Reklama

2019-02-28 19:58:00

Reklama

Leśnica, Groń: Szkoła kosztem ośrodka zdrowia? Burzliwe zebranie w Leśnicy Groniu (WIDEO)

Reklama

Zobaczcie jak wyglądało zebranie wiejskie w Leśnicy. Debatowano nad losem tutejszych szkół i ośrodka zdrowia. Często górę brały emocje.

Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Ania 2019-03-04 13:45:22
Będąc z Gronia jest mi wstyd, że taka sytuacja miała miejsce. Niech Ci ludzie zaczną myśleć normalnie, a nie tylko tak, żeby swoim czterem literom dogodzić. Dzieci powinno stawić się na pierwszym miejscu. OGROMNA szkoła pomieści spokojnie wszystkie dzieci, wszystko jest do zrobienia, z racji tego, że praktycznie całe piętro jest nie wykończone. Ośrodek też będzie, więc nie nastawiajcie i nie wpierajcie ludziom kłamstw, by tylko swoje marne stanowisko ratować. Ba, przecież trzeba się będzie chwycić prawdziwej roboty, a nie tylko udawać.... ! A ta cała wojna między wsiami.. dajcie sobie spokój, bo jak było gimnazjum to nie było problemu, że Groń z Leśnicą chodzą do jednego. A teraz nagle wszyscy się burzą. PORAŻKA jednym słowem.
Franek z potoka 2019-03-03 02:00:34
Ludzie zawsze maja problem .. i nastop byla i bedzie wojna po miedzy dołem a gorom wsi nigdy sie nie mogom pogodzic i zrobic cos wspólnie dla wsi tylko zawsze kazdy ma jakies pretensyje i duzo do powiedzenia. a sołtysi i radni zawsze patrza tylko na siebie i jak nojwiecej tylko zgarnac do swojej kieszeni.nie patrzom na ludzi zeby we wsi bylo lepiej tylko im... Takie videa jak dajecie Na YouTube czy Facebook to tylko wies robi z siebie durniow i posmiewisko po miedzy innymi wsiami i kazdy sie z Lesnicy i Gronia wysmiewo ze to wies sto rokow za murzynami .......
Adam 2019-03-02 09:19:57
No tak, nie trzeba straży. Żebyś.tylko nigdy sie nie palił. Bo jakby tylko straż.byla w Nowym targu i Zakopanem to musi sie tylko jeden dom palić, nie mówiąc o wypadkach i innych nieszczesciach
swok 2019-03-02 00:12:43
Ty @ białcanka w głowe sie puknij.. Jak Bialce czegoś brakuje to wina samych mieszkańców. Kiedyś szkołe huta lenina budowała, teraz po likwidacji gimnazjum trzeba jako atrakcje zamienić na apartamenty z krzywymi schodami... A remizy w każdej wsi po co i takie ogromne koszty utrzymania, także w Bukowinie I w Białce, a jeszcze kto Rzepiska chce zadowolić i po co ???.
Teraz nie wiem po co postawili hale na 15 mln z kosztem utrzymania milion rocznie zdaje się...
Czas aby gmina zaczęła liczyć koszty i przyznawała na inwestycje po wsiach wg liczby mieszkańców, jak to robią w gminie Nowy Targ. Wtedy wszystkim radnym i sołtysom do głowy się naleje, że nie gigantomania ino oszczędny tryb myślenia... Policzcie ile nakładów było za ostanie 2-3 kadencje i wtedy wyjdzie śród z białcańskich gaci i to która wieś jest pokrzywdzona... Na pewno nie Białka!
Krzysiek 2019-03-01 21:26:56
Az wstyd ze cłowiek żyje w jednej wsi z takimi "ludźmi"
białcanka 2019-03-01 10:10:54
A co ma powiedzieć Białka Tatrzańska.
W sezonie kilkadziesiąt tysięcy ludzi.
Poza sezonem ponad 2300.
Ośrodka się nie zrobi , bo po co. Lepiej bank wywalić .
Szkoła też beznadziejna .
Jedno skrzydło zrobione z jakiejś przybudówki z krzywymi schodami .
A hala ? Nie każdy mieszkaniec z tego skorzysta .
Ale teraz mamy białxzańską wójcine to w końcu pokaże co to dorobi .Bo nie sztuka kłapać gębą .
Ciekawe że Groń Leśnica nie będąca turystycznymi miejscowościami wszystko sobie wywalczyli . I chwała wam za to .
Nie to co nasze radni , sołtys i teraz wice wójcina
Mieszkaniec Gronia i Leśnicy 2019-03-01 07:50:22
I jeszcze jedno. Takich radnych jak reprezentują nasze obie miejscowości to ze świecą szukać w skali całego kraju. Jeżeli wójt twierdzi, że nie on podejmuje wszystkie decyzje tylko rada gminy a po radnych nie widać żadnej reakcji to ja już na prawdę nie wiem co się w tej gminie dzieje i czy ktokolwiek ponosi za coś odpowiedzialność
stasek wloz na dasek 2019-03-01 07:42:43
Po oglądnięciu materiału już wiem dlaczego się mówi "Leśnica, Groń, Boze Cie Broń".
Mieszkaniec Gronia i Leśnicy 2019-03-01 07:42:13
Byłem na tym zebraniu. Spotkanie bezcelowe. Żadnej rozmowy merytorycznej. A zachowanie części osób z krzykami, piskiem, gwizdami oraz wyrywaniem mikrofonu z ręki, pokazało że bardziej nadają się do dzidziczy niż na jakiekolwiek zebranie. Smutne to i pokazuje że nic nie dają takie spotkania. Niestety.
Blabla bla 2019-02-28 20:31:39
Jest to wstyd i hańba jak sie zachowują te kobiety te piski te krzyki i wyśmiewanie sie
A bez przesady zeby byly tam trzy szkoły w Bukowinie Tatrzańskiej tez jest dużo dzieci i jest jedna szkoła i żyją