzm w gminie i takie tam.
smutne 2018-10-10 20:18:11
Zawsze miałem poglądy prawicowe i takie pozostaną, jednak smutne jest to, że daje się poparcie ludziom małym i nie sprawdzonym. Sam miałem na niego głosować jednak po takiej kompromitacji..... Samo jego zachowanie budzi niesmak-jak zobaczę film to powiem czy zerwałem czy nie -nie tego się spodziwałem po kandydacie na wójta.
Ewa 2018-10-10 20:15:14
To był na STÓWĘ Pietrzyk - do Sądu z nim w trybie wyborczym .Ma zapłacić 20000 tys zł na biedne dzieci - i takie ich metody.
no_bez_jaj 2018-10-10 19:47:57
@thomasporter, co ty bredzisz?
jeżeli to nie Pietrzyk to na pewno poda tygodnik do sądu w trybie wyborczym i udowodni, że to nie on :)
AP-lous(y) 2018-10-10 19:40:30
Jesteście beznadziejni. Przecież ten plakat się sam zerwał, a Bogu ducha winny kandydat pisu chciał go ratować, ale już nie zdążył. I wszystko nie niego. A on tak dobry, taki honorowy...
thomasporter 2018-10-10 19:32:25
takich skód w autoremo jest 100... twarzy nie widać a świadka to na wszystko można znaleźć.. ważne żeby obecny wójt został na stołku.. ściema
pepe 2018-10-10 19:26:43
POmioty mają radość a toż to wasza taktyka. Buc znajdzie się nawet wśród uczciwych ludzi.
To nic ? 2018-10-10 19:26:42
Toni.. .Mów za siebie - bo my ludzie jesteśmy okropni - niektórzy... Facet impulsywny i zazdrosny, to źle o nim świadczy,
ale yaya 2018-10-10 19:16:06
Nieładnie ! Co to wybory robi ą z niektórych ludzi...? A niedawno byli kolegami... No zabrakło góralskiego honoru i cierpliwości w oczekiwaniu na wynik. No po czymś takim nic dobrego kandydatowi nie wróżę...
Realista 2018-10-10 19:13:47
Za to go lubię:) masz mój głos:)!!!
kurr 2018-10-10 19:10:30
fiu fiu, zrywanie plakatu i zatrzymanie po lewej stronie na podwójnej ciągłej. nikt mu nic nie zrobi, skoro jego partia kupuje góry. pisiorska szlachta sie bawi.
Toni 2018-10-10 19:03:47
Ale bzdury,Pietrzyk to bardzo faj y facet, poziom zazdrości i nienawiści sięga zenitu:((mnie to nie dziwi,my ludzie jesteśmy okropni.
stasek 2018-10-10 18:49:44
Prawy i Sprawiedliwy
Abeto 2018-10-10 18:49:24
A miołef..na niego głosować!