Reklama

2018-06-16 21:00:32

Zakopane: Był pobity i pijany, ratowali go w Krakowie (wideo)

Reklama

Wymiotował krwią, miał złamane kości czaszki, na prawidłową diagnozę czekał 16 godzin.

Policja zbiera materiał dowodowy w sprawie pobicia oraz tego co działo się na ul. Kościuszki. Odrębną sprawą jest to, jak pobitego mężczyznę potraktowano w szpitalu na Kamieńcu w Zakopanem. 

Reklama
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
zenzz 2018-06-21 09:14:36
To i ja coś dołożę.
W jedną z niedziel, po 1,5 godzinnym oczekiwaniu w kolejce do lekarza z dwójką dzieci, lekarz wychodzi z gabinetu i mówi że już na dzisiaj skończył. Po moim proteście, że mam dwójkę chorych dzieci, rozbrajająco zaproponował wizytę w Allmedice w Nowym Targu.
Kilka lat wcześniej, wizyta na SOR. Również z dzieckiem. Lekarz mi mówi, iż nie ma okulisty i jedyne, co może, to podać nr telefonu do prywatnego gabinetu.
Szpital.
Powiatowy.
Przykre.
Janowski 2018-06-20 21:47:13
Zakopiański ZOZ to prywatny folwark lewusów , od pogotowia zacząć trzeba . Profesjonalizm w zakopiańskim ZOZ ? chyba sobie jaj robicie , widziałem jak sanitariusz usiłował podać kroplówkę - nie wiadomo czy śmiać się czy płakać . Widziałem jak chory usilnie mówił że ma zawał , niestety lekarze go wyśmiali trzymając go przez tydzień na sali praktycznie nic nie badając , chory umarł . WY KUR....... PROFESJONALIŚCI z ZOZ ? wy lewusy złodziejskie .
normal 2018-06-18 12:14:14
Monika juz tak nie bron - wiadomo jak jest - wiele osob nic nie mowi, siedzi cicho bo sie boja. widocznie mialas szczescie albo cie tam po prostu znali. a dzieci to jak? czasami zwijaja sie z bolu jak dopiero co przyjada a czekaja az ktos je obejrzy z godzine albo lepiej... kto nie przezyl ten nie wie... dobrze ktos tu napisal rentownosc to nie wszystko. najwazniejszy czlowiek i zwykle ludzkie zachowania jak nawet usmiech a tego czesto brak....
skarlet 2018-06-18 12:13:40
Monika chyba jesteś wyjątkiem. Wielokrotnie ja lub moi bliscy byli na sor albo oddzialach i to jak lekceważeni są pacjenci i ich rodziny wie każdy w mieście.W każdym innym szpitalu chłopak miałby zrobiony odrazu tomograf ale tu oszczędzają i co z tego że szpital wychodzi z długów skoro kosztem pacjenta
Han 2018-06-18 09:05:55
bzdura totalna..można pomylić prześwietlenia - wiem to po sobie.
A po drugie jeśli są obrażenia głowy to nie zaleca się rtg tylko tomograf - ktoś na dyżurze chciał oszczędzić i wyszło jak widać.
Słabe tłumaczenie pani V-ce - no ale kazali coś powiedzieć to mówi.
Monika 2018-06-18 08:59:06
Wielokrotnie byłam w tym szpitalu, zarówno na SOR jak i na oddziałach. Czasami to były kwestie zagrożenia życia, czasami problemy mniejszej wagi. I nigdy, podkreślam nigdy nie zostałam potraktowana źle, niemiło, i nieprofesjonalnie. Czasami widziałam tam taki kocioł, że strach było wchodzić, ale zawsze pomoc była nam udzielona. Czy nikomu nie przyszło do głowy że w tej historii coś mocno jest nie tak? Kochająca matka i wyprawa pijanego syna z kolegą do szpitala??? Samodzielny powrót?? A potem nagle po wielu godzinach gorączka ( nie wiadomo jaka? Termometru nie miała? ) i nagle po 16 widzi w jakim jest stanie? A czemu nie zaraz po powrocie. Przecież dla każdego zdrowo myślącego człowieka jest oczywiste że dostał mocne baty po pierwszym powrocie ze szpitala.
MarkoP 2018-06-18 08:10:18
Mój kolega trafił w zeszłym roku po pobiciu do tego Szpitala i też go wypuścili, z badań wynikało że miał uraz czaszki i przemieszczenie kości a lekarz dyżurujący to olał!!! Dzisiaj jak to czytam to żałuje że nie złożyliśmy żadnej skargi na tego lekarzyne!
Romano 2018-06-17 21:39:31
Każde szkolenie z BHP czy pierwszej pomocy zaczyna się od cytatu art. 162 KK: Kto [...] nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić [...] podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Owszem - wykropkowane części są bardzo istotne ale w przypadku człowieka w takim stanie i szpitala zupełnie nie zmieniające sytuacji.
Ada 2018-06-17 16:16:58
Ten szpital to jedna wielka porażka.jeden lekarz lepszy od drugiego.pracuja za kare .Może wkoncu ktoś się za to wezmie
Zako 2018-06-17 10:47:17
Citki wujki i.t.d. Nadzwyczajna kasta pielegniarek i lekarzy.
UiG 2018-06-17 08:46:49
Nie ważne kim jest pacjent i w jakim stanie (pijany, naćpany), potrzebował natychmiastowej pomocy lekarza! Mam nadzieję, że po tym zdarzeniu, ten lekarz, personel poniesie odpowiednie konsekwencje! Co się dzieje w tym szpitalu?
Do matki tego chłopaka - mam nadzieję, że Pani do końca będzie kontrolowała bieg sprawy i nie przestanie dopóki winni nie odpowiedzą za to zaniedbanie, złamanie przysięgi .... Jeśli prokuratura w Zakopanem zawiedzie, proszę nagłośnić sprawę wyżej, aż do skutku!
jors 2018-06-17 06:56:01
Ostatnio, gdy trafiłem na SOR około 5 rano pani doktor Kinga ... zaspana powiedziała mi, żebym o tej porze następnym razem nie pojawiał się w szpitalu tylko poczekał do rana bo wszyscy są zaspani. Traktowanie przez lekarza jak i pielęgniarkę jak wroga. LEPIEJ OMIJAĆ SZPITAL W ZAKOPANEM!
Alina 2018-06-17 06:38:46
Masakra! A mamusia jeszcze go broni zamiast porzadnie sprac d.
Daran 2018-06-17 06:04:51
No tak a czemu twarzy nie pokazuja jak taka krxywda straszna a na d... Siedzic nie szukac ro o cos musialo chodzic niema winy bez przyczyny do wszystkich pretensjie a trza bylo. Sie ogladnac do tylu gdzie przyczyna no takie teraz wredne bachory siewychowuje masakra pija cpaja huligania lepiej Nie mieć dzieci
korsarz 2018-06-17 05:28:52
Normalka pan lekarz ten arab to przykład czystej znieczulicy i cwaniactwa arogancji czemu on jest jakimś szefem na pogotowiu na dole
Śwarno 2018-06-16 23:03:44
To sie w głowie nie mieści.
xxx 2018-06-16 22:51:21
Gdzie jest hrabina de la Corruptio kiedy jej potrzeba?