2019-01-11 17:20:28

Podhale: Na co “idą” pieniądze Owsiaka (WIDEO)

Przed nami Wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W szpitalu w Nowym Targu sprawdziliśmy na co “idą” pieniądze zebrane przez fundację Owsiaka

Reklama

Reklama
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Dawid 2019-01-14 23:09:06
Ha ha ha...dobre. Na 10tys z państwa 8 groszy jest od WOŚP! Czyli zebrane 90 milionów to jest zaledwie mniej niż jedną tysięczna całego budżetu na służbę zdrowia. To znakiem tego że państwo na służbę zdrowia daje nie miliardy ale biliony złotych tak na szybko licząc. A budżet całego państwa to nie spełnia 387miliardow. Mimo całej nie nawisci zawsze do puszki wrzucam nigdy nie wiadomo co i jak! Fajnie że jest taka inicjatywa. A za śmierć Prezydenta Gdańska odpowiada partia rządzącą bo to oni nawoływali do nienawiści! Wiadomo że było by lepiej gdyby pieniądze szły np do Torunia na inne cele,ale nie stety tak nie jest!
Dawid 2019-01-14 23:09:06
Ha ha ha...dobre. Na 10tys z państwa 8 groszy jest od WOŚP! Czyli zebrane 90 milionów to jest zaledwie mniej niż jedną tysięczna całego budżetu na służbę zdrowia. To znakiem tego że państwo na służbę zdrowia daje nie miliardy ale biliony złotych tak na szybko licząc. A budżet całego państwa to nie spełnia 387miliardow. Mimo całej nie nawisci zawsze do puszki wrzucam nigdy nie wiadomo co i jak! Fajnie że jest taka inicjatywa. A za śmierć Prezydenta Gdańska odpowiada partia rządzącą bo to oni nawoływali do nienawiści! Wiadomo że było by lepiej gdyby pieniądze szły np do Torunia na inne cele,ale nie stety tak nie jest!
Maja 2019-01-12 18:31:24
Tylko to nie jest sprzet od owsiaka tylko od ludzi o dobrym sercu i to jest sprzet wszystkich nas co daja na orkiestre a nie owsiaka
Ałutko 2019-01-12 16:34:14
I po tym wpisie abc @ Ada powinna się zablokować bo wciska nam tu kity jakby z głupcami miała do czynienia.
abc 2019-01-12 16:18:19
Ada
To może niech Owsiak założy sobie swoją sieć szpitali, żebym nie był narażony na jego "prezenty". Jestem nawet za tym, aby była wtedy dobrowolność wyboru w opłacaniu składek. Jedni zapłacą do NFZ drudzy do Owsiaka. Może Pan Owsiak marnuje swój talent. Ale tymi koncertami to on naszej służby zdrowia nie uzdrowi. Ja sobie na razie powieszę serduszko NFZ.
Ada 2019-01-12 15:27:41
Abc to daj więcej na składni I napisz oświadczenie że nie życzysz sobie aby sprzętem od Owsiaka ratowali życie twoje I twoich bliskich.niech Cię ratują sprzętem o NFZ
abc 2019-01-12 15:05:39
Mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego to się nazywa "świątecznej" pomocy? Z jakich to okazji świąt. A może patronuje temu jakiś święty. Ale przecież aktywiści w mediach społecznościowych gardzą kościołem. Więc czemu wybrali dzień święty - niedzielę. Mógłby Pan Owsiak powiedzieć, czy te jego święta to może była sowiecka "jołoczka". To dobrze, że markety w niedzielę będą zamknięte i zbiórki przeniosą się na sobotę, skończy się obłuda, gardzący księżmi aktywiści nie będą wystawać pod kościołami. Jak do tej pory to wyglądało, że Pan Owsiak chce zostać prymasem Polski. Lepiej niech on króluje pod hipermarketami, to są świątynie jego godne. Skończy się wtedy niezdrowa atmosfera. A tak ponadto powinno to tak wyglądać, że pieniądze z budżetu nie finansują np. kościoła, lecz służbę zdrowia. Dlatego dam na tacę, a nie dam Panu Owsiakowi. Ja płacę składki do funduszu zdrowia i nie potrzebna jest do tego dodatkowa instytucja jakiejś orkiestry. Może trzeba te składki podnieść. Ale do tego nie jest potrzebny Pan Owsiak. Ale jeśli Pan Owsiak i jego firma gardzą kościołem, to nie powinni płacić na niego podatków. Ja sobie zapłacę, aby moje dzieci chodziły na religię. To chyba proste.
basior 2019-01-12 12:12:48
To są pieniądze Owsiaka? Może "Złotego Melona", lub "Mrówki Całej"? Pokażcie siedziby i wyposażenie tych "firm". O, również prezesów ich asystentki. Ujawnić zarobki. Też tego się domagam.
Sabina 2019-01-12 00:40:39
Tacyście Górale hardzi, to nie dajcie swoim dzieciom robić badań słuchu i tomografii na sprzęcie od Orkiestry.
Dajcie dutki na toruńskie sanktuarium.
A szpital w Zakopanem PIS wam wyposaży!
Ada 2019-01-11 22:31:58
To się nie lecz sprzętem Owsiaka.wszystkim żal dupe ściska że gość potrafi coś takiego zorganizować.
Tu Manek 2019-01-11 20:31:28
Znalazłem w internecie takie porównanie, cytuje "Ciągle jednak na 10.000,- zł państwowych przypada? 8 groszy od Owsiaka!" Widzicie ile tego jest w stosunku do tego co państwo daje,niech mi nikt nie mówi, że mam się nie leczyć sprzętem na którym jest czerwone serce.
thomasporter 2019-01-11 18:52:27
Pieniadze Owsiaka? A ja myslalem ze to pieniądze darczyńców i dzieci... cale zycie czlowiek sie uczy.