Reklama

2018-07-05 19:58:40

Reklama

Zakopane: Gubałówka za 3 złote (WIDEO)

Reklama

We Florencji cztery euro za wynajęcie krzesła, żeby na siedząco wypić kawę na jednym z placów tego niezwykłego miasta. W Niemczech, tuż za polską granicą dwa euro za powietrze, którym oddycha się na plaży. Spotkaliście się z zaskakującymi opłatami w czasie wakacji? To jeszcze nic! Spróbujcie wejść na Gubałówkę.

Reklama
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Janowski 2018-07-11 17:24:01
@ rys - Co ty pitolisz , jak sobie pysk rozbijesz na szlaku w tatrach to TPN da ci odszkodowanie ?
Co do TPN wpierw zabrali ludziom własność a teraz z tej zabranej własności zrobili sobie źródło przychodów pobierając bilety i nikogo to nie bulwersuje ? TPN jako część aparatu państwa to złodziej tak jak rządzący państwem .
Pożytki z własności należą się właścicielowi i coś w tym jest dziwnego ? Państwo jest tylko złym zarządcą majątku Polaków i właśnie stąd tyle afer złodziejstwa rządowego i jakoś nikt z tego sensacji nie robi bo to stało się niechlubną normą . Jakoś dziwnie to państwo nic mi nie dało a zabrało dużo i zabiera , co mam być patriotą wspierającym tych złodziei ?
Ps. Popatrz sobie na rachunek za prąd albo na inne rachunki . Trzeba w końcu zdać sobie sprawę kto tu jest wrogiem , ludzie którzy chcą mieć należne im pożytki z własności , czy państwo które wyciąga rękę po cudze by napchać kieszenie urzędasów wspierających ten złodziejski system finansowania państwa polskiego .
brooklyn 2018-07-11 14:49:39
Dutki

Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo
Proponuje coby inni wlasciciele dzialek
,takze pobierali oplate , bedzie to
mysle z kozyscia dla PKL...
KsiądzGóral 2018-07-07 19:28:18
Ksiądz po kolędzie bierze przynajmniej z 10 razy więcej i nikt nie protestuje. A i Urząd Skarbowy podatku nie pobiera.
maryna 2018-07-07 14:04:54
ich dzialka ich prawo no co urzad miasta tez kaze placic za byle co wiec dlaczego ludzie maja dac sobie lazic po swoim gruncie to i tak taniej jak kolejka na gubalowke a jak nie to jechac samochodem postawic na pargingu i z buta i tyle wszedzie za wszystko sie placi to i tu trzeba palcic i tyle w temacie zadne zdziwienie hej a moze na wesele zbieraja kto wie, a trasy jak nie bylo tak nie bedzie ktos na tym reke trzyma zeby trasy nie bylo
Ch. Czerstwy 2018-07-06 21:13:58
Ciekawe jak wygląda podatek od nieruchomości i czy urząd miasta ma obliczoną kwotę od szlaków turystycznych podobnie jak wiadomo ile się płaci od lasu czy pola ornego ? Ciekawe też jak będzie w niedziele bez handlu czy też będą handlować, a towarem będzie przejście po szlaku ?
Celina 2018-07-06 20:56:38
@spadający na główkę:
Najlepszy komentarz! Nic dodać, nic ująć :D :D :D
rys 2018-07-06 19:59:33
Jest dzialalnosc. Musi byc ubezpieczona. Jezeli ktos skreci noge (przyklad) jest ubespieczenie czy nalezy sie domagac rekompensaty od wlasciecieli dzialek.
ps . Ryzykowna dzialalnosc.
koniczyna 2018-07-06 19:30:05
A czy jak przyjadę do Zakopanego to spotkam się z zaskakującą opłatą klimatyczną?
tak tylko pytam.
Nie, żebym od razu chciała jechać...
turYstka 2018-07-06 15:41:42
miejscowi też płacą czy mają przejście jak za dziada pradziada za free?
Kijwoko 2018-07-06 14:13:04
Jarek Bur . A gdzie jest twoja działka ? Chetnie pospaceruje albo jakis mały offroad ? Dawaj namiary .
hanmar 2018-07-06 12:44:58
Nie widzę kasy fiskalnej, a chyba powinna być.
Pit 2018-07-06 11:27:49
Ciekawym czy wzięli poprawkę na podatek od gruntów? 16 zeta razy 4metry razy na oko 700 m? Jakieś 30tysiakow rocznie do zapłacenia przez właścicieli gruntów użytkowanych gospodarczo??
Xxx 2018-07-06 10:27:27
Ciekawe z kim uzgodniala ze wlasciciele dzialek sie na to godza powinna wspolke zalozyc a nie sama kasowac...
Spider 2018-07-06 08:45:26
To oni powinni płacić tym ktorzy chcą tam wejść. ..
Örn 2018-07-06 07:52:53
Witam,

Jesli jest pobierana oplata a ludzi naprawde sporo tam przechodzi to moze w polowie trasy jakies toalety? W cenie biletu.

Pozdrawiam :)
Zakopion 2018-07-05 21:30:50
Haha jaki akcnent angielski panibz mikrofonem ma ....
Czy czasami nie właśnie panstwo byrcyn zablokowali trase narciarska? Teraz ubolewa ze jej nie ma? Na filmie widac drzewa posadzone w poprzek pola. Te oto drzewa należą do państwa byrcynow. Ta pani jadwiga bajki opowiada....
asdfgh 2018-07-05 20:35:22
Czy to znaczy, że po opłacie będzie się chodziło po lepszym szlaku? Mniej wydeptanym? Czyli skoro powstała firma od egzekwowania opłaty to ta sama firma zainwestuje w rekultywację terenu pod trasą? Ciekawe...
Spadajacy na główkę 2018-07-05 20:12:51
Najlepsze są odpowiedzi tych turystów wyznania handlowego.