Akcja Tygodnika Podhalańskiego
Smog nas zabija. Tabliczka na furtkę "Nie palimy byle czym" czeka na Ciebie w redakcjach TP w Zakopanem, Nowym Targu i Szczawnicy.

Reklama

2019-10-31 20:32:09

Reklama

Zakopane: Sylwestrowe szaleństwo na granicy TPN (WIDEO)

Leszek Dorula, burmistrz Zakopanego twierdzi, że nie wie jeszcze gdzie w tym roku zostanie zorganizowany sylwester z TVP. Przyznaje, że wolałby, aby impreza odbyła się na Górnej Równi Krupowej, a nie jak planuje szefostwo TVP pod skocznią. - Skocznia to obiekt sportowy o konkretnym przeznaczeniu - mówi Wojciech Gumny wiceprezes PZN. - Kto będzie kontrolował ludzi i ich petardy - martwi się Filip Zięba z TPN. A jakie jest Wasze zdanie?

Reklama
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
kluskajarcano 2019-11-11 01:12:34
taka prawda pisze:
"No ale góralom zawsze źle, zawsze im mało! Gdyby nie my- turyści to dalej biegalibyście za śmierdzącymi owcami, a tak macie pieniądze za nic i jeszcze wam źle!"

Przecie to ceprom wiecznie źle zamieszkującym Zakopane, cepry teraz rządzą wedle swego uznania. Dorula stoi za góralami , czy za ceprami? Sylwester pod Krokwią nikomu nie zawadzi, centrum będzie spało a miasto i górale zarobią.
Ula M. 2019-11-10 19:38:04
Ludzie, czy ktoś głosował w wyborach na burmistrza Kurskiego???????????? PANIE BURMISTRZU Leszku Dorulo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,Kto tu rządzi w tym Zakopanem??????????????? Kurski czy Pan????????????? Kurski- jakie ma uprawnienia, może Pan nas zakopiańczyków poinformuje.
Po co Pan startował w wyborach???????????????????????????
Od kiedy to Kurski rządzi Zakopanem. Nasi tzw. włodarze muszą się pytać Kurskiego gdzie ma być sylwester w Zakopanem. SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!
No, kłaniajcie się królowie Kurskiemu- Ale Trzech Króli dopiero 6.01.2020 :)
Perun 2019-11-07 18:51:51
Słyszałem też , że były plany żeby sylwka zrobić w Bukowinie w dolinie Międzygórami.
Miehacowy 2019-11-01 17:09:49
Kup jest więcej i szczyn i szkła z rozbitych buteleale k... zabawa w błocie przyjdzie halny i natura zadba sama o siebie
Miejscowy 2019-11-01 14:50:37
A ja jako miejscowy gospodarz powiem tak że Sylwester jest nam potrzebny. Wtedy mamy więcej dutkow. Cepry ZAPRASZAMY na Sylwestra
Kinga 2019-11-01 14:23:59
Nie dla sylwestra w Zakopanem.
Zakopiańczycy maja głos we własnym domu!
Wacek 2019-11-01 11:41:45
Mieszkańców Zakopanego nikt się o zdanie nie pyta czy to się im podoba czy nie..... to jest po prostu skandal Możnowładcy i tak zrobią swoje Sylwester w Zakopanem potrzebny jest jak wszy w d......
takitam. 2019-11-01 09:18:04
no coz, mezczyzna powinien miec gdzie trzeba i kiedy trzeba kuli, a jezeli ma tam kreske, to widac co sie dzieje... dojazd, sama impreza, ludzie, toz to koszmar dla tubylcow. ale w lelewizorni fajnie to wyglada, ogladalnosc rosnie, a podhale popiera w calej rozciaglosci pis.
Maciek 2019-11-01 08:26:58
Z racji klimatu ostatnich zim Zakopane jest jedynym miejscem w Polsce ktore jest niejako gwarancją zimowej aury która wiadomo że sprzyja atmosferze. Za organizacja takich imprez idą pijane tłumy, petardy i oddawanie moczu i innych gdzie popadnie... moze skocznia to rzeczywidcie zbyt blisko TPN... lepiej zapytac o opinie fachowców... aczkolwiek jeżeli ma to być Zakopane to chyba jest w nim mało takich kieksc w ktorych mozna by zebrac takie tlumy w miare w plaskim miejscu. Chyba ze odgrodza park narodowy... ale to i tak slychac.... z poziomu tv fajnie się oglada sylwestra w Zakopanym, z poziomu turystycznego zysku jest to plus, z poziomu mieszkanców samego Zakopca i najblizszych okolic- to strasznie ciężki okres ( współczuję) a jak zadziala to na park narodowy to nikt sie tego nie dowie. Ja nie mieszkam w Zakopanem i ciesze sie ze u mnie w miejscie nie organizuja takich spędów. Pozdrawiam
Protector 2019-11-01 08:14:59
pieniadz z turystyki- niewarty poniesionych kosztów, zamiast 10 chamów 1 kulturany.
Proponuje ceny x 10.
Jest 100000 innych sposobów zarobkowania.
A co jakby ludzie zajeli sie czym innym tutaj a nie chodzili i sprzatali po 'panach' co myślą, ze
ludzie tutaj sa ich wlasnościa?

Roboty wiecej jak przy owcach, a spokoju, powietrza i kultury brak.

Zacznijcie szanowac siebie i swoich przodków, bo zaraz nie bedzie po was sladu!

Nie bójcie sie, że trzeba będzie zmienic branże bo pan nie ma za co przyjechać.

Tak naprawdę to szkoda tych ludzi bo kraj jest po przejsciach, ale trochę kultury!
Tado 2019-11-01 07:46:26
Uważam że całe te imprezy sylwestrowe to nie powinny się odbywać bo to jest tylko propaganda o oglądalności trzech wojujących ze sobą stacji ,TVN to nawet pomija relacje z sylwestrowych nocy z Zakopanego , a mieszkańcy to dzisiaj nie sami Górale ,są zaradni i pracowici od lat co widać po wyglądzie wiosek i miast ,i jedna impreza sylwestrowa nie spowoduje że się przez nią wzbogacą lub zbiednieją . Ale po waszym wyjeżdzie to właśnie Ci uganiający się za wg Was smirdzącymi owcami sprzątają ,
Miejscowy 2019-11-01 07:32:29
Taka prawda zostaw sobie te 20zl co mialbyś wydać tutaj i zostań u siebie bo nic pozytywnego nie wnosisz i nikt twojej laski nie potrzebuje.
Iwona 2019-11-01 06:30:25
Prawda jest smutna: Dorula to giermek Kurskiego i zakładnik PIS-u, nie ma co liczyć na jego asertywność czy odrębne zdanie, "zrobi co każą".
gazda1 2019-11-01 00:57:32
Sylwester niech bedzie ale jak najdalej od Parku. Proponowane lokalizacje: Harenda, Bachledzki Wierch, Olczanski Wierch.
taka prawda 2019-11-01 00:22:35
Mieszkańcy nie mają tutaj nic do gadania. Miasto nie jest ich prywatną własnością, a należy do Polski i wszystkich Polaków. Jak coś nie pasuje, to niech wyjadą sobie gdzieś indziej na te 2,3 dni, a nam pozwolą się bawić. Powinni się cieszyć i dziękować, za to że będą zarabiać na turystach w czasie największego sylwestra w Polsce. No ale góralom zawsze źle, zawsze im mało! Gdyby nie my- turyści to dalej biegalibyście za śmierdzącymi owcami, a tak macie pieniądze za nic i jeszcze wam źle!
bravo 2019-10-31 23:14:59
masakra a wiec znowu piekło na równi krupowej!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Ka 2019-10-31 22:59:29
Coż ja słyszę... Kto mnie, mieszkańca, pytał o zdanie w sprawie organizacji, tego "cyrku marzeń"? Pan burmistrz żartuje, czy rzeczywiście wierzy w to, że mieszkańcy domagali się organizacji tej imprezy w Zakopanem? Może jednak warto zapytać mieszkańców Zakopanego, co o tym sądzą. Ja zdecydowanie marzę o ciszy, spokoju i kulturze w miejscu, w którym żyję od urodzenia!
Koza 2019-10-31 21:54:23
Pan Prezes rozdaje karty
Sylwester jest już zaklepany A w mediach nadal głópie pytania gdzie będzie myślenie oczu .