Reklama

2018-01-14 18:00:00

Reklama

Wiadomości TV TP: Prawo kubka na Gubałówce. Oszuści grożą mieszkańcom

Reklama

Proceder nielegalnej gry w trzy kubki trwa na Gubałówce od lat. Z jednej strony trudno uwierzyć, że policja i straż miejska nie mogą sobie poradzić z oszustami z drugiej, że ciągle są ludzie, którzy dają się nabierać graczom. Oszuści stają się coraz pewniejsi. Jak twierdzą mieszkańcy i handlujący na deptaku na Gubałówce zagrażają również ich bezpieczeństwu.

Reklama
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
czopek 2018-01-18 08:57:19
Mała patologia zawsze rodzi większą patologię. Wystarczy cierpliwie poczekać na rozwój wypadków.
stasek 2018-01-16 01:03:20
"gdzie diabel ni moze, to babe wysle" Gazdziny do kupy, mietly w gosc wysprzatojcie to dziadostwo, pokozcie wladzom ile sa warci...przecie nikt wom nic nie zrobi !!
Fibi 2018-01-15 09:56:00
Motocyklista pieknie się tą miotłą wykręciłaś :)
Już widze masz problem ze wszystkim.... to dlaczego wydajesz pochopne opinie...
Każdy mundry jak patrzy z boku.. Motocyklustko kto Ci broni pogrozić tą miotlą kubkom . Żadnych strat nie poniesiesz, jak mowisz to nie Twoja miotła... bohaterką zostaniesz.
Komendant się boi o kamery, które są jeszcze są w pudełku, bo jedna kosztuje 5 tys. Te zamontowane jak widać na filmie mają sie dobrze.
Operacja plastyczna twarzy o wiele wiecej... tak gwoli informacji.
zakopiańczyk 2018-01-15 08:40:27
Proceder gry w trzy kubki jest tak samo legalny jak obskurne stragany po obu stronach deptaka na Gubałówce. Bezmyślna i nielegalna lokalizacja tych bud w samym chodniku również stwarza zagrożenie dla pieszych którzy muszą przeciskać się środkiem drogi pomiędzy samochodami bądz zaprzęgami.
antekpolcmajster 2018-01-15 07:36:14
Nie sztuka biegać po Zakopanem z blachą i klamka na wierzchu jak wiejski rumbo z Bukowiny Tatrzańskiej /zawsze musi pokazać, że klamka na kurtce/, ale za tym powinny iść czyny, a nie szpan wiejski.
motocyklistka 2018-01-15 05:36:07
Fibi, dlaczego "kubki" miały by mi miotłę połamać, to nie moja miotła, a pracodawcy, z drugiej strony ja ich nie spotykam. Zarabiam grosze na sprzątaniu, a ta gra to rozrywka dla BOGACZY, mnie na to nie stać, mało tego mnie nawet nie stać na bilet na kolejkę na Gubałówkę. Na nogach też nie wyjdę, jak wiesz moja waga mi nie pozwoli.
Trzymać się od nich z daleka, a nie będę mieli okazji do oszustwa, bo na tym ta gra polega.
W tytule jest napisane, że "oszuści grożą mieszkańcom", GROŹBY - no to już poważna sprawa i tym należy się zająć!!!!
Fibi 2018-01-14 22:25:15
Motocyklista piszesz byle pisać , chcesz być bohaterką, ? ależ proszę bardzo... lifting twarzy Ci się nawet przyda .. I to bardzo, dawaj...
Mądrujesz się a masz tylko mopa do stracenia.
Co z tego, ze jeden czy dwóch zostanie ukaranych a gdzie reszta?
Głupki i tak bedą grać.
Ziobro 2018-01-14 22:06:57
Teraz można odbierać majątek pochodzący z przestępstwa. Dlaczego policja i prok Bogdanowicz nie wykorzystuje tego narzędzia jakie wprowadził PIS? Byłoby więcej niż mandacik za trzy stówki do stracenia :)
abc 2018-01-14 21:27:17
Powinno przyjść kilkunastu chłopa, nakopać im do życi i byłby spokój.
motocyklistka 2018-01-14 21:25:39
Ubawiony, masz racje.

Fibi, straszny fałsz, to co piszesz, a robisz. Tak, tak.
ciekawe to 2018-01-14 21:20:17
No to czekamy Fibi masz teraz pole do popisu.
Ubawiony 2018-01-14 21:17:55
Chciwość i głupota gubi ludzi, Ambergold, trzy kubki, wszędzie to samo.
Dziś też byli, widać dobrze im się z Tego żyje, bo chłopy, że strach się bać. Z drugiej strony ta oszukana, zapłakana kobieta w reportażu to śmiech, dostała 600 i już chciała policję odwołać.
Tylko skarbówka i setki tysięcy kary za nielegalny hazard.
rip 2018-01-14 21:06:47
Policja zakopane..................
Fibi 2018-01-14 20:47:11
nowy- w samo sedno żeś trafił... :) Ciekawe czy motocyklista by była taka mundra jaby jej tom miotłe :) kubki polamały. Albo "lifting" twarzy chcieli zrobić . W jej przypadku akurat by sie przydał :) Policja jest strasznie opieszała, kubki grają a tym samym stwarzają realne zagrożenie dla mieszkańców. Czasem mam wrażenie jakby wszystkie służby "miały czas"
Ta zwłoka z kamerami...
F 2018-01-14 20:33:22
Montować dalej te kamery a nie bać się, że pobiją... Chyba ze się boicie, ze Wam ryje też obiją Komendancie. A może chcecie aby sobie jeszcze zarobili. Co do obicia ryja Policja i Staż sie boi, to co mają powiedzieć mieszkańcy. Kamery
i patrole ukrócą trochę ten proceder, a także sprawią, ze będzie bezpieczniej na Gubałówce.
Wpisujcie się w tablicę
Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Niech Policja i inne służby wytoczą wojnę " kubkom" bez narażania kogokolwiek.
starszy mądrzejszy 2018-01-14 20:12:26
Do "nowy", takie oskarżenia są karalne. Masz dowody. Może warto namierzyć ID skąd piszesz i rozpytać, co wiesz na ten temat?
nowy 2018-01-14 19:46:37
do motocyklista

uderz w stół a darmozjad się odezwie
cytujący 2018-01-14 19:45:02
Cytuję wypowiedzi pod artykułem z początku stycznia... no i ta czujka, którą namierzyli tak łatwo reporterzy wyjaśnia wszystko.
Ja pytam, czy Krajowa Administracja Skarbowa o której mówił Rzecznik Prasowy Policji ma większe szanse na nałożenie dużo wyższej kary, tak aby kubkowcy w końcu zniknęli?

radiostacja 2018-01-04 18:18:55
@gość, jaki to problem kupić radiostację, wejść na częstotliwość policji, straży i podłuchać polecenie dyżurnego, który łączy sie z radiowozem prewencyjnym i kieruje patral na Gubałówkę :) tak własnie działają, a "podsłuchiwacz" jak kiedys tutaj napisał zarabia tysiace :) nie zdąża dojechac :)

prawnik 2018-01-03 19:20:49
buhahahahha - policja już od kilkunastu lat ma ich portrety, od kilkunastu lat nagminnie ich zamyka. Co wy wszyscy mądrzy inaczej, piszący poniższe komentarze myślicie, że policja nie potrafi w cywilu podejść, próbować zagrać i założyć im kajdanki, ale co z tego, rola policji na tym etapie się kończy, prokuratura też jak widać niewiele może. Pytanie kto może w końcu to ukrócić???
motocyklistka 2018-01-14 19:19:47
@nowy, zatrudnij się w Policji, zastań "darmozjadem", bo teraz pewnie jesteś kimś "ważnym" i zamknij ich, tych od gry w "trzy kubki".
Słuchałeś wypowiedź rzecznika, czy tylko oglądałeś?!
Następny mądry tak jak i ci, którzy myślą, że wygrają. Gdzie wy ludziska się uchowaliście... szkoda słów!
rts 2018-01-14 19:03:13
kilku zakapiorów zastraszyło górali ! Nie wstyd wam? 20 lat temu nie do pomyślenia.
pytajęcy 2018-01-14 18:55:13
ludzie się boją bo nie czują wsparcia w lokalnej policji . "czekają na cud"..??
nowy 2018-01-14 18:35:36
KAS nie wszedł z Policją w żadną współpracę, przestańcie ludziom mydlić oczy tylko się za robotę weźcie bo podatki na Was płacimy darmozjady