Reklama

2018-04-21 17:00:30

Zakopane: Klaudia Tasz o pobiciu pod Gerlachem (WIDEO)

Wysokogórski spór pod najwyższym tatrzańskim szczytem rozstrzygnięty z użyciem siły, mamy relację Klaudii Tasz, która zgłosiła pobicie słowackiej policji.

Słowacja. 14 kwietnia na policję zgłosiły się trzy Polki. Przewodniczka tatrzańska i jej klientki. Przewodniczka miała być pobita przez słowackiego przewodnika na Batyżowieckiej Próbie w czasie podejścia na Gerlach. Zobaczcie jak o zdarzeniu opowiadają przed naszą kamerą i co było przyczyną nieporozumienia. 

jas, rav

Reklama
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
tk 2018-08-26 09:56:51
Na Zakopanym ma strasznie zszargana opinie szkoda sie wiecej rozpisywac omijac ta kobiete
tk 2018-08-26 09:46:33
omijac z daleka ta osobe
adik 2018-04-23 15:10:11
A najgorsze Gosiu że ona myśli że tak należy.
Jak ja z pracy abc wyrzucił to mu na hotel napadła i moralnie uważa że jest ok. 1-1
gośka 2018-04-23 12:31:09
Swoiście rozumianą sprawiedliwość ma prawo wymierzać tylko pani Tasz. A Słowak o tym nie wiedział. Trafił swój na swojego.
Robert nie-janik a tur-banik 2018-04-22 17:08:07
Będzie nowa sprawa kryminalna, tym razem dla POlskiej POlicji- ktoś pani Klaudii ukradł kamizelkę odblaskową z auta. Szczegóły na jej pejszbuku.
Monari 2018-04-22 15:22:18
A ja ją lubię, Jak przyjdzie do wojny to takie jak ona daje się na pierwszą linię...
do Seb 2018-04-22 11:48:05
Trzy osoby z przewodnikiem.
Seb 2018-04-22 10:11:03
Niech się Pani redaktor zdecyduje ile klientek prowadziła przewodniczka. Na początku jest mowa o 2 a potem trzech.
Proponuje zapytać przewodników ile osób zgodnie ze sztuką przewodnika powinno się prowadzić w takich warunkach.
Kasta bliski koniec 2018-04-22 09:28:37
Podziękujmy sędziom Kukli i Marchalewiczowi ze taki okaz wypuścili z więzienia. To oni dziś z własnych majątków powinni oddawać kase poszkodowanym przez Klaudię.
adwokatAlan 2018-04-22 08:28:49
Klaudio na samej górze jest baner że szukają ludzi do pracy w Lidlu. Może to jest wyjście jak złapiesz za mopa i posiedzisz na kasie to może zrozumiesz co to jest ciężka praca!
Skończ KLAUDIO! WSTYDU OSZCZĘDŹ! Przestępcą jesteś Ty!
bob3 2018-04-22 07:36:20
Polscy i słowaccy przewodnicy IVBV mają zdjęcia gdzie Klaudia prowadzi trzy kobiety, a nie dwie jak jest na filmie. Tej zimy zrobiła to już 2 razy. Obrona Klaudii Tasz i wojna ze Słowakami to idiotyczny pomysł ale TP tak ma.
Fibi 2018-04-21 22:32:49
A mi się wyswietla zas Kraków-Malaga :) a uj z Klaudiom tam :)
kozetka 2018-04-21 22:07:46
Tu możesz leczyć swoje kompleksy.... jak reszta poniżej.
adik 2018-04-21 21:45:45
Teraz to już nie wiem, bo teraz się wyświetla Word of Taknks RUSZAJ DO BOJU! ZNISZCZ WROGA! STRZELAJ DO WROGA! WRÓG NIE ZOSTAŁ ZNISZCZONY! BITWA! JESZCZE RAZ!

Może i to bliższe jest Klaudii.
adik 2018-04-21 21:41:55
Te reklamy to się wyświetlają jak się było na jakiejś stronie to to się wyświetla.
Byłeś na Word of... więc ta reklama Ci się wyświetla. Mi się wyświetla reklama agencji towarzyskiej.

Co do bliskości myślę że moja reklama jest bliższa naszej bohaterce.
doktor 2018-04-21 21:13:41
Klaudia przy sprawie o napad na Hotel miała być poddana pod wykrywacz kłamstw, trenowała kilka miesięcy aby oszukać taką maszynę jak się skapnęła że nie jest tak dobra aby ją oszukać odmówiła badania.
Patrząc na jej zachowanie na filmiku widać że używa kilku technik manipulacji.

Powinni ją odizolować od społeczeństwa.
anna 2018-04-21 20:40:06
Nasza Miss Podhala ,duma nas rozpiera .
Kwrolekkwk 2018-04-21 20:18:56
Kto pierwszy da komentarz na FB?

Boicie się jej? ja tez się nie ujawnię :)

W góry z nią bym nie poszedł, wolałbym już pontonem do Afryki płynąc.
toro 2018-04-21 19:56:28
Zaraz,zaraz.Czy to nie p.Klaudia brała udział w incydencie pod Jaskinią Mroźną 2,3 lata temu?
bykyzRoxa 2018-04-21 19:37:33
Najlepsza jest reklama poniżej wywiadu:
ZATOP PRZECIWNIKA! Word of ...

Jaki to bliskie Klaudii :)
Twój misiu 1997-1999 2018-04-21 19:22:20
Widzę że już TP pisało o Taszowej.
http://24tp.pl/?mod=news&id=5170

Martwi mnie że przez jedną szaloną kobietę może być tyle zła.

Za napadną Hotel Wersal koniec końców dostała wyrok w zawieszeniu, właściwie nie odczuła kary. Dziś ta kobieta czuje się bezkarnie i dochodzi do paranoi pod pewnym względem, Klaudia wprowadzając w błąd wymiary sprawiedliwości (Słowacki dołącza) próbuje wymusić pieniądze od zwykłych obywateli już nie tylko Polski, jak widać też od Słowaków.
jula 2018-04-21 18:59:51
Czyżby znowu ta kobieta chciała "zaistnieć" Straci się jak bać tak kłamie.
antykancelista 2018-04-21 18:14:04
nie wierze w żadne jej słowo!!!!! łże i konfabuluje na każdym kroku, znamy ją nie tylko z wersalu!!!!!
bezstronny 2018-04-21 18:04:38
@adik, MarcinKrko, od razu widać, że to pseudonim jednej i tej samej osoby hehe
"... napadła na Hotel Wersal...", a jakich obrażeń doznał hotel? hehe oddał jej hehe
Będziecie teraz pluć pod adresem Klaudii. Dajcie spokój, bo każdy wie kto to pisze....
Tur Jan 2018-04-21 18:01:34
No istny Wersal pod tym Garłuchem.
MarcinKrko 2018-04-21 17:25:02
Brońmy Słowaków przed przesiąkniętą nienawiścią brutalną Klaudią T.
adik 2018-04-21 17:18:52
Klaudia próbuje kasę od Słowaków wymusić. Wredna kobieta przesiąknięta nienawiścią. Kiedyś brutalnie napadła na Hotel Wersal i została za to skazana.
nie przewodnik 2018-04-21 17:17:23
Co pieniądz robi z człowiekiem i to na całym świecie!!!! Nieliczni "NIE są" dla pieniądza, a pieniądz dla nich!

Klaudio, nie daj się, a czas sam pokaże sprawiedliwość.