Z ostatniej chwili
Pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w Nowym Targu

Reklama

2020-02-19 17:13:31

Gmina Bukowina Tatrzańska

Droga przez Brzegi. Przecież tędy nie da się przejechać

Nasz Czytelnik zwraca uwagę na fatalny stan nawierzchni na drodze prowadzącej przez Brzegi.

Brzegi leżą na terenie gminy Bukowina Tatrzańska. - Przecież przez te dziury nie da się przejechać - pisze nasz Czytelnik i wysyła zdjęcia.


W wielu miejscach na Podhalu po zimie pojawiają się dziury w asfalcie, w Brzegach jednak - jak widać na zdjęciach - dziur jest chyba więcej niż asfaltu.

1
2
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Bodzio 2020-02-21 13:05:39
Dobro zmiana niech więcej sypia solom to dziur nie bedziy hej
Longer 2020-02-21 09:47:26
NIECH WIECEJ WYSYPUJA DROGI JAKIMS ..... W POSTACI KAMYCZKÓW KTÓRE BIJA PO AUCIE LUB ŁATAJA DZIURY ZAMIAST WYLAĆ ODCINEK DROGI
do @ PółRzepiszczanka 2020-02-21 08:14:10
Teraz moda na drogi betonowe...., jak na autostradach. Zrobią betoniarnie to i drogę muszą wybetonować i w stronę Jurgowa, a może i do Czarnej Góry...Głowa do góry, będzie betonowa droga do Rzepisk nie grulisko..., bo auta z betonami ugrzęzną! Inaczej i tak spadnie zadanie budowy drogi na gminę , bo betony nie dojadą...
K 2020-02-20 19:43:02
Ciekawe co na to władza? Sołtys i radny w jednej osobie. Jak się kilka srok łapie za ogon, to nie starcza czasu, jak widać na załączonym obrazku, na zadbanie o normalną infrastrukturę. Wstyd. A łatanie na Tour ds Pologne to farsa i żenada. Do roboty demokratycznie wybrana władzo!
Z Leśnicy 2020-02-20 11:44:16
Takich dróg jak w Gminie Bukowina Tatrzańska to chyba już w żadnej innej gminie obydwu powiatów (nowotarski, tatrzański) nie ma. Do Swój, masz w pewnym sensie rację droga jest powiatowa, jednak większość gmin (o ile nie wszystkie) chcąc poprawić jakość swoich dróg powiatowych współpracuje ze starostami, niejednokrotnie dokładając coś do modernizacji. Nawet pomijając "powiatówkę" droga przez Kobylarzówkę zaczynając od bacy do skrzyżowania z drogą krajową, przecież są "gruliska" lepiej wyglądające. Sprawdźcie sobie na "nowej" stronie internetowej urzędu, od początku nowej kadencji nie ma ani jednej interpelacji! Kraina mlekiem i miodem płynąca nie ma w dwóch wsiach nic do roboty!!!
PółRzepiszczanka 2020-02-20 10:38:55
Wstyd panie wójcie, wstyd radni. Za poprzednich władz drogi w gminie były idealne, nie było ani jednej dziurki po zimie, a wy przez 1,5 roku kadencji doprowadziliście je do takiego fatalnego stanu i wszystkie ,,nowe" ,pamiętające czasy PRL drogi się posypały w całej gminie. ha ha. Moim zdaniem, gdy gdyby ludzie chodzili pieszo a nie wszędzie musieli jechać samochodem, to te nawierzchnie wytrzymałyby kolejne 40 lat. Tak czuję, że ludzie którzy najgłośniej wrzeszczą, co to im się wszystko należy od gminy pracują na czarno, wynajmują kwatery na czarno, biorą zapomogi na dzieci z gminy, bo dochodów nie wykażą, płacą 70 złotych podatku rocznie a chcieliby nowe drogi , nowe szkoły , nowe remizy, nowe sale gimnastyczne, nowe oświetlenie, stadiony, kanalizację, ścieżki rowerowe, Czas wójcie zakupić maszynkę do robienia pieniędzy.
Kwiatuszek 2020-02-20 09:24:45
Droga w Czarnej Górze to mistrzostwo świata; nie wspominając już o drogach wewnętrznych, zwłaszcza o tej co do Biblioteki Publicznej prowadzi. A nasz pan radny zajmuje się tym co do niego nie należy (ratuje szkoły w innej miejscowości, troszczy się o posadę dla rodziny). WSTYD panie radny przed wyborcami, którzy postawili na młodych. lepiej niech się pan zajmie bieżącymi i pilnymi sprawami w swojej miejscowości i ich najszybszym rozwiązaniem. A nie szukaniem haków na innych ; bo za chwilę kadencja minie i niczym się pan nie wykaże. A zaufania nie da się odzyskać.
Kolejorz 2020-02-20 08:09:50
Ale jak by ktoś niektórych dziur na brzegach nie zauważył ze zdj 2 to koło urwane i zawieszenie do wymiany bo na zdj tego nie widać ale są mega głębokie ale nie bójcie się pany niedługo tour de Pologne to połatają troszkę
Corno Gorzon 2020-02-19 23:45:10
Po zimie drogi wszędzie dziurawe. A w Białce uderzcie na Kotelnicę bo to ich autobusy psują drogi. Gdzie na taką drogę takie ciężkie autobusy. Każe trzepią to niech drogi po sezonie naprawia.
Stasiu 2020-02-19 23:08:59
Zubek dobry załatwić owiys , siecke i cosi do tego łod ksindza i gminy. NAS chłop i wara wom łod Niego.
Kościeliscan11 2020-02-19 22:55:31
Do wiktoriojo
Majom dutki bo nom wziyni. Chyba przewidujys ich koniec skoro pises ze zatynsknime.
wiktoriojo 2020-02-19 22:16:51
Jesce zatynsknyciy za piysym i tym piyncyt
Bo wiydzym ze siy wom w baniokach popzewracalo.
To nic ze łoni są malo przyzwoiciy
Ale za to jakie mają piyniadze na nos sickich nie robow.
Kościeliscan11 2020-02-19 21:23:50
W Kościelisku nie lepiej. Też zapraszam redaktora z aparatem. Ale zato będziemy mieć nowy ,,biathlon". Trzeba bedzie sprzedać auto i kupić biegówki i flinte.
Kierdel 2020-02-19 21:04:23
Co łod zubka wceciy
Sicko wom doł na tacy
Wom zaś niy pasujy
Piykne portki mo
Swój 2020-02-19 21:00:11
Do Leśnican...
Podpisuje się Leśnican , a nic nie wiy abo udaje .Mocie Panią Maryśkę Dudek w powiecie? No to jak zeście ją wybrali to do niej pisać i chodzić coby droge poprawili bo to DROGA POWIATOWO NIE GMINNO!
Morawczynianin 2020-02-19 20:46:02
Droga przez Morawczyne jest jeszcze w gorszym stanie dziury takie że idzie kola urwać
Leśnican 2020-02-19 20:22:36
Na Leśnicy to samo, omijasz jedną dziure i wjedżdżasz w kolejną. W paru miejschach postawione znaki i ch*j, zostawisz koło w dziurze, ale powiedzą że przeciez znak był...
Droga przez którą ludzie omijają Białke T. w drodze do Bukowiny i Zakopca, a dziurawa jak ser. Brawo Bukowina po internecie juz dawno lata zdjęcie wjazdu do Leśnicy na nim ładnie widać jaka jest różnica między gminami.

Ps: Ok "podobno" mają robić droge, ale na razie nikt o tym nic nie mówi, a i nie zapowiada sie na jakieś prace
Stasek 2020-02-19 20:07:33
A w Białce od pod grapy na grapę .
Strach się bać
Anonim 2020-02-19 18:56:31
A na Rusiński w Bukowinie jedzie się po takich dziurach że można podwozie zostawić. To jest skandal, że gmina o to nie dba już któryś rok. Ciekawe kto ludziom za zawieszenie zapłaci!!!
zokopianin 2020-02-19 18:47:12
Przejedzcie przez cały dzianisz i spróbujcie nie stracić koła
Ja 2020-02-19 18:34:38
Może Pan radny Zubek postara się o nową nawierzchnię?
G 2020-02-19 18:32:19
A na Leśnicy też jest masakra
I love Spisz 2020-02-19 17:37:52
A droga przez Czarną Górę? A droga z Czarnej Góry do Trybsza? Dramat. Najlepiej dać ograniczenie do 30 lub 40 i odpowiedzialni za drogi mogą spać spokojnie.
stasek 2020-02-19 17:28:45
Dobrze że podpowiedzieliście gdzie takie fajne drogi,
Panowie odpalamy napęd na 4 i jedziemy potrenować.